FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kino domowe - jak zorganizować?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 8:36 am    Temat postu: Kino domowe - jak zorganizować? Odpowiedz z cytatem

Jak zabrać się za stworzenie kina domowego?
Możecie coś więcej podpowiedzieć? Gdzie szukać odpowiednich sprzętów i czy lepiej kupować wszystko w zestawie, czy może sobie samodzielnie skompletować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to jest temat rzeka i właściwie ile osób tyle różnych opinii.
Może zacznij od poczytania tutaj: http://www.morele.net/wiadomosc/4k-w-monitorach-i-telewizorach-jakie-rozdzielczosci-sa-dostepne/1358/ jakiej rozdzielczości telewizor wybrać.
Jest masa rzeczy na jakie warto zwrócić uwagę i należy też zauważyć, że każdy salon będzie miał inne wymiary i akustykę, więc jeśli chcesz dobrać coś dla siebie, nie pędź ślepo za największym ekranem i najmocniejszymi głośnikami, jeśli masz salon wielkości 12mkw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 10:25 am    Temat postu: kino domowe Odpowiedz z cytatem

Ja kino domowe znałazłem na stronie electro.pl Mam yamaha i jestem zadowolony.Znajdziesz tu też różne akcesoria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bojfrend
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 12
Skąd: Sosnowiec Zagłebie

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczytaj opinie na avans.pl przy produkcie, nie kupuj kina jak nie masz odpowiedniej przestreni bo to sie mija z celem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OO, bardzo dobry pomysł. Też tam sobie trochę poczytam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak wspomniała tutaj jednak osoba wcześniej musisz mieć odpowiednie miejsce na kino domowe. Pomieszczenie musi być odpowiednio duże bo nie będziesz miała dobrego efektu dźwiękowego.Jeśli mogę coś zasugerować to zerknij sobie do sklepu Euro:
http://www.euro.com.pl/

Aktualnie mają tam kina domowe w dobrej cenie. Obsługa, która jest tam zatrudniona również zna się na rzeczy tak więc powinni Ci tam doradzić odpowiednio jaki sprzęt będzie dobrej jakosci i jaki sie w Twoim przypadku sprawdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na zwykłą plazmę 3d. Nie chcieliśmy całego zestawu kina domowego bo i tak nie mamy czasu na oglądanie telewizji. Od czasu do czasu zdarzy nam się oglądać programy tv online i tyle. O wiele wygodniej jest mi włączyć serial na laptopie niz w tv. Z reszta w tv nic tak naprawdę nie ma, w kółko powtórki i reklamy. Oszaleć można. Przez internet to sobie chociaż człowiek sam wybierze co chce oglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą jest dobry telewizor, i odpowiednio ustawione głośniki Very Happy Im większy ekran tym lepiej, ostatnio czytałam o takiej marce jak Telefunken, która powraca na nasz rynek po krótkiej nieobecności, mają też w ofercie telewizory, w całkiem niezłych cenach, może to was zainteresuje - http://www.telefunken.pl/lista-produktow/telewizory/15 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 61

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie znasz się na tym aby samemu skompletować to kup zestaw kina domowego, unikniesz niespodzianek. Przyda się Tobie do tego zestawu dobry telewizor bo kino domowe bez dobrego TV nie da Tobie świetnych efektów. Weź sobie kup taki duży ok 60 calowy telewizor Smile Będziesz mieć jak w kinie Smile Tu http://techfresh.pl/jaki-telewizor-60-cali-wybieramy-najlepszy-telewizor/ masz kilka najpopularniejszych modeli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kino domowe to bardzo dobry pomysł Smile Ja na Twoim miejscu kupiłabym już gotowy zestaw i do tego dobry telewizor.
Do głośników moga ci się przydać uchwyty do zawieszenia ich na ścianę o takie http://www.uchwyt.pl/produkty/uchwyty-pod-glosniki/index.html Sama zastanawiam sie nad kinem domowym ale nie wiem czy będę miała na nie miejsce (mam mała kawalerkę) mimo to marzy mi się takie kino z prawdziwego zdarzenia, z porządnymi głośnikami i dużym telewizorem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telewizor i trochę głosników, dobre zasłony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo rolety Smile i wygodne fotele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej uderz do sklepu z takim sprzętem albo poczytaj u nich na stronach i już. Nie kombinuj samemu, bo może się nie udać. Tu masz dużo info na http://sklepsamsung.pl. A jak co to pisz na priv też coś doradzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecałabym zamontować taki rzutnik. Przydałaby się też czysta ściana, żeby móc na niej wyświetlić film:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio do salonu zakupiłam Soundbar i świetnie się sprawdza , daje świetne efekty przy oglądaniu filmów i muzyki też się świetnie słucha, obecnie posiadam ten model https://vobis.pl/rtv/audio-i-hifi/soundbary/soundbar-samsung-hw-q80r-en
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy