FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Początki budowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam gotowe projekty domów jednorodzinnych z biura Archon+. Dwie osoby z mojego otoczenia skorzystali wcześniej z ich oferty i ja już wiedziałam, że ich projekty są profesjonalne, dopracowane w każdym detalu, dopuszczają możliwość wprowadzenia zmian do takiego projektu. Zapewniają sprawną, darmową dostawę. W ofercie mają także projekty nowoczesnych instalacji energooszczędnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
MichałMichał89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 100

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteśmy w temacie budowlanym to ja mogę polecić kogoś komu możemy zlecić na przykład prace i roboty ziemne https://www.praceziemnedkos.pl/kontakt . Ja już nie raz korzystałem z pomoc tej firmy i powiem wam, że zrobili wszystko tak jak powinno być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
r16room
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 42

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki budowy należało zacząć od robót ziemnych. Na te okazję zgłosiłem się do Aqua Neko https://www.aqua-neko.pl/oferta/roboty-ziemne a oni n a moje specjalne zlecenie zrealizowali wspomniane roboty ziemne. Muszę przyznać, że jakość ich usług całkowicie sprostała moim oczekiwaniom w tym wypadku. Zadanie zrealizowali odpowiednio, przy pomocy właściwego sprzętu i jeszcze lepszych kwalifikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy