FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zarządca nieruchomości - mieszkanie na wynajem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Zarządzca nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zagadra1987
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 4:44 pm    Temat postu: Zarządca nieruchomości - mieszkanie na wynajem Odpowiedz z cytatem

Jestem "ciemna" w tej materii stąd moje pytanie.
Planuję zakup mieszkania na wynajem krótkoterminowy (nad morzem). Z racji tego, że mieszkam daleko, nie będę mogła sama "obsługiwać" letników i pomyślałam właśnie o skorzystaniu z usług takiej firmy. Czy moglibyście mi powiedzieć jak wygląda taka usługa, na jakich warunkach ją rozliczać (czy to ma być % od pobytu, czy jakaś stała stawka)? Chciałabym mieć jakieś pojęcie co do takiej współpracy, żeby się potem nie zawieść.

PS. Czy znacie jakąś godną polecenia firmę z zachodniopomorskiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mador303
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 25, 2015 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up...
_________________
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/8011786,naklejki-na-sciane-dajace-swiatlo-zegary-i-lampy-scienne-jako-ozdoby-na-sciane,id,t.html?cookie=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zihaul23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwoń do kilku firm oferujących takie rozwiązania to się dowiesz jakie warunki oni preferują, po kilku telefonach powinnaś się zorientować, która oferta jest ok, a która nie
_________________
kotary z folii pcv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Przejrzyj kilka ofert, porównaj i dogadaj się z jedną z nich. Ja słyszałam, ze bardzo dobra jest Administracja nieruchomościami kraków jest TWW. Mają wiele nieruchomości pod swoimi skrzydłami i wszystkie mają się bardzo dobrze. W każdym budynku wielorodzinnym powinien być zarządca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 96

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym jak wygląda zarządzanie nieruchomościami na wynajem możesz poczytać na portalu http://www.houseplus.pl Zapoznaj się z tym, to będzie Ci łatwiej kontrolować pracę zarządcy z którym będziesz mieć do czynienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greemsy
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 28

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry zarządca nieruchomości to podstawa. Nie wiem jak to jest w przypadku wynajmu mieszkania, ale nawet kiedy będziesz je wynajmować będzie to dodatkowy atut, jeżeli zarządca nieruchomości będzie kompetentnie wykonywał swoją pracę. U nas zarządcą jest firma LemmonHouse o których poczytać sobie możesz na stronie http://www.lemmonhouse.pl/ . Często jednakże się słyszy, że wiele osób ma ze swoimi administratorami budynków problemy. Na szczęście nas to nie dotyczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwekP
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na stronę RentFriend możesz tam szybko porównać firmy oferujące zarządzanie najmem. Dowiesz się od nich wszystkich szczegółów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poszukać w tym zakresie profesjonalnej pomocy ponieważ zarządzeni nieruchomościami to naprawdę ciężka sprawa. Tu potrzebne jest doświadczenie i wiedza konieczna do zarządzania najmem mieszkań, czym zajmuje się biuro Gamat.pl, które może w zakresie nieruchomości udzielić wiele cennych wskazówek i rad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wynajem mieszkań, polecam zapoznać się z tym blogiem: http://pewnynajemca.pl/blog/2017/06/12/umowa-najmu/ znajdziecie tutaj informacje na temat jak to wszystko powinno z urzędowego punktu wyglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karoll4311
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezła opcja z tym zarządcą nieruchomości !
_________________
pellet grodzisk maz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matiksur
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki wielkie za fajne porady Smile Z całą pewnością mi się przydadzą Wink
_________________
Idź więc, są światy inne niż ten.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stif88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Ustroń

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto w tym temacie popytać znajomych. To się naprawdę bardzo często opłaca Smile
_________________
Każdy ma jakieś wady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 2:56 pm    Temat postu: Re: Zarządca nieruchomości - mieszkanie na wynajem Odpowiedz z cytatem

zagadra1987 napisał:
Jestem "ciemna" w tej materii stąd moje pytanie.
Planuję zakup mieszkania na wynajem krótkoterminowy (nad morzem). Z racji tego, że mieszkam daleko, nie będę mogła sama "obsługiwać" letników i pomyślałam właśnie o skorzystaniu z usług takiej firmy. Czy moglibyście mi powiedzieć jak wygląda taka usługa, na jakich warunkach ją rozliczać (czy to ma być % od pobytu, czy jakaś stała stawka)? Chciałabym mieć jakieś pojęcie co do takiej współpracy, żeby się potem nie zawieść.

PS. Czy znacie jakąś godną polecenia firmę z zachodniopomorskiego?

Bardzo dobry pomysł. Co prawda nie pomogę z firmami z Twojej okolicy ale mam doświadczenie z taką firmą. Mam mieszkanie we Wrocławiu, które wynajmuję. A że nie mieszkam już tam, to trochę ciężko by było zajmować się nim zdalnie i mieć pewność, że nie zostało już zniszczone. We Wrocławiu jest taka firma - DJN. Oni zarządzają mieszkaniami, zapewniają ich wynajem, ewentualne doposażenie mieszkań i bierzące naprawy oraz pilnują by nie zostało zniszczone. Mają odpowiednio napisane umowy z końcowymi najemcami - chyba jest tam mowa o dodatkowym opłaceniu ubezpieczenia OC. Dodatkowym atutem jak dla mnie jest to, że jak nie ma najemców, to i tak dostaję od nich przelew. To na ich głowie leży znalezienie najemcy by mieszkanie nie stało puste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra korzysta z takiego rozwiązania. Wynajmuje swoją kawalerkę w Warszawie i zarządzanie najmem powierzyła firmie per modum. Niczym nie musi się martwić, nawet tam nie jeździ i nie sprawdza czy wszystko ok. To już jest w gestii tej firmy. Bardzo sobie chwali takie rozwiązanie, tym bardziej że często wyjeżdża służbowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skaza80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za wszelkie info. Z całą pewnością przyda mi się to Smile
_________________
Kochające serce zawsze jest młode.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Zarządzca nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy