FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ubezpieczenie domu i na życie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszaniec
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 4:51 pm    Temat postu: Ubezpieczenie domu i na życie Odpowiedz z cytatem

Przy okazji ubezpieczenia, które wykupiliśmy do naszego nowego mu, zaproponowano nam, żebyśmy przy okazji wykupili ubezpieczenie na życie typu open life. Korzystacie z tego rodzaju polis ubezpieczeniowych? Jakie są wasze opinie? Czy warto płacić co miesiąc składki? Wiem, że wypadki się zdarzają, ale czy dodatkowe ubezpieczenie na życie przyda się w razie choroby, albo śmierci? Od jakich wypadków warto się ubezpieczyć, a co można pominąć. Na co trzeba uważać przy zawieraniu tego typu umów z ubezpieczycielem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
spirit
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ubezpieczenie na życie dobra rzecz. Świat jest teraz nieobliczalny i nie wiadomo co się może stać. Wychodząc z domu może być tak że nie wrócimy do domu bo jakiś szaleniec albo do nas strzeli albo rozjedzie. Zapytaj osobę, która Ci to poleciła nad czym warto się zastanowić a co sobie odpuścić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crix
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest pytanie dosyć ogólne, zależy o co konkretnie pytasz, o prócz ubezpieczeń obowiązkowych najlepiej ubezpieczyć się na życie i od wypadków żeby być zabezpieczonym od sytuacji nazwijmy to niepożądanych, a także ochronić swoją rodzinę. Poza tym powinieneś ubezpieczyć swoje mienie materialne - wszystkie kosztowne własnośći, które masz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś trzeba naprawdę dobrze zastanowić się przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy i zawarciem ubezpieczenia ponieważ coraz częściej słyszy się o rożnych oszustach którzy działają w tych branżach dlatego moim zdaniem warto zasięgnąć opinii jakiegoś doradcy bądź prawnika, albo tutaj: http://www.polisolokaty.com/opinie/open-life/ - nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie Sad

Ostatnio zmieniony przez danat dnia Czw Lip 30, 2015 4:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej branży znajdziesz oszustów. Moim zdaniem warto się ubezpieczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marczyki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze przeanalizuj warunki umowy i porównaj je z ofertami innych firm. Często takie ubezpieczenia oferowane jako dodatek do innej usługi, mogą mieć gorsze warunki i zwyczajnie się nie opłacać po dogłębnej analizie wkładów i zysków. Warto pochodzić po innych firmach i zobaczyć co tam mają do zaoferowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszaniec
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie będę niczego podpisywać w ciemno. Prawdopodobnie sprawę załatwię poprzez jakiegoś agenta ubezpieczeniowego, który porówna dla mnie różne oferty od ubezpieczycieli i wybierze coś akurat dla mnie. Na pewno przydałoby mi się ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu. W razie poważnej choroby i braku możliwości zarabiania, przynajmniej będą jakieś pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem lepiej samemu porównać oferty. W sieci znajdziesz wiele stron, które w tym pomagają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto jest podpisywać obie te umowy ponieważ jest taniej. Ubezpieczeając się na życie mozemy mieć zniżkę w przypadku ubezpieczenia na mieszkanie oraz odwrotnie. Dzięki temu towarzystwo ubezpieczeniowe chce przytrzymać przy sobie klienta. Promocja taka nie jest jednak wszędzie. Moim zdaniem warto byłoby skorzystać z pomocy doradcy od ubezpieczen.Niech on coś dla Was dobierze odpowiedniego.
Odsyłam do strony:
https://superpolisa.pl/ - można tutaj zostawić do siebie kontakt. Ktoś powinien się do Was odezwać w sprawie ubezpieczenia oraz coś konkretnego dobrać.

Ewentualnie możecie tam jeszcze skorzytać z porównywarki ubezpieczeń.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
erma
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2014
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lip 26, 2015 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić dobrą firmę odszkodowawczą z Lublina http://lexfortis.pl/ pomogli mi odzyskać odszkodowanie i jestem zadowolona z kwoty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na życie nie mam ubezpieczenia, tylko auto i dom mamy ubezpieczony.Tak jak wyżej ktoś powiedział warto porównać sobie polisy, mi się dobrze z kalkulatora Cuk korzysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ubezpieczyłaś się na życie? Moim zdaniem warto to zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbać zarówno o ubezpieczenie domu, jak i życia. Takie polisy nie kosztują wiele, a są porządnym zabezpieczeniem w razie jakiejś tragedii. Co do ubezpieczenia na życie, to w Vienna Life mają takie, tutaj http://www.viennalife.pl/ można je sprawdzić - można je wykupić w różnym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ubezpieczeniem na życie warto przejść sie do uznanych firm takich jak Aviva. Najważniejsza jest pewność wypłaty, jak i dobra cena za najbogatszy wariant ubezpieczenia. My z żoną chcemy przejść się tutaj Ubezpieczenia Warszawa , gdzie pracuje pani Edyta. Ma dobre podejście do klientów, wczuwa się w ich sytuacje, a do tego wszystko przekłada na prosty język. Może uda nam się podpisać jakąś satysfakcjonującą umowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadanie ubezpieczenia, szczególnie na życie jest bardzo istotne. Nigdy nie wiadomo, co sie może nam przydarzyć, więc lepiej mieć coś w zanadrzu. żeby dostać dobre ubezpieczenie, warto zajrzeć tutaj - http://www.ubezpieczenianazycie.edytadziankowska.pl. Najlepiej od razu pytajcie o panią Edytę, która szczegółowo wyjaśni wam szczegóły poszczególnych ofert i wybierze takie, które spełni Wasze wymagania i oczekiwania oraz oczywiście będzie miało najbardziej korzystne warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy