FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Uzaleznienie od alkoholu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witos22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, czy ktos moze polecic obecnie gdzie dobrze i bezkomplikacja wszywaja esperal w Katowicach? cenowo fajnie jakby było akceptowalnie bo nie ukrywam ze to dla mnie spore koszta ale chce w siebie zainwestowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wojciechowskiA
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, w Katowicach polecam centrum Galmedic. Klinike już znałem wczesniej bo chodziłem tam na odtrucia a rok temu zdecydowałem się na wszywkę. Jesli chodzi o cenę to z tego co pamiętam bylo naprawdę ok, akceptowalnie. Trzymam kciuki i powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witos22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za odp WojciechowskiA mam jeszcze jedno pytanie jaka dawke miales? i ile mniej więcej to działało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciechowskiA
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witos22 napisał:
dzięki za odp WojciechowskiA mam jeszcze jedno pytanie jaka dawke miales? i ile mniej więcej to działało?


cześć, już nie pamiętam za bardzo ale dawkę dobierał lekarz na konsultacji indywidualnie przed zabiegiem takze nie pomoge w tym temacie Smile co do działania teoretycznie jest to nawet 12 msc, powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MateuszP
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witos22 napisał:
witam, czy ktos moze polecic obecnie gdzie dobrze i bezkomplikacja wszywaja esperal w Katowicach? cenowo fajnie jakby było akceptowalnie bo nie ukrywam ze to dla mnie spore koszta ale chce w siebie zainwestowac


Cześć Smile Również polecam Galmedic, dzięki wszywce udało mi się przezwyciężyć alkoholizm. Szczerze mówiąc traciłem już nadzieję, że uda mi się uwolnić od alkoholu. Ale dowiedziałam się od koleżanki o tym miejscu i postanowiłem spróbować. Pracują tam niezwykle empatyczni i dyskretni ludzie, zupełnie nie ma się czego obawiać. Bardzo miła i fachowa robota. Za taką pomoc warto oddać chociażby ostatni grosz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witos22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pią Mar 25, 2022 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki Wam za odpowiedź Smile Wczoraj zapisałem się na zabieg do tego Galmedic i szczerze powiem już nie mogę się doczekać. Trzymajcie za mnie kciuki, pozdro i dzięki jeszcze raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agness
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2022
Posty: 23

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiele osób po takiej wszywce niestety wraca do picia. Tata był kilka razy zaszyty i nic to nie dało. Dwa lata temu był na odwyku w ośrodku Tratwa w Wisle, i od tamtego czasu nie pije. Dlatego polecam ośrodek https://tratwa.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomekZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 202

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w rodzinie to poważny problem i u nas w rodzinie była taka sytuacja. Mojej żony siostra uzależniła się od alkoholu...z jednej strony nie dziwię się bo straciła chyba 4 ciąże w tym ciąże bliźniaczą...każdy by się załamał. Dobrze, że pomogliśmy jej i za jej zgodą trafiła do ośrodka leczenia uzależnień Wenus w Warszawie https://www.terapiawenus.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kunze.reece
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób uzmysłowić osobę uzależnioną o jej problemie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3573

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 4:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój siostrzeniec był uzależniony od alkoholu w wieku 18 lat. Podjął terapię w ośrodku terapii uzależnień https://terapia-totu.pl/ i efekty były naprawdę zadowalające. Warto korzystać z pomocy ekspertów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwesterT
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 29

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak wybrać się do psychologa? Wydaje mi się, że taka terapia uzależnień może być dobrym rozwiązaniem. Poczytajcie o takiej możliwości na stronie https://cotozalek.pl/psychoterapia-kiedy-warto-z-niej-skorzystac/ Tutaj znajdziecie obszerny artykuł na temat tego kiedy najlepiej wybrać się do psychologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3282

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 4:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić wam https://osrodek-uzaleznien.pl/ . Jak dla mnie jest to jednak najlepszy ośrodek leczenia uzależnień. Tutaj na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc i wsparcie w walce z nałogiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 5:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście przez wiele lat miałem problem z alkoholem, choć przez dłuższy czas w ogóle nie zdawałem sobie z tego sprawy... skutecznie pomogła mi dopiero terapia pod okiem doświadczonych terapeutów w ośrodku NEFO. Polecam wszystkim to miejsce, rodzinna atmosfera, mnóstwo empatii, zrozumienia i dyskrecji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koman napisał:
Mój siostrzeniec był uzależniony od alkoholu w wieku 18 lat. Podjął terapię w ośrodku terapii uzależnień terapia-totu.pl/ i efekty były naprawdę zadowalające. Warto korzystać z pomocy ekspertów.


Podziwiam i ciesze sie ze udalo sie jemu wyjść z nałogu. Warto wspierac ludzi z uzaleznieniem, leczenie jest bardzo wazne.


______________
https://www.pgrudnik.edu.pl/powszechne-zabiegi-w-stomatologii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esperalwroclawel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług ekspertów w tej dziedzinie. Nasza przychodnia posiada ponad 20 letnie doświadczenie w leczeniu alkoholizmu, m.in za pomocą esperalu.
https://esperal-leczenie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy