FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przeprowadzka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Herman
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 11

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie że tak, chociaż nie znam tej konkretnej (nie jestem z gdyni)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już szukasz jakiejś konkretnej firmy od przeprowadzek to poszukaj kogoś z doświadczeniem. Popytałeś wśród znajomych? Bo ja słyszałam że ta firma www.jupiter-przeprowadzki.pl/oferta ma spore doświadczanie. Pomogą Ci sie zapakować i dokładnie i ostrożnie przewiozą Twoje meble. A przecież ważne jest też to zeby nasze rzeczy podczas podróży były przewożone jak najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a może TDU z Poznania? Mają niskie ceny, działają w całym kraju i zagranicą np. Niemcy. Doświadczenie w przewozie różnych rzeczy, nawet takich typu fortepian, na stronie znajdziesz kilka praktycznych wskazówek odnośnie pakowania http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/pakowanie.html i co najważniejsze zrób sobie wpierw darmową wycenę, żeby wiedzieć co i jak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osesek9
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno zależy ile mamy mienia do przewozu. Jeśli więcej to może się okazać, że lepiej wynająć firmę. Innym wyjście jest też wynajęcie samego samochodu z wypożyczalni aut. Są takiego, które mają w ofercie dostawczaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RajNa28
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martina napisał:
Najtaniej to znajomych zaangażowaćSmile

Czy ja wiem? Ze znajomymi to bywa niestety rożnie. Ja się kiedyś chciałam nimi, że tak powiem, poslużyć no i wyglądało to tak: w umówionym dniu 2 z 3 nie mogli, drugiego dnia zepsuł się samochód, a trzeciego, już podczas samej przeprowadzki stłukli mi autentyczną chińską porcelanęSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RajNa28
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osesek9 napisał:
To na pewno zależy ile mamy mienia do przewozu. Jeśli więcej to może się okazać, że lepiej wynająć firmę. Innym wyjście jest też wynajęcie samego samochodu z wypożyczalni aut. Są takiego, które mają w ofercie dostawczaki.
Sam samochód to niby dobry pomysł, ale chyba lepiej mieć jakiegoś umięśnionego kierowcę czy kierowcę ze wsparciem, oni przynajmniej mają doświadczenie i niczego nie popsują! Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RajNa28
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RajNa28 napisał:
Martina napisał:
Najtaniej to znajomych zaangażowaćSmile

Czy ja wiem? Ze znajomymi to bywa niestety rożnie. Ja się kiedyś chciałam nimi, że tak powiem, poslużyć no i wyglądało to tak: w umówionym dniu 2 z 3 nie mogli, drugiego dnia zepsuł się samochód, a trzeciego, już podczas samej przeprowadzki stłukli mi autentyczną chińską porcelanęSad

A no tak, to jeszcze przecież nie wszysstko. Po skończonych pracach przeprowadzkowych moi dzielni pomocnicy rozsiedli się na pudłach i kartonach i niezbyt sbtelnie zasugerowali, że czas na pierwszą parapetówkę. Obfitą. Na mój koszt, rzecz jasna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matjas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co, że na twój koszt..W końcu pierwsza parapetówka na pierwszy mieszkaniu zawsze musi być. Tak już nakazuję polska tradycja. Musisz się liczyć z tym, że aby zrobić jajecznicę trzeba rozbić trochę jajek. Innego wyjścia przecież nie masz Smile Zrobisz i po kłopocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu ale mi przeprowadzka zawsze kojarzy się z wielką górą kartonowych pudełek. Są raczej niezbędne przy przeprowadzce. Jak znajdziesz firmę przewozową to tutaj http://twojeopakowania.pl/ możesz popatrzeć za kartonowymi opakowaniami. Widziałam że mają ich tam bardzo duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dekdeko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi się też tak kojarzy. Mi się również kojarzy z tym, że zawsze trzeba się przemieszczać szybko i wszędzie trzeba szybko to pakować. Nie podoba mi się to i jak już mam u siebie na hacie przeprowadzkę to zlecam to tylko jakiejś profesjonalnej firmie i jest gites.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 65

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 5:21 pm    Temat postu: Przeprowadzka Odpowiedz z cytatem

dekdeko napisał:
No mi się też tak kojarzy. Mi się również kojarzy z tym, że zawsze trzeba się przemieszczać szybko i wszędzie trzeba szybko to pakować. Nie podoba mi się to i jak już mam u siebie na hacie przeprowadzkę to zlecam to tylko jakiejś profesjonalnej firmie i jest gites.


Ja strasznie nie lubię tego typu akcji, dlatego podczas ostatniej przeprowadzki szukałam firmy, która sama zapakuje i zabezpieczy mi szczególnie meble i sprzęt rtv-agd - oczywiście w pakiecie z dowozem Wink Do drobniejszych rzeczy nie musiałam przynajmniej żebrać u znajomych o kartony bo już mieli swoje Smile A i ceny też mają całkiem spoko. No i więcej czasu mogłam przeznaczyć na rozpakowywanie i urządzanie niż pakowanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisniowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby się przekonać o tym czy warto jest skorzystać z takiej oferty to trzeba przede wszystkim najpierw się dowiedzieć ile to będzie kosztowało i co wchodzi w zakres usługi. Wtedy sami możemy zdecydować czy nam się opłaci. Można wystawić zapytanie na Clicktrans.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam bardzo dobra firmę od U ktorej można wynająć samochód do transportu. Widziałam, że ta http://sebik.pl/transport ma na stanie takie rzeczy, może wynajmij od nich samochód i sam wszystko przewieź, To wyjdzie znacznie taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością najtaniej to poprosić rodzinę i znajomych, ale musisz wtedy też załatwić większe auto do przewiezienia mebli. A jeżeli naprawdę chcesz żeby twoja przeprowadzka minęła sprawnie i szybko warto wynająć do tego celu firmę. Ja bardzo chwalę sobie firmę która działa na terenie śląski i oferuje przeprowadzki wodzisław w moim przypadku byli bardzo pomocni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi nie zawsze są skorzy do pomocy. Moim zdaniem najlepiej wynająć samochód dostawczy chociażby za http://wynajemdostawczych.eu/ - koszty wynajmu to ok 150 zł za dzień. Wtedy człowiek może sam sobie wszystko przewieźć bez proszenia się o pomoc. Jeśli chodzi o firmy przeprowadzkowe to one często mają bardzo wygórowane ceny dlatego ja omijam szerokim łukiem. Niedawno się przeprowadzaliśmy i bardzo dobrze sami sobie poradziliśmy ze wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy