FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Książki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quuery
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co mi tutaj streszczasz o czym jest opowieść ? Lepiej będzie jeśli przede wszystkim mi tutaj podasz coś takiego jakie to książki przeczytałeś i jakie to polecasz..Bo ja przede wszystkim polecam coś takiego jak - Harry Potter i to od 1 do ostatniego tomu. Wszystkie 7 super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
thor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zabijaj mnie kochanie.
W wypadku samochodowym ginie Ewa Kruczkowska - emerytowana nauczycielka, dorabiająca akwizycją wyrobów z żeń-szenia. Jej córka Marta jest zdruzgotana, tym bardziej że dopiero po śmierci matki na jaw wychodzą nieznane wcześniej fakty. Tymczasem wszystkie przesłanki wskazują na to, że śmierć Ewy nie była przypadkowa. Nieoczekiwanie w życiu dziewczyny pojawiają się dwaj mężczyźni: wybitny krakowski neurochirurg Robert Orłowski i tajemniczy austriacki dziennikarz Mark Biegler. Każdy z nich ma własne powody, żeby pomagać Marcie. Czy ich intencje są szczere? A może to tylko gra, by nie dopuścić do poznania prawdy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzaf
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phillipa Gregory - Czerwona królowa.
Powieść przybliża nieomal zapomnianą historię założycielki rodu Tudorów, Małgorzaty Beaufort. Poślubiona mężczyźnie dwukrotnie od niej starszemu, urodziła dziecko w wieku lat niespełna czternastu i rychło owdowiała. Zepchnięta na margines postanawia odwrócić kartę losu i odnieść ostateczny tryumf nad wszelkimi przeciwnościami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chlust
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interior
Intrygujący portret chińskiego społeczeństwa, w którym nic nie jest takie, jak się początkowo wydaje. Pasjonująca opowieść o chciwości, korupcji, desperacji i… miłości wystawionej na ciężką próbę.
David Stark otwiera kancelarię prawniczą w Pekinie, a jego ukochaną, Liu Hulan, dawna przyjaciółka prosi o pomoc w zbadaniu przyczyn tajemniczej śmierci swojej córki. Dziewczyna pracowała w fabryce zabawek, która wkrótce ma zostać sprzedana nowemu klientowi Starka, firmie Tartan Incorporated. Mimo protestów Davida Hulan wybiera się do położonej w głębi Chin wioski Da Shui. W czasie śledztwa mnożą się wątpliwości i podejrzenia o przestępstwa popełnione przez Tartan Incorporated. Stark i Hulan stają po przeciwnej stronie barykady: jedno z nich usiłuje znaleźć winnego i schwytać mordercę, podczas gdy drugie czuje się zobowiązane, by chronić interesy klienta. Oboje poznają uniwersalne prawdy na temat dobra i zła i nauczą się balansować na cienkiej granicy, która je od siebie oddziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meejstmi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się rozpisali Very Happy musicie to zobaczyć bo ich to już całkiem na pewno pogrzało. Ja mało książek czytam a przede wszystkim dla mnie taka ciekawa książka to jest no wiecie albo Plastusiowy pamiętnik albo dla mnie to jest jakiś Harry Potter. Czasem zdarzy mi się romans przeczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamikuku
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio jestem zakochana w książkach Nicholasa Sparksa! Ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie, że wszystkie jego książki są pisane na jedno kopyto, ale jeśli ktoś lubi takie życiowe historie, to naprawdę z całego serca polecam! Wink Ostatnio czytałam książkę pod tytułem "Wybór" - była mega! Teraz zabieram się za "Najdłuższa podróż" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię jego książki. W lato mam zamiar przeczytać wszystkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poziomek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imie wiatru:-)
Kvothe to człowiek legenda. Wielki mag, geniusz muzyki, bohater i złoczyńca - namówiony przez Kronikarza - wspomina swe barwne życie. Od dzieciństwa spędzonego w trupie wędrownych aktorów poprzez lata chłopięce spędzone w półświatku mrocznego miasta po szaloną, ale udaną próbę wstąpienia na Uniwersytet. Powoduje nim pragnienie władania magią i zemsty na demonach, które zabiły jego rodziców i cały jego świat obróciły w perzynę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemo55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koronkowa robota - Pierre Lemaitre.
Camille Verhoeven, komisarz paryskiej policji znany polskiemu czytelnikowi z powieści "Alex" i "Ofiara", ma przed sobą wyjątkowego przeciwnika. Jest nim miłośnik literatury kryminalnej, który w hołdzie dla niej popełnia morderstwa będące dokładnym powieleniem literackich pierwowzorów - zbrodni opisanych w takich klasykach gatunku jak American Psycho, Czarna Dalia czy Roseanna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ajlonabi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No się rozpędzili z tytułami książek Very Happy bardzo fajnie. Nawet mi się to podoba. Chociaż teraz muszę przyznać, że bardzo lubię sobie przeczytać jakiś to nie wiem erotyk albo lubię sobie przeczytać jakiś to właśnie romans. To dla mnie jest bardzo dobry kawał powieści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
calylajf
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie czytam książek. Śmiejcie się ze mnie ale ja bardzo lubię czytać komiksy i to różnego rodzaju lubię to komiksy. Nic na mnie lepiej nie działa. Przede wszystkim te starsze wersje Kaczora Donalda. Super mi się je czyta bo wracają do mnie znakomite wspomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komiksy też są wartościowe. Grunt to czytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morfeusz6666
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba czytać..Polacy bardzo mało czytają według mnie przede wszystkim zajmują się no nie wiem informacjami na necie..Zapominając o tym, że najwięcej daję czytanie takie ksiażęk w postaci tradycyjnej. Chcę jedynie powiedzieć jedną taką to rzecz ja czytam teraz książki romanse Razz bo zaraziła mnie do tego moja dziewczyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yyhhym
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malowany człowiek:
"Akcja książki dzieje się w fantastycznym świecie wykreowanym przez autora. Jest to świat, w którym noc należy do otchłańców zwanych też demonami, które mordują każdego, kto po zmroku znajdzie się poza bezpiecznym kręgiem runicznym. Bohaterami powieści jest trójka ludzi: Arlen, Leesha i Rojer, którzy w wyniku przeżyć postanawiają rzucić wyzwanie porządkowi świata wyznaczonemu przez otchłańców. W czasie akcji książki czytelnik śledzi dorastanie i przemiany głównych bohaterów od czasów dzieciństwa do dorosłości oraz ich zmagania z przeciwnościami, jakie stoją im na drodze do celu." (opis z internetu ale seria jest naprawdę wciągająca +zawiera nietypowy pomysł na świat przedstawiony a bohaterów nie da się nie lubić)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urrasz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam:
Diane Setterfield "Trzynasta opowieść"
książki E. Griffin
"Dziwne losy Jane Eyre"
B. Wood "Ulica Rajskich Dziewic"
L. Perdue "Córka Boga"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy