FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Studia?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 8:17 am    Temat postu: Studia? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad podjęciem nauki na studiach. Na https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna.html jest dostępna oferta edukacyjna jednej z uczelni. I jest kilka nowych i całkiem ciekawych kierunków. Czy ktoś z Was może tam studiował i może podzielić się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 4:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o studiach online?
Zerknijcie na to - https://ult.edu.pl/studia-online/
Czy w takim trybie faktycznie da się kształcić i realizować cele?
Podzielcie się proszę doświadczeniami. Jak do tego podejść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł. Teraz mało kto nie decyduje się na studia, można przecież równocześnie pracować i kończyć kierunek zaocznie. A uczelni nie brakuje, tylko trzeba się zastanowić jakie wybrać studia. Z tych ciekawszych i przyszłościowych polecam ochronę środowiska na http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/ochrona-srodowiska . Uczelnia w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 692

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz bardziej popularnym kierunkiem studiów jest osteopatia. Dlaczego i jak wygląda rekrutacja na studia, wyjaśniają na stronie https://www.czecho.pl/wiadomosci/34557-studia-podyplomowe-osteopatia-dlaczego-warto można tam zaglądnąć i poczytać- z czym takie studia są związane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o studia to warto wybierać przyszłościowe kierunki, np. studia informatyka - https://wsei.edu.pl/dla-studentow/informatyka-stosowana/ Smile To kierunek, który kształci przyszłych programistów odpowiedzialnych za skomplikowane systemy informatyczne. Mój brat studiuje ten kierunek i właśnie wybrał specjalność Programowanie aplikacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzuć okiem na studia podyplomowe dla nauczycieli: https://www.kursor.edu.pl/studia-podyplomowe/pedagogiczne/ . Może to właśnie ten kierunek będzie Ci odpowiadał? Poczytaj koniecznie więcej na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 914

PostWysłany: Sob Paź 30, 2021 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jakbyś mogła o studiach, to myślę że wszystkim prywatnym uczelniom przydałoby się jakieś dobre oprogramowanie dla uczelni. Z tego co wiem, to na stronie uwe.edu.pl można poznać korzyści płynące właśnie z tego tytułu, więc jeżeli ktoś jest tym zainteresowany, to koniecznie niech sobie zerknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 246

PostWysłany: Pon Lis 08, 2021 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też od pazdziernika tego roku jestem studentką na pielęgniarstwie Smile jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. Wysoki poziom nauki, ciekawe zajęcia, dużo praktyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 5:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już macie się uczyć, to w jakimś ciekawym kierunku, o którym inni nie słyszeli. Na pewno takimi okażą się studnia osteopatyczne. Myślę, że powinniście nad tym pomyśleć. No, ale zrobicie, jak uważacie. Najważniejsze lubić to , co się robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walker.alana
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przede wszystkim powinno się studiować to, co się lubi. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

evelajna napisał:
ja też od pazdziernika tego roku jestem studentką na pielęgniarstwie Smile jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. Wysoki poziom nauki, ciekawe zajęcia, dużo praktyk.


witaj w klubie Smile ja co prawda jestem na fizjoterapii ale uczelnia ta sama Smile też mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia, dobrze mi się tu studiuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie artystyczną duszę to może warto pójść na studia np. malarstwo? Warto się jednak do nich odpowiednio przygotować, nabyć pewne umiejętności i wiedzę dzięki którym nie będziecie zaskoczeni. Jeśli jesteście z Poznania bądź okolic to zajrzyjcie na stronę fabryka-studio.com aby poznać placówkę o świetnych opiniach. Zatrudnieni są tam doświadczeni specjaliści, którzy ze wszystkim wam pomogą, a wy bez problemu zostaniecie się na wymarzoną uczelnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3282

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 5:15 pm    Temat postu: stypendium Odpowiedz z cytatem

Na studiach na pewno przyda wam się większa ilość gotówki na różnorodne opłaty. Na stronie lepszestypendia.pl znajdziecie informacje na temat zmiany jaka ma zostać wprowadzona jeżeli chodzi o przyznawanie stypendiów socjalnych, dlatego jak najbardziej warto tutaj zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cassandra64
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Perzów

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam studia na UE w Katowicach. Studiowałam tam 5 lat. Wiadomo, było ciężko i trochę drogo - studia niestacjonarne, ale dałam radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malutka-mi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 8
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja oczywiście polecam moje miasto, czyli Kraków. Uczelnię wybierzcie dowolną, liczy się atmosfera Very Happy Chociaż ponoć ta na AGH najlepsza.
_________________
olechowski.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy