FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak się odchudzić?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m4k210
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 24

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 4:41 pm    Temat postu: Jak się odchudzić? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o takim środku na odchudzanie jak Slimette? Stosowaliście go kiedyś? Ostatnio zaczęłam i rezultaty się szybko pokazały, niesamowicie skuteczny nowy środek na rynek wyszedł !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karola_24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 74

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie wierze w takie tabletki. Owszem one działają ,a le przy regularnych cwiczeniach - jak ćwiczysz i łykasz tabletki to efekt będzie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów jest wiele ale ja slyszałam ze bardzo skuteczna jest kriolipoliza http://www.vici.clinic/#!kriolipoliza-lipocryo/c1qvw . POwinnaś pomyślec o tego typu prezencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma możliwości by schudnąć szybko i skutecznie ,ale zawsze możesz wspomóc sie czymś. Na chwile obecną warto kupić sobie tabletki, które w swoim składzie mają piperynę. Z tego co czytałam to piperyna jest składnikiem który pozyskuje sie z pieprzu. Przyspiesza metabolizm i pomaga blokować gen odpowiedzialny za przyswajanie tkanki tłuszczowej. Warto zastosować ją gdy ma sie problem z odchudzaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wijka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, by łykanie tabletek miało dobry wpływ na nasz organizm. Lepiej wprowadzić dietę i zacząć ćwiczenia. Wtedy osiągniemy cel.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konieczna dieta i ćwiczenia. Same tabletki nic nie dadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinno się zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się więcej ruszać. Ja zrozumiałam, że źle się odżywiam i truje swój organizm gdy pojawiły się wrzody żołądka objawy. To było dla mnie jak kubeł zimnej wody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eskimos7
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się podstawą jest wyrobienie sobie zdrowych nawyków żywieniowych. Jednym z nich jest gotowanie na parze http://www.codogara.pl/2083/marchew-gotowana/ Warzywa nie tracą swoich właściwości a organizm przyswaja witaminy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzenia jest proste, tylko czasochłonne. Nie da się schudnąć zbyt szybko, bo po pierwsze ciało utraci swoją jędrność, a po drugie przy zbyt radykalnej diecie utracone kilogramy bardzo szybko wrócą, jeśli tylko zaczniesz jeść w inny sposób. Nie ma czegoś takiego, jak magiczna pigułka na chudnięcie, po której nagle staniesz na wadze i -10kg. Rób to z głową i racjonalnie to osiągniesz trwały sukces. Ułóż sobie dobrze zbilansowaną dietę (lub udaj się do dietetyka) i ćwicz przynajmniej 4 razy w tygodniu. Efekty przyjdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 11:33 am    Temat postu: Jak się odchudzić? Odpowiedz z cytatem

Same tabletki nigdy nie dadzą rezultatu jeśli nie wspomożesz tego dietą czy ćwiczeniami Razz Ja też stosowałam różne - głównie Biogarden. Ale nie ma cudownych środków. wszędzie trzeba się trochę wysilić jednak Smile Ewentualnie można sobie o tym poczytać http://pieknojestwtobie.com/czy-tabletki-na-odchudzanie-dzialaja/, np. tutaj. Wszędzie powiedziane jest to samo. Cudów nie ma - na każde efekty trzeba zapracować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
coralina89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Paź 03, 2015 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś całkowitym laikiem w temacie odchudzania to powinnaś/powinieneś zgłosić się do dietetyka, który skomponuje dla Ciebie dietę dopasowaną do Twojego trybu życia, Twoich potrzeb żywieniowych. Kolejnym dobrym krokiem jest wykupienie karnetu na siłowni. Najlepiej wybierz sobie jakiś miesięczny open, wtedy będziesz mogła/mógł na siłownie kiedy chcesz. Pamiętaj, żeby chodzić na siłownie minimum 4 razy w tygodniu. Jeśli nie siłownia to może jakieś zajęcia w fitness klubie. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie trzeba iść do dietetyka. Nie ma co układać sobie jadłospisu na własną rękę. Ja także na sam początek zastanawiałabym się nad oczyszczaniem jelit z toksyn. Dzięki tamu zyska się bardziej płaski brzuch, lepszą perystaltykę jelit i dobre samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki zabieg rzeczywiście jest pomocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, że warto wybrać się na taki zabieg. Oczyszczenie organizmu zawsze się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na rynku jest kilka sprawdzonych suplementów. Sporo na ten temat już czytałam. Niedawno trafiłam na świetny artykuł w którym pisali że piperyna przyspiesza metabolizm i blokuje gen odpowiedzialny za odkładanie tłuszczu w organizmie. W połączeniu z innymi skutecznymi elementami efekty można zobaczyć bardzo szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy