FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Moje auto
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juniorrrr
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Maj 2020
Posty: 49

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Ci się tak często psuje auto to mogę polecić konkretnego mechanika z Krakowa. Serwis Ferrari Kraków to miejsce z którego usług korzystam już od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Samochód psuje się sporadycznie i mi to odpowiada. Dużo poruszam się samochodem więc wolę jak auto jest na najwyżych obrotach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 936

PostWysłany: Nie Lis 21, 2021 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to przyznam szczerze, że długo szukałam dobrego ubezpieczenia dla twojego auta. Dopiero gdy trafiłam na stronę https://superpolisa.pl/faq/wyplata-odszkodowania-z-oc-sprawcy/ udało mi się znaleźć wszelkie potrzebne informacje na ten temat. Wam również polecam tam zerknąć, ponieważ można się stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu przydatnych rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 416

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje auto podczas ostatniej podróżny uległo dość poważnej awarii. A konkretnie awarii uległa opona. Wjechałem do kałuży i jak się szybko okazało to był koniec podróży. Zjechałem na pobocze i zacząłem szukać wulkanizatora. Tutaj https://wulkanizator.com.pl znalazłem firmę która świadczy usługi mobilne z czego chętnie skorzystałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1462

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie rozważa wykonanie chip tuningu w swoim samochodzie. Chciałabym zwiększyć moc silnika, bo póki co.. jest kiepsko. Jak myślicie, czy warto się zgłosić do https://wawermotorsport.pl/ a może macie do polecenia inną firmę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra Kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 74

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem na etapie wymiany. Moje stare, naprawdę stare auto wyzionęło ducha, więc czas na zmiany. Ale już nie chcę żadnego staruszka, tym razem wręcz przeciwnie, postawię na nowe. Super ofertę znalazłam https://mauto.pl/marki/ford, samochody nowe, chociaż w ofercie są też np. poleasingowe, więc każdy znajdzie coś, co mu odpowiada. Dla mnie ważną kwestią jest gwarancja mbanku, który jest znaną marką, więc mam pewność co kupuję. Plus za warunki skorzystania z oferty - jak dla mnie zasady jasne, oferta elastyczna, więcej nic mi nie potrzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dovor
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 127

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje auto to już ledwo zipie dlatego będę je wymieniać bo naprawy już zupełnie się nie opłacają. Znajomy mówił, że kłodzko komis samochodowy ma fajny wybór aut w dobrych cenach dlatego koniecznie muszę się tam wybrać i zobaczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się także efekt przyciemnionych szyb w aucie. Na stronie https://dm-auto.pl/?s=1121 można trochę więcej na ten temat poczytać. Słyszałam, że jest to obecnie bardzo na czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie salonu samochodowego https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html znajdziecie ofertę na nowe samochody i motocykle marki Honda. To solidne i niezawodne pojazdy w dobrej rozsądnej cenie. Sprawdźcie koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
randerson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz do roku fajnie jest oddać auto w takie miejsce, gdzie je dokładnie wyczyszczą w środku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dowód rejestracyjny uległ zmianie z powodu zmiany adresu lub właściciela, lub jeśli zabrakło miejsca na wpisy dotyczące ważności badania technicznego, konieczne jest dokonanie wymiany dowodu rejestracyjnego pojazdu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sabinka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 289

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Kupiłam używane auto, interesuje mnie konwersja usa eu jeep, bo moja nawigacja jest w języku angielskim, a jednak wolę po polsku. Czy znacie https://fabryczne.pl/pl/catalog/JEEP ? Chciałabym skorzystać z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 218

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochody do firmy także są niezbędne i warto patrzeć na różne modele. Na pewno wyprzedaż samochodów dostawczych może zainteresować tych, którzy szukają większego samochodu. Jak tylko ma się takie auto w firmie to nie będzie problemu z różnego rodzaju transportami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 218

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auto może się z czasem eksploatować i na pewno trzeba się z tym liczyć. Konieczne jest sprawdzanie jego stanu na bieżąco. A kupując nowe warto wiedzieć, co sprawdzić przed kupnem auta. Można znaleźć sporo modeli, ale niektóre nie są godne uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JusJos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 96

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności o samochód należy zadbać samemu. Ja mam kilka zasad, do których się zawsze stosuję - mowa m.in. o zakazie jedzenia, palenia czy picia czegoś poza wodą. Może i rygorystycznie, ale lubię mieć porządek w samochodzie i czystą tapicerkę. Dzięki temu rzadko jestem klientem car detailingu i większość spraw związanych z odświeżeniem auta mogę wykonać sam. Co do spraw mechanicznych to mam leasing Volvo V90 w Auto-Boss i tam wykonuje przeglądy oraz naprawy, więc tym się nie martwię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Sro Gru 01, 2021 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystaliście z usług auto-detailingu? Staram się dbać o mój samochód, aby prezentował się jak najlepiej. Osobom zainteresowanym polecam sprawdzić https://majcher-team.pl/ , ponieważ moim zdaniem są to eksperci w swojej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 12 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy