FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
agencja eventowa warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojciech.b
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 86

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 6:04 am    Temat postu: agencja eventowa warszawa Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim,

Planuje zorganizować szkolenie dla pracowników. Wpadła mi w oko taka oferta agencja eventowa warszawa. Co o tym myślicie? Polecacie tą firmę? https://www.agencjapower.pl/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystanie z usług takiej agencji z pewnością może wiele ułatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 519

PostWysłany: Wto Lut 27, 2024 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie agencji eventowych artykuł o kluczowych umiejętnościach w pracy w branży eventowej był dla mnie bardzo inspirujący https://portalsremski.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/62265_10-umiejetnosci-ktore-sa-kluczowe-w-pracy-w-branzy-eventowej.html Znalezienie informacji na temat konkretnych umiejętności, takich jak zarządzanie czasem, kreatywność czy umiejętność pracy pod presją, było dla mnie bardzo wartościowe. Teraz, mając tę wiedzę, czuję się bardziej pewnie w swoim rozwoju zawodowym w tej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy