FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ciężkie złamanie w obojczyku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rejko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 9:38 am    Temat postu: Ciężkie złamanie w obojczyku Odpowiedz z cytatem

Miałam pewien wypadek ponad miesiąc temu i wciąż mam problemy z odpowiednim złożeniem części ręki i obojczykiem. Szukam teraz na własną rękę specjalisty, który mi pomoże bo do tej pory to graniczyło z cudem. Polecono mi to centrum http://www.rexmedicasport.pl/rentgen , podobno świetni specjaliści a Wy słyszeliście o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Izaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to duży problem. Przecież to sprawa jest trochę dziwna i przede wszystkim to jest bardzo kiepska sprawa chcę jedynie powiedzieć, że akurat no wiecie jak ja miałem takie złamanie to nie mogłem jakoś się z tym pogodzić bo miałam jechać na turniej koszykówki ale nic z tego u mnie niestety nie wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Czw Lut 10, 2022 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy miałaś wykupioną polisę na wypadek uszkodzenia ciała? Dzięki temu mogłabyś otrzymać spore odszkodowanie i pieniążki mogłyby zostać zainwestowane np. w rehabilitację. http://grajewo24.pl/info/jak-dziala-ubezpieczenie-na-wypadek-uszkodzenia-ciala.28222.html - w tym linku są informacje jak działa takie ubezpieczenie i jaki zakres dolegliwości obejmuje. Ja już dwukrotnie dostałam odszkodowanie po złamaniach moich dzieciaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 676

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2023 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o urazy, to mój znajomy miał ostatnio problem ze złamaniem i to dość poważnym. Z tego co mówił, to bardzo pomogło mu Centrum Medyczne Gamma w Warszawie. Posiadają dwie placówki w Warszawie z czego jedna z nich ma pełnoprawny szpital - ul. Broniewskiego. Może sprawdź ichniejszą ofertę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy