FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
tulipany cebule do ogrodu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalina333
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 7:16 pm    Temat postu: tulipany cebule do ogrodu Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o takich tulipanach?



Nadadzą się do aranżacji wiosennego ogrodu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne że się nadają - wszystkie kolory tulipanów pięknie ozdobią Twój ogród. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fausten
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując cebule tulipanów oraz wszelkich innych roślin doniczkowych wybieramy tylko zdrowe egzemplarze. To znaczy takie cebule, które nie są zaatakowane przez choroby, nie gniją i nie posiadają uszkodzeń mechanicznych, które powstają na skutek złego transportu czy niewłaściwego obchodzenia się z cebulami.

Warto kupować jak największe cebule, im będą one okazalsze tym efektywniejsze kwiaty uzyskamy. Poza tym duża cebula kwitnie na ogół dwa razy.
Cebule powinniśmy kupować tuż przed sadzeniem. Najlepiej zaopatrzyć się w nie pod koniec lata lub na jesieni. Nie wskazany jest ich zakup wczesną wiosną, ponieważ jest duża szansa, że nie zakwitną, a nawet nie wykiełkują. Dlatego, że dobrze ukorzenią się tylko wtedy, gdy posadzimy je późnym latem, bądź na jesieni.

Jak szukacie informacji to zapraszam http://arletamilczyk.blox.pl/2015/03/Internetowe-kupowanie-butow.html, to mój blog!


Ostatnio zmieniony przez fausten dnia Sro Cze 24, 2015 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 8:00 pm    Temat postu: kwiaty Odpowiedz z cytatem

Piękne, niestety nie znam się na utrzymaniu kwiatów, gdzie i jakie sadzić oraz czego im potrzeba. W tej kwestii liczę na fachowców i ich doradztwo. Przeglądałam różne projekty ogrodów i na chwilę obecną najbardziej trafiają do mnie realizacje tej firmy http://trawarica.pl/ Jeszcze poprzeglądam ale muszę się zdecydować na coś konkretnego bo zaraz sezon grilowy się zaczyna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się biała altana a wokół niej różnokolorowe tulipany Smile Do tego meble ogrodowe takie jak tu http://bazkar.pl/139-meble-ogrodowe - najlepiej drewniane Smile Taka wizja ogrodu towarzyszy mi od bardzo dawna. Chyba najwyższy czas zacząć ją wprowadzać w życie Smile Moja babcia zawsze miała mnóstwo tulipanów w ogrodzie - pięknie to wyglądało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknę są te postrzępione, u mnie w ogrodzie jest kilka różnych rodzai tulipanów, w jednym kolorze było by nudno Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze uwielbiałam tulipany. Jest to moim zdaniem najpiękniejszy kwiat. Jest mnóstwo odmian i kolorów tulipanów. Najbardziej podobają mi się właśnie te postrzępione. Chyba nazywają się papuzie, prawda? Gdzie kupujecie cebulki tulipanów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To piękne kwiaty:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knall
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 111

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idealne do nowoczesnych wnętrz


cassette awning
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzaliście tutaj - https://www.azallo.pl/ ? Mają bardzo duży wybór nasion i cebulek w dobrych wariantach cenowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, którym zależy na pięknym i kwiecistym ogrodzie polecam zajrzeć na stronę http://pszczelinka.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą elementów niezbędnych do postawienia uli i hodowli pszczół. Pszczoły sprawią że ogród zawsze będzie pełen kwitnących kwiatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michaszke
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2020
Posty: 32

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2020 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasiona tulipanów, jak i wielu innych roślin możesz znaleźć tutaj, mają bardzo szeroki i korzystny wybór https://sklepdlaogrodu.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że się sprawdzą. Piękne te kwiaty, jak wszystkie tulipany z resztą. Jeśli innych kwiatów szukasz to na Florexpol popatrz. Moja ciocia zapalona ogrodniczka od dawna tylko tam zaopatruje we wszystkie potrzebne nasiona i sadzonki. Nawet narzędzia z tego co mówi. Szybko wysyłają, mają dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlkaR
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam kiedyś cebulki w Holandii, ale się nie przyjęły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingazajac63
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie lubię tulipanów... są dla mnie jak sztuczne i zdecydowanie wolę róże. W szczególności te pnące. Tutaj https://gwe24.pl/pl/636_materia_y_partnera/28510_ogrod-jak-z-bajki-pielegnacja-i-uprawa-roz-pnacych---pomysly-na-aranzacje-z-pergola-i-pawilonem.html znalazłam wiele ciekawych porad na ich temat. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy