FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ile kosztuje blaszany garaż?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 8:52 am    Temat postu: Ile kosztuje blaszany garaż? Odpowiedz z cytatem

Czy takie rozwiązanie jest drogie?
Zastanawiam się czy warto inwestować w taki blaszak czy może lepiej dać sobie spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sob Lip 12, 2014 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wybrać coś o standardowych wymiarach, to raczej nie powinno być to drogie rozwiązanie. Poza tym teraz wykorzystuje się specjalną, mocniejszą blachę, przez co cała konstrukcja jest bardziej wytrzymała.
Zobacz sobie tu: http://www.garazeinterstal.pl/ - te blaszaki w typowych wymiarach są dość tanie, bo stanowią najchętniej wybieraną opcję przez klientów.
Możesz natomiast wybrać dowolny kolor, żeby pasowało do obejścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie mam zielonego pojęcia, na pewno jest tańszy niż wybudowanie normalnego. I raczej bym się nad takim zastanowiła, blaszane nie są moim zdaniem zbyt dobre na dłuższą metę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Lip 16, 2014 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blaszany garaż wiąże się niestety z dosyć mocnym nagrzewaniem się latem, więc jest to jak dla mnie rozwiązanie chwilowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jak jest wykonany. Garaże stalowe również posiadają izolacje. Sam posiadam taki garaż u siebie i wcale się nie nagrzewa. Wybrałem taki ponieważ było to tańsze rozwiązanie niż murowanie garażu.Oraz nie potrzebowałem ku temu żadnych pozwoleń.

Zamawiałem tutaj: http://www.cgt.com.pl/ - firma obecnie zajmuje się produkcją takich profesjonalnych stalowych konstrukcji. Sam jestem bardzo zadowolony. Tak więc jakby ktoś szukał jakiegoś dobrego wykonawcy to polecam.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blaszaki to nic fajnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas49
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam zastanawiam się nad postawieniem koło domu takiego blaszaka, w którym będę mógł składować narzędzia czy inne sprzęty. Trafiłem na ofertę garaży blaszanych małopolskie https://ultom-garaze.pl/oferta/garaze-blaszane/. Myślicie, że takie rozwiązanie będzie funkcjonalne? Jak sprawdzają się u Was takie garaże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz zamówić porządny garaż blaszany u sprawdzonego producenta to na pewno warto zajrzeć do oferty przygotowanej przez https://www.garaze-marmet.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć również wiaty oraz bramy garażowe. Warto sprawdzić realizacje jakie do tej pory wykonali i sam cennik. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni i co najważniejsze nie ma też problemów z dostarczeniem go na terenie całego kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy