FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie dekoracje do kuchni?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 202

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 7:44 am    Temat postu: Jakie dekoracje do kuchni? Odpowiedz z cytatem

Cześć, właśnie kończymy urządzać dom i zastanawiamy się, co jeszcze kupić do kuchni, żeby wyglądała lepiej, może przytulniej. Myśleliśmy trochę nad obrusem na stół, bo teraz jest taki goły, ale zrezygnowaliśmy ostatecznie, bo pewnie cały czas trzeba by go prać. Może wy nam coś doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrusy moim zdaniem nie są za bardzo na czasie. Może i faktycznie pasują jeszcze do niektórych wnętrz ale pomieszczenie musi być już totalnie retro.
Może zainwestuj w jakieś kolorowe maty albo podkładki? Obecnie w Black Red White jest spory wybór tego typu dodatków tak więc możesz sobie zerknąć:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/jadalnia/maty-i-podkladki/ - może akurat coś Ci się tam spodoba i dobierzesz coś w swoim guście?
Mi podobają się nowoczesne podkładki z napisami. Te są na przykład świetne:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast obrusu jakaś cerata? Pewnie wielu osobom skojarzy się ona z wiejską tandetą, ale mi się tam podoba Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rebekaa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 30

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie że warto wybierać takie dekoracje i dodatki, które będa pasowały nam do wszystkiego. Takimi fajnymi dodatkami są chyba naklejki na ścianę. Łatwo można je usunąć lub zmienić a są bardzo stylowym dodatkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my na przykład w ogóle nie lubimy dodatków, dlatego w naszej kuchni nie ma żadnych obrusów, fikusinych firaneczek, kolorowych obrazków na ścianie, żadnych bibelotów. My mówimy: jest nowocześnie. Niektórzy znajomi: okradli was? Gusta guściki. Trzeba zawsze się kierować własnymi upodobaniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filipmike
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteśmy już przy temacie kuchni, to mam do was pytanie. Jestem w trakcie remontu i zastanawiam się, które meble są lepsze - na wymiar, czy gotowe z salonu?
Znalazłem taką stronę z meblami na wymiar, wydaje się byc wszystko okej, ale nigdy nie miałem takich mebli i nie wiem czy to dobry pomysł. http://www.stylmeble.com.pl/oferta/meble-kuchenne
Jak sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ne przepadam zbytnio za dekoracjami. Wolę kupic cos praktycznego jak np dzbanki i filtry wody z http://www.konesso.pl/pol_m_Dzbanki-i-filtry-wody-524.html niż wydawać kasę na ozdóbki. Owszem mam dekoracje w kuchni ale nie dokupuję nic nowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy