FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Manipulatory pneumatyczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tehabud
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 11:23 am    Temat postu: Manipulatory pneumatyczne Odpowiedz z cytatem

Tehabud jest przedstawicielem firmy AVM Automiatic w branży chwytaków i manipulatorów pneumatycznych. Manipulatory pneumatyczne znajdują zastosowanie w wielu linaich przemysłowych. Manipulatory przemysłowe pozwalają ustawiać ładunek w odpowiednich kierunkach. Podnośniki i chwytaki umożliwiają obracanie w wielu osiach towaru, powala to zachować większą sprawność. firmy. Oferujemy silniki serwo typu:8322, 308 moduły obotowe typu: 435, 41, 42, chytaki typu: 22, 24, 25, 27 i wiele innych produktów o wysokiej jakości. Zapraszamy na stronę internetową i pod nr telefonu 61 825 95 66.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak właśnie solidne manipulatory przemysłowe ja mam zamiar sobie teraz zamówić sobie takie maszyny, sprawdź sobie na : http://blog.dzwignice.info/2017/02/24/manipulatory-przemyslowe/ tutaj są takie rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Orlando88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram poprzednika. Według mnie nic dodać i nic ująć od tej wypowiedzi...
_________________
Przeszłość może czasem sprawić, że nie będziemy zauważać, co dzieje się wokół nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
jeżeli chodzi o manipulatory przemysłowe to ostatnio znalazłem dosyć dobrą firmę http://www.manipulatory.eu . Zastanawiam się czy nie kupię do siebie taką maszynę, zakładam własną branżę, a ich oferta wydaję mi się całkiem dobra. Oprócz manipulatorów widziałem, że mają jeszcze silniki serwo, moduły obrotowe, chwytaki itd. Więc można zaopatrzyć się w całość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katpio123
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 54

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie a jak to u Was jest z serwisem hydrauliki siłowej ? Mam poważną awarię w warsztacie i nie wiem co z nią zrobić. Serwisowanie mi się już skończyło i muszę pilnie kogoś wezwać. Znacie może tą firmę http://regeneracja-pomp.pl/ ? Znalazłam ich niedawno w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maszyny to tylko sprzęt, więc jest nieuniknione to, że one się nam będą psuły. Można wtedy próbować naprawić to samemu, ale nie zawsze się da. Specjaliści nam to sprawdzą i zajmą się naprawa złącza obrotowego CAT.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a serwis takich urządzeń?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwis masz tu https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ i to jest dobry, sprawdzony mobilny serwis czynny całą dobę, dojadą w pełni wyposażonym warsztatem i są w stanie zakuwać węże hydrauliczne do 2 cali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą manipulatorów pneumatycznych jest https://www.id-lifting.pl/produkty/manipulatory-pneumatyczne Sam obecnie korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony. Warto nawiązać z nimi współpracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy