FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
gdzie kupować z opcją cashback ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 9:57 am    Temat postu: gdzie kupować z opcją cashback ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile czy robiąc zakupy w sieci szukacie miejsc, gdzie można dostać zwroty? ja szukam ostatnio oszczędności tam, gdzie się tylko da i pomyślałam, ze warto spróbować. co o tym sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cashbacki są super, ale nie każdy sklep je oferuje. podobno są specjalne aplikacje, które sprawiają, ze kupując online np w takim Lidlu dostajesz jakiś tam zwrot ale nie przyglądałam się temu bliżej, może faktycznie warto zgłębić temat zwłaszcza teraz, w czasach szalejącej inflacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja używam aplikacji Provema. daje wiele mozliwości a wśród nich jest właśnie otrzymywanie zwrotów za zakupy w wielu sklepach. ze swojej strony jak najbardziej polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tweeki napisał:
ja używam aplikacji Provema. daje wiele mozliwości a wśród nich jest właśnie otrzymywanie zwrotów za zakupy w wielu sklepach. ze swojej strony jak najbardziej polecam Smile


Provema ? nie słyszałam nigdy o takiej aplikacji, napiszesz coś więcej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki napisał:
tweeki napisał:
ja używam aplikacji Provema. daje wiele mozliwości a wśród nich jest właśnie otrzymywanie zwrotów za zakupy w wielu sklepach. ze swojej strony jak najbardziej polecam Smile


Provema ? nie słyszałam nigdy o takiej aplikacji, napiszesz coś więcej ?


wiesz co ja ją sobie zainstalowałem przede wszystkim dlatego, by lepiej kontrolować swój budżet domowy. ale ma wiele przydatnych funkcji - tańsze parkowanie na mieście, zwroty za zakupy w sklepach takich jak np Media Expert czy E-Obuwie. dodatkowo zakłada się darmowe konto bankowe, ja opłacam z niego rachunki. naprawdę fajna, przejrzysta i prosta w obsłudze aplikacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy