FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Książki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój luby czyta książki o piłkarzach. Ja nie lubię beletrystyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Vespa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no ładnie mówisz co on czyta Very Happy przede wszystkim chcę powiedzieć, że ja nie lubię czytać książek sportowych - jak chcę się dowiedzieć coś o sporcie to wtedy oglądam w tv Very Happy a książki czytam jedynie jakieś gangsterskiee albo jakieś kryminalne. To jest dla mnie odpowiednie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazeen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imperium. Powieść historyczna Grahama Mastertona, której akcja rozgrywa się pod koniec dziewiętnastego wieku w Stanach Zjednoczonych i Anglii.
Książka jest epicką opowieścią o burzliwych losach Lucy Darling. Nastoletnia Lucy, wychowywana samotnie przez ledwo wiążącego koniec z końcem ojca, sklepikarza w małym miasteczku Oak City w stanie Kansas, marzy by wyrwać się w wielki świat balów, przyjęć
i tańców, wyjść za mąż za lorda, księcia albo milionera i korzystać z uroków życia. Niespodziewanie staje się dziedziczką i jedyną właścicielką naftowego biznesu wuja Caspera, brata zmarłej matki Lucy - wyjątkowo podejrzanego typa, awanturnika, kombinatora i alkoholika. Obracanie się w kręgach wyższych sfer to teraz jej codzienność. Jako nuworyszka będzie jednak musiała zawalczyć o akceptację towarzystwa i stoczyć bitwę ze swoim sercem, które nie chce tak łatwo zrezygnować z pierwszej miłości.
Emocjonująca historia pełna zaskakujących zwrotów akcji, namiętności i pasji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beerkos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„W niewoli seksu” to zbiór ostrych opowiadań obyczajowych, których bohaterami są mężczyźni. Znajdziemy tu facetów wikłających się w skomplikowane relacje, zmanipulowanych, cierpiących i gotowych zabić. Przemoc miesza się z seksem, a miłość z nienawiścią. Tutaj spotkamy się w miejscu, gdzie seks stanowi początek drogi, a czasem również jej koniec. Autor kolejny raz odsłania mroczne tajemnice, które dotyczą każdego z nas.
Książka intryguje, wciąga i fascynuje. To odważna proza, która pozostaje w pamięci Czytelnika na dłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swiatownik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zniewolony@!@
To wydarzyło się naprawdę!
Wstrząsające wspomnienia Solomona Northupa, wolnego człowieka, który stał się niewolnikiem!
Jest rok 1841. Na dwadzieścia lat przed wybuchem wojny secesyjnej Solomon Northup – wolny i wykształcony człowiek z Północy, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna się trwająca dwanaście lat dramatyczna odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie tracić nadziei na wolność.
Po jakimś czasie spisuje swoją historię – poruszające świadectwo tego, czym było niewolnictwo w XIX-wiecznej Ameryce.
Człowiek raz wolny, pozostanie nim na zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabieram się dzisiaj za "Kot Bob i ja" a w planach mam zakup "Czasu beboka".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grizi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malarz nadziei - polecam:-)
Wydaje się, że Leo Millar, młody malarz mieszkający w Paryżu, ma wszystko: piękną żonę Francuzkę, utalentowanego małego synka, świetnie rozwijającą się karierę. Wychowany w sierocińcu, po wielu samotnych latach upaja się poczuciem przynależności, gdy nagle jedna przerażająca chwila pozbawia go wszystkiego, co cenił.
Ogarnięty poczuciem winy i rozpaczą ucieka na maleńką, surową wyspę u wybrzeży Normandii. To miejsce wciąż żywych odwiecznych obyczajów i pięknej, dzikiej przyrody oczarowuje go; spotyka tu genialną, lecz udręczoną klarnecistkę, która walczy z własnymi demonami. Ale dopiero kiedy w życiu Lea pojawia się dziwne, skrzywdzone dziecko, staje on przed szansą otrząśnięcia się po stracie, odkrycia nowej formuły miłości i odzyskania nadziei.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jun:-)
Romans paranormalny. Opowiada historię Jun, upartej kobiety o ostrym języku i równie upartego anioła Davida, który chciał nie chciał znalazł swoją partnerkę. Oboje od samego początku nie za bardzo za sobą przepadają. Ale kto się czubi ten się lubi. Prawda? Los na ich drodze stawia bardzo restrykcyjne prawo i …żonę Davida.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ochronaR
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barwy miłości - Taylor Kathryn
Jonathan Huntington jest nieprzyzwoicie bogaty, szaleńczo przystojny i zupełnie pozbawiony skrupułów. Jest także szefem firmy, w której Grace Lawson odbywa praktyki studenckie. Jego magnetyczny urok sprawia, że dziewczyna ufnie podąża za nim w świat zmysłowych rozkoszy, w którym obowiązują tylko trzy zasady: żadnych emocji, żadnych uczuć, żadnego zaangażowania.
Początkowo oszołomiona intensywnością erotycznych doznań Grace nie przeczuwa, jak niebezpieczny może być świat mrocznych żądz i seksualnych fantazji kochanka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parisan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proś mnie o co chcesz:-)
Judith i Eric, błyskotliwy magnat biznesu, którego poznała, kiedy była jego sekretarką, a potem została jego narzeczoną, znów próbują ułożyć sobie życie razem. Namiętnie się kochają, pragną i równie namiętnie ranią. Obiecali sobie, że nie będą mieli przed sobą tajemnic. Jednak nie dotrzymują słowa. Ich związek znów jest na krawędzi, a wiele osób stara się, by nie przetrwał. Czy wytrzyma ich gorące temperamenty, popełnione błędy i intrygi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubioczek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie powieści Kinga polecimy:-) to jest mistrz słowa pisanego. Jego syn z reszta też, całe szczęście:-) Joe Hill, kojarzycie? Niedaleko pada jabłko od jabłoni, a w tym przypadku to sprawdziło sie w 100%Wink))) polecam ich powieści:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zaczytywałam się dawniej w Kingu. Teraz czytam Falconsa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zigizigi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zacząłem czytać W poszukiwaniu straconego czasu Prousta i trochę ciężko jest mi się przebić przez początek... Właściwie chyba chciałem się po prostu wyżalić. Nie chcę tego człowieka nazwać grafomanem. ://
Ktoś czytał i jest w stanie dać mi jakieś pocieszenie w stylu: będzie lepiej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fuuz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do sportowych książek to ja lubię biografie sportowców. Ostatnio przeczytałam biografię Svena Hannawalda i Kuby Błaszczykowskiego i obie były naprawdę dobre i poruszające. Dodatkowo polecam książkę „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń” Nicka Vujicica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia00
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diabel w bialym miescie - Erik Larson
Fascynująca opowieść o budowniczym, mordercy i wielkiej wystawie, która stała się ich wspólną obsesją. Prawdziwa historia dwóch mężczyzn, architekta i seryjnego mordercy, których losy połączyła ze sobą największa wystawa w amerykańskiej historii: KolumbijskaWystawa światowa z 1893 roku, zorganizowana w Chicago i nazywana Białym Miastem. Daniel Hudson Burnham, wybitny dyrektor robót wystawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy