FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie schody?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz duży, przestrzenny do i posadzkę z płytek możesz zdecydować się na schody z marmuru http://www.pamir.com.pl/realizacje/indywidualne/schody.html W dużych domach, chyba głownie takie się montuje, ale mogę się mylić, no chyba ,że dom z drewna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
panjan
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 53
Skąd: Piła

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym połączył tradycję z nowoczesnością. Drewniane schody ze szklanymi balustradami. Jak w ofercie http://www.sarmata.pl. Można dać i szklane stopnie ale to już, jak dla mnie, zbyt awangardowo.

Ostatnio zmieniony przez panjan dnia Sob Paź 17, 2015 6:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
higher
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łączenie przyjemne z pożytecznym to może być to coś co jest najlepsze w życiu przecież. U mnie schody są jeszcze takie tradycyjne bo mamy taki normalny dom ale chcemy to zmienić i raczej będziemy robić takie zawijane schody. Czy ktoś już z takich korzystał ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prudlik- mają ciekawe schody wstęgowe. Takie schody idealnie wkomponowują się w nowoczesny dom. Ciekawy wygląd, dobre wykonanie- schody są świetne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksiu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie podobają mi się takie schody pod którymi są różne wysuwane schowki i półki. Można takie znaleźć na zagranicznych stronach są super. Nigdy jednak nie widziałem tego w polskich domach nie wiem dlaczego może są po prostu trudniejsze do wykonania albo droższe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balancik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Skawina

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mała prośba ? Możesz podać te strony nam tutaj ? Czy jakoś nam ich nie podasz Smile nie bądź taki sknera. Wszyscy czekamy na twoje dobre serce. Pokaż chociaż odrobinę, że jesteś człowiekiem. Bo nie możesz zachować tej informacji tylko dla siebie. To nie o to chodzi.
_________________
Bob!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 9:12 pm    Temat postu: schody drewniane Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu schody drewniane. Robił mi je p.Sławomir Czarnocki z Wrocławia - profesjonalista!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miszuu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam w domu schody drewniane i chyba takie są najlepsz - chociaż te nowe designy w postaci lekkich metalowych schodów w połączeniu ze szkłem są bardzo atrakcyjne!
_________________
Sprawdzona hurtownia http://centrumpakowania.com/ z wysokiej jakości opakowaniami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hrycajew
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam z tym żadnego problemu. Mieszkam w bloku i nie interesują mnie schody. Dla mnie szczerze dom jednorodzinny to ogromny wydatek. Do niego trzeba budować schody, cały czas do niego dokładać poprzez malowanie, koszenie trawników i jakieś żywopłoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zdecydować się na schody wykonane z betonu, takie rozwiązanie daje możliwość ułożenia dowolnego wykończenia. Jeżeli szukacie wysokiej jakości produktów, warto rozważyć ofertę firma www.betonnadom.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie robimy schody w domu i zastanawiamy się czy kupić bramki ochronne dla dzieciaków. Niby wiedzą, że na schodach nie wolno się bawić ale sa jeszcze mali i mogą się zapomnieć. A wiadomo jak to z dziećmi jest - chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Jak długo mieliście w swoich domach takie bramki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym miała wybierać, to chyba faktycznie zdecydowałabym się na takie schody drewniane. Są chyba bardziej uniwersalne prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie nie ma się nad czym zastanawiać, tylko i wyłącznie schody drewniane wchodzą w grę. Ja swoje schody zamawiałam w krakowskiej firmie zajmującą się między innymi schodami http://centrumparkieciarza.pl/schody/ schody znajdują się w centralnym pokoju domu dlatego zamówiłam sobie drewniane kręcone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem ciekawa jakie jeszcze schody macie w swoich domach? My u siebie mamy schody granitowe i właśnie one najbardziej mi się podobają. Wyglądają dużo bardziej elegancko niż schody drewniane, poza tym są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Bardzo ładne realizacje można zobaczyć na przykład na stronie producenta http://www.jppilch.pl/pl/oferta/schody.html Co o nich sądzicie? Podobają Wam się i chcielibyście mieć takie w swoich domach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CichyKarol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie bardziej elegancko wyglądają drewniane. Prezentują się pięknie i będę nam służyć baaardzo długo. Styl Drzewa jest producentem, który robi porządne schody: http://styldrzewa.pl./katalog-produktow/schody-debowe/schody-z-drewna-debowego/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy