FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kredyty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kredytywarszawa.net
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 11:30 am    Temat postu: Kredyty Odpowiedz z cytatem

KREDYTY

Poszukują Państwo kredytów? hipoteczne? mieszkaniowe?
Pożyczki hipoteczne?

kredyty to nasza specjalność - posiadamy wiele rozwiązań - porównywarki, kalkulatory zdolności, bezpośrednie kontakty do Banków

zapraszamy

[url]kredyty[url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kartonowalala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 44

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o kredycie w Alior? Warto najpierw przeczytać opinie o alior banku i w ogóle o wszystkich bankach zanim na cokolwiek się człowiek zdecyduje, bo ja wolę jednak sama o wszystkim poczytać niż dowiadywać się później jakiś niespodziewanych informacji i się stresować że wcześniej czegoś nie wiedziałam bo nie doczytałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz - opinie to jedno, a realia to drugie. Często o wielu rzeczach dowiadujesz się dopiero przy okienku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slimch
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 12

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jest fajny artykuł jak dobrze wybrać kredyt hipoteczny - http://mieszkamwewroclawiu.pl/jak-madrze-wybrac-kredyt-hipoteczny-na-zakup-mieszkania/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bianca89
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 31

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy poszukiwać kredytu ale najpierw szukamy mieszkania. Zaciekawiła nas oferta na http://www.mapanieruchomosci.pl/ Do tej pory oglądaliśmy mieszkania tylko na rynku wtórnym jednak po głębszych zastanowieniach postawiliśmy na rynek pierwotny. Mieszkania są nowe, funkcjonalne i bez wad ukrytych. Jeśli chodzi o kredyt to byliśmy w kilku bankach i dowiedzieliśmy się że nie załapujemy się ma mdm . Jedyna oferta jaka nam odpowiadała była w bgż ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michenik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie mieszkania i jesteście na etapie poszukiwań kredytów czy pożyczek to sprawdźcie oferty wszystkich firm na rynku - różnice mogą byc naprawdę duże.
_________________
Wielkie plany? Sprawdź http://monerismachine.com/ dobre pożyczki pod zastaw nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej najlepiej bezpośrednio udać się do banków, bo to one udzielają kredytów. Na różnych forach można znaleźć rankingi kredytów hipotetycznych http://www.hipoteczny-kredyt.info/kredyt-hipoteczny-forum/938-ranking-kredytow-hipotecznych-2015-porownaj-oprocentowanie-marze-i-prowizje.html co pozwala sobie wyrobić pewne zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnice różnicami, ale w której walucie jest teraz brać najlepiej? Boję się franków, ale nie wiem czy złotówka to na pewno dobry pomysł. Cały czas nie podjęliśmy z mężem ostatecznej decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto czytać na te tematy, porównywać oferty banków na sprawdzonych i często aktualizowanych stronach, np. http://www.informacjakredytowa.com/kredyty/kredyty-mieszkaniowe/ bo to decyzja na długie lata. Warto się odpowiednio przygotować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rankingach od jakiegoś czasu dobrze stoi propozycje mBanku. W oddziałach (tu są adresy http://bankmieszkaniowy.pl/mbank-kontakt/ ) można dopytać o szczegóły. To decyzja na wiele lat, więc warto pytać dokładnie o wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, należy dopytać o wszystko. Cieszy mnie to, że dzięki kredytom hipotecznym wiele osób może spełnić marzenie o własnym kącie do życia. Zanim jednak zdecydujeciecie się na ich zaciągnięcie, warto porównać oferty różnych banków. Jest to możliwe na stronie finansowysupermarket.pl, tam też znajduje się kalkulator zdolności kredytowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pauladebska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam kredyt hipoteczny w Credit Agricole, chociaż wymagają chyba 20% wkładu własnego
_________________
Oszczednoscionline.pl - najlepsze lokaty bankowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 6:03 am    Temat postu: kredyt Odpowiedz z cytatem

Korzystam obecnie z tej oferty https://www.proficredit.pl/ Wziąłem na rozruch firmy, i jestem bardzo zadowolony. Szybko, konkretnie, bez masy zaświadczeń zostałem obsłużony. Spłatę rat moglem ustalić, zgodnie z moimi zdolnosciami finansowymi. A dodatkowo otrzymałem możliwość darmowego odroczenia rat. A w moim wypadku to dobra opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Sob Sie 27, 2022 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzecz jasna pieniądze pożycza wiele osób, ale ważne jest to, by pamiętać o terminowej spłacie tych pieniędzy. W przypadku gdyby spłata okazała się problematyczna to wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie konsolidacja kredytów Tarnów. Naprawdę polecam, bo nie ma lepszej i szybszej metody na uporanie się ze swoimi długami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy