FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Bramy garażowe - producent
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robi35
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 10:59 pm    Temat postu: Bramy garażowe - producent Odpowiedz z cytatem

Firma HATO Polska obecna jest na rynku polskim od ponad 20 lat. Od początku swojej działalności zajmuje się dostarczaniem niezawodnej i bezpiecznej automatyki do bram wjazdowych i garażowych. Lata doświadczeń pozwoliły firmie dopasować komponenty do wszystkich produktów tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Swoją pozycję na rynku zawdzięcza między innymi wdrażaniu nowych technologii oraz zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej, co stawia ją w czołówce firm oferujących automatykę bramową w kraju jak i w Europie.

W biznesie firma HATO stawia na solidną, kompleksową obsługę i zadowolenie klienta.

Napędy do bramHATO zaprojektowane zostały do użytku zarówno domowego jak i przemysłowego. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania oraz niezawodność w działaniu.

Oferowane przez nasbramy segmentoweprodukowane są w oparciu o najwyższą niemiecką technologię stosowaną w produkcji bram garażowych. W większości zautomatyzowanym procesie wytwarzany jest panel dwuścienny z termoizolacyjną pianką polimerową o grubości 40 mm.

SzlabanyHATO mogą być stosowane do regulowania ruchu pojazdów w zakładach przemysłowych, ośrodkach wczasowych, parkingach itp. Cechuje je niezawodność i bezpieczeństwo w działaniu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy dzięki której otrzymają Państwo

- cennik hurtowy
- materiały reklamowe
- wsparcie merytoryczne
- możliwość wykorzystywania materiałów umieszczonych na naszych stronach
- transport zamówionego towaru
- szybką realizację zamówień
- możliwość wysyłki kurierem

HATO POLSKA S.C.
Tomasz Słodkowski
Harmeet Singh

ul. Tunelowa 57
40-676 Katowice

Magazyn i sprzedaż
ul. Żeromskiego 1
41-205 Sosnowiec
tel. (+4Cool 32 785 25 42
tel. (+4Cool 693 427 443


e-mail hato.polska@gmail.com
http://hato.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim wypadku niestety budżet na garaż był już okrojony i nie mogłam sobie pozwolić na bramę od Nalazka. Szukałam jakiejś alternatywy. No i trafiłam na sklep internetowy http://hurtbud.com i kupiłam pełnowartościową bramę w bardzo korzystnej cenie.
_________________
Kotły CO to najlepsze rozwiązanie ogrzewania domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dopler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 5
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami warto poszukać w swojej okolicy firmy produkującej bramy garażowe bo często ceny są bardziej atrakcyjne, montaż profesjonalny i serwis zawsze pod ręką.
_________________
Bramy segmentowe i rolowane oraz rolety zewnętrzne - Dopler Częstochowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vanowind
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić bramy wiśniowski cena od el-sar. Już kilka bram od nich kupiłem i zawsze byłem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 61

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie kupię do mojego garażu bramę garażową segmentową, sterowaną automatycznie. Firma Nice takie ma w ofercie. Mają spory wybór kolorów i wymiarów. Na pewno sobie jakąś dobiorę http://www.nice.pl/Produkty,703/Bramy_garazowe_segmentowe Moja mąż mówił, że firma jest od kilkunastu lat na polskim rynku i jakościowo mają dobre produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lason
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 38

PostWysłany: Sob Gru 12, 2015 3:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co wiem Bram-bud zajmuje się produkcją i montażem bram segmentowych garażowych i przemysłowych. Mają szybki czas realizacji zamówienia, oferują też serwis. Na platformie Aleo znajdziecie więcej informacji na jej temat - https://aleo.com/pl/firma/bram-bud-rafal-roszczypala-bramy-garazowe-i-przemyslowe-producent-lubnice. Ja tam przeważnie szukam informacji o firmach i usługach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krivers
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest dużo firm ja tam zawsze korzystam z lokalnych co mi na poczekaniu przyjadą i zamontują bo tak poza miastem to nie wiadomo jak to potem wygląda z serwisem
_________________
łysienie plackowate
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży wybór bram masz tutaj http://www.rapi.com.pl/bramy-garazowe-i-segmentowe-novoferm.html
Mnie samą za jakiś czas czeka zakup takiej bramy i też już się orientuję w rodzajach i cenach. Jednak jest to trudny wybór bo taka brama musi się ładnie prezentowaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Sob Cze 11, 2016 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na naszym rynku możemy znaleźć bardzo wiele ciekawych ofert, zarówno dotyczących bram, jak i samych garaży. Mnie osobiście bardzo do gustu przypadła ta od Maritom http://www.maritom.pl , można u nich bowiem zamówić w krótkim czasie solidny garaż blaszany. Co więcej ceny są bardzo przystępne i oczywiście obejmują także montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nesenen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałem bramę od Wiśniowskiego i jestem bardzo zadowolony. Dobra jakość i solidność wykonania.
_________________
Oferuję małe suwnice bramowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antonioo
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 19

PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zakładał ktoś elementy z firmy Normstahl? Znalazłem ciekawą ofertę w http://www.bemares.pl/. Z racji tego, że mieszkam na Podkarpaciu poszukiwałem firmy, która ma w asortymencie bramy garażowe w Rzeszowie. Wszystko wydaje się być interesujące i do tego w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joker67
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 10:14 am    Temat postu: Bramy garażowe - producent Odpowiedz z cytatem

U siebie zakładałem bramę Nice, bardzo fajny wybór, świetna i rzetelna pomoc. Oczywiście kosztowne, ale warte swej ceny. Gdyby ktoś szukał to mają fajna stronę: http://www.nice.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nesenen napisał:
Ja wybrałem bramę od Wiśniowskiego i jestem bardzo zadowolony. Dobra jakość i solidność wykonania.


Również uważam, że to dobry wybór. Ja swoją wraz z montażem zamawiałam w Sampre. Mieli wówczas promocje na automatyczne bramy garażowe UniTherm z napędem METRO z pięcioletnią gwarancją. Skusiłam się ponieważ zależało mi na bramie mającej wysoki współczynnik przenikalności ciepła. Sprawuje się idealnie i w garażu naprawdę jest ciepło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie racje, wybór bram garażowych jest teraz bardzo duży dlatego tak trudno jest wybrać konkretnego producenta. Moje zaufanie wzbudziła ta firma http://www.mirmo.pl/ , wiem że ich produkty sa bardzo wytrzymałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janulak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na naszym rynku możemy znaleźć bardzo wiele ciekawych ofert, zarówno dotyczących bram, jak i samych garaży sam nw ktore najlepsze Smile
_________________
Nasiona Marihuany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy