FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oszczędności
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LosDanielos79
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2021
Posty: 11

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 12:41 pm    Temat postu: Oszczędności Odpowiedz z cytatem

Witajcie, chciałam prosić o radę, jak u was wygląda oszczędzanie pieniędzy? Bo u Mnie od zawsze to kuleje i zastanawiam się czy nie umieścic tego co mam na jakiejś lokacie https://www.prudential.pl/kapital-na-przyszlosc ta jest całkiem fajna ale szukam opinii na ich temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ulrickaka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 9

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rather than have a full-fledged cupboard that will crowd in the room, you can use a
Chest Of Drawers
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pią Lip 02, 2021 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie powinno się wydawać więcej niż się zarabia, to po pierwsze. Druga sprawa, to nawet małe sumy ale warto systematycznie odkładać na emeryturę. Potem to jak znalazł, bo to co się wypracuje dla wielu będzie niewystarczające. Jeśli chcecie postawić na oszczędzanie pieniędzy kalkulator wam pomoże wyliczyć, na co można liczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarret.dooley
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto odkładać sobie jakieś pieniądze na konkretny cel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 968

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobie galopującej inflacji odkładanie pieniędzy nie jest dobrym pomysłem, lepsza jest jakaś inwestycja. Ja oszczędzam i inwestuję pieniądze w naukę dzieci:) A oszczędzać można na różne sposoby - na przykład na cotygodniowych zakupach w Carrefour, gdzie poza akcją ceny niskie jak dawniej korzystam z 10% zniżki na paragon, z aplikacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W oszczędzaniu może ci pomóc ta aplikacja mobilna https://provema.com/ Odkryłam ją jakiś czas temu gdy potrzebowałam pożyczki. Poza tym, że można wziąć tam korzystną pożyczkę mam możliwość opłacania rachunków, kontrolowania domowego budżetu itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj na początek kupować trochę taniej. Oszczędzać na zakupach w prosty sposób możesz na platformie cashback net-pocket. Masz do wyboru ponad 1200 sklepów znanych marek i za każde zakupy otrzymasz punkty. Później wymienisz je sobie na pieniądze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 692

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszczędzać to można w najróżniejszych sposób, pytanie co dokładnie macie na myśli? Co was interesuje? Bo ja przykładowo teraz zastanawiam się czy indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego nie będzie dla mnie już dobre... Może czas pomyśleć o przyszłości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam do oszczędzania apkę Provema - https://provema.com/ Mi bardzo pomogła! Dzięki niej udało mi się już trochę odłożyć. Pomaga mi zarządzaniu domowym budżetem i korzystam też z cash back oraz zniżek na gry do których mnie uprawnia. Mąż i dzieciaki grają na pS5 a z tą aplikacją gry są dużo tańsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą i najbezpieczniejszą opcją oszczędności dla mnie jest inwestycja w metale szlachetne jak złoto, czy srebro najlepiej w formie sztabek, czy monet bulionowych, które później też łatwiej będzie odsprzedaż na przykład dla mennicy. Mają dobre ceny, dostępność od ręki i też nigdy nie było problemów od strony samej obsługi klienta podczas już niejednych zakupów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio też zauważyłam, że sporo osób decyduje się na indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego https://www.nntfi.pl/emerytura/ikze - także warto byłoby na pewno i taką opcję rozważyć. Z tego co wiem, to takie konto pozwala oszczędzić na dodatkową emeryturę, także jak dla mnie super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2022 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo nie jest mieć oszczędności, ale oczywiście nie można się po prostu poddawać i rezygnować. A jeśli nie mamy głowy do tego to przecież jest coś takiego jak pracownicze plany kapitałowe https://www.mojeppk.pl/ gdzie w łatwy sposób można zyskać fajne pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli chcielibyście przede wszystkim bezpiecznie inwestować w metale szlachetne zarówno długoterminowo zabezpieczając swoje środki przy wysokiej inflacji i niskimi stopami to może warto w takim razie zajrzeć do oferty https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów inwestycyjnych zarówno złotych monet oraz sztabek. Świetna obsługa, terminowe realizacje. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kmonahan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 8
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Czw Paź 06, 2022 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach nie mam jak oszczędzać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lisowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2022
Posty: 35

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć co to znaczy oszczędzać. Wiele osób nie potrafi oszczędzać. Sama dopiero tego się uczę. W tym roku zrobiłam ogromne postępy i mogę być z siebie dumna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy