FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nocleg dla firm we Wrocławiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 3:39 pm    Temat postu: Nocleg dla firm we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem

Niedługo będziemy organizować szkolenia dla części z naszych pracowników. Siedziba firmy szkoleniowej to Wrocław i właśnie tam będą odbywać się szkolenia. Nasz siedziba jest poza Wrocławiem, więc trzeba będzie załatwić jakieś zakwaterowanie dla osób biorących udział w szkoleniach. Najprawdopodobniej na cztery dni (maksymalnie pięć) Czy zna ktoś może jakieś dobre i w miarę tanie noclegi dla firm? Możliwie najbliżej centrum miasta, chociaż to nie jest najważniejsze kryterium. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Gajuszy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie poszukać takich kwater dla firm, albo też dobrym rozwiązaniem będą hostele, one nie są tylko dla studentów, sprawdź ofertę w tym obiekcie http://kwaterydlafirm.pl/, sprawdzone - polecone:-) Smile Będzie tanio, czyli ekonomicznie, wszyscy będą rozlokowani w jednym miejscu, co też jest dodatkowym atutem:-) Nie wiem tylko, jakiej rangi będą ci twoi goście, czy wszyscy to pracownicy, czy szefowie też będą? No bo dla nich to chyba inny rodzaj zameldowania będziesz musiał wykombinowaćSmile

Ostatnio zmieniony przez Gajuszy dnia Wto Lip 28, 2015 4:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freddy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o hotele pracownicze to są one z reguły o nieco niższym standardzie, więc może faktycznie można pomyśleć o jakimś hostelu lub pensjonacie? We Wrocławiu baza noclegowa jest szeroko rozwinięta, więc nie będzie problemu ze znalezieniem noclegu. Poszperaj w sieci, podzwoń, popytaj i na pewno coś znajdziesz. Jeżeli chodzi o hotele pracownicze to niektóre są na naprawdę wysokim poziomie - w sumie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jagna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest w centrum Wrocławia taki fajny "hotelik", który wynajmuje tanie pokoje głównie dla pracowników firm. Moja forma kiedyś z niego korzystała jak mieliśmy szkolenie właśnie we Wrocławiu.
Bez problemu poradzili sobie z obsługą 20 osobowej ekipy i do tego zachowali pełen profesjonalizm.
Szczegóły mogę podesłać Ci na priv, żeby nie było, że jaką reklamę tu uskuteczniam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zgienek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lip 25, 2015 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto szukać hosteli pracowniczych tego jest we Wrocławiu całkiem sporo a na necie nawet są strony gdzie mają pełną ofertę hosteli gdzie można sobie przejrzeć i wybrać. Całkiem nie drogo jest tam. Jak przeglądałem ostatnio 40 do 60 złotych za nockę. Wiadome, że komfort bardzo dobry wszystko, co podstawowe dla życia znajdziesz w takim hostelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 26, 2015 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgienek napisał:
Moim zdaniem warto szukać hosteli pracowniczych tego jest we Wrocławiu całkiem sporo a na necie nawet są strony gdzie mają pełną ofertę hosteli gdzie można sobie przejrzeć i wybrać. Całkiem nie drogo jest tam. Jak przeglądałem ostatnio 40 do 60 złotych za nockę. Wiadome, że komfort bardzo dobry wszystko, co podstawowe dla życia znajdziesz w takim hostelu.


No niby tego typu noclegów jest całkiem sporo we Wrocławiu, ale trudno trafić na jakąś dobrą lokalizacje. Do tej pory natrafiałem przede wszystkim na obiekty ulokowane na samych obrzeżach miasta lub nawet w okolicach Wrocławia, czyli miejscowościach ościennych. Niby to nie jest daleko, ale najlepiej byłoby znaleźć coś nieco bliżej centrum. Mimo wszystko wiem, że w tym względzie nie ma co wymagać cudów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze szukam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy