FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
zgłoszenie do urzędu skarbowego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ywon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 8:05 pm    Temat postu: zgłoszenie do urzędu skarbowego Odpowiedz z cytatem

Witam.
4 lata temu wykupiłam mieszkanie za 9tys. zł. Właśnie je sprzedałam za 140tys. zł. Za te pieniądzę plus pożyczka z banku kupiłam dom do remontu, za 250tys. zł. Czy zapłacę jakiś podatek w urzędzie skarbowym? Question Smile
Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od stycznia 2016 roku zmieniło się wiele przepisów, w tym również przepisy określające przynależność do danego urzędu skarbowego ze względu na podatek od towarów i usług. Zmiana urzędu skarbowego dla VAT skutkuje tym, że może się okazać, że podatnik będzie zmuszony rozliczać VAT w innym niż do tej pory urzędzie – sprawdź, czy zmiana dotyczy też Ciebie. http://thak.pl/zmiana-urzedu-skarbowego-dla-vat-w-2016-roku/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Preslidle
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2016
Posty: 64

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina ma rację. Na Twoim miejscu dla pewności skonsultowałbym się z księgową albo biurem rachunkowym, żeby to wyjaśnić. Ze swojej strony mogę polecić auditor.sopot.pl - biuro rachunkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy