FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakupy w internecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 114, 115, 116  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W necie masz też spoko kosmetyki do pielęgnacji samochodu. Ostatnio trafiła się strona sklepu taniamyjnia.pl i patrząc po cenach za szampon do mycia tu http://sklep.taniamyjnia.pl/pielegnacja-auta-na-zewnatrz/64-meguiar-s-gold-class-car-wash-shampooconditioner-szampon-do-mycia-pojazdow.html to naprawdę są grosze. Wolę zapłacić trochę więcej za profesjonalne niż kupować byle co w podobnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam ostatnio w prezencie karty bicycle. Znajdziecie takie tutaj http://poker-sklep.pl/bicycle/2-bicycle-prestige-100-plastik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zoltor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak robię zakupy w internecie to stawiam na dobrej jakości ubrania. Ostatnio odkryłam świetny sklep internetowy, znajduje się tam nowoczesna odzież damska Płaszcze, kurki, bluzki, swetry i wiele innych. Zawsze znajdę coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w Avanti są kupony do różnych sklepów, także internetowych. Mam w planach zakupić buty tym sposobem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam bardzo często kupuję w internecie. Właściwie wszystko poza jedzeniem. Nawet nie pamiętam kiedy kupiłem jakiś ciuch w stacjonarnym sklepie Smile Ostatni zakup był prezentem dla mojej dziewczyny, kupiłem Jej kostium króliczka Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 10:44 am    Temat postu: zakupy w internecie Odpowiedz z cytatem

Ja często szukając pomysłu na prezent, dla najbliższych korzystam ze strony electro.pl Ostatnio kupiłem kamerę dla córki. A teraz gdy święta coraz bliżej, to będę często tu zaglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiek5551
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 11:42 am    Temat postu: zakupy w internecie tak, ale nie odzież Odpowiedz z cytatem

Ja ubrania staram się kupować w sklepach stacjonarnych. Możliwość przymierzenia odzieży na miejscu przed zakupem to jednak zdecydowana przewago tradycyjnej formy robienia zakupów. Jeżeli jednak chodzi o elektronikę lub jakieś przedmioty, to zdecydowanie Internet. Nawet licząc koszty wysyłki można zrobić zakupy zdecydowanie taniej.
_________________
Miotła gumowa z trzonkiem teleskopowym - Myjo.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie sklep eobuwie? Tam często można znaleźć różne promocje na markowe buty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robię zakupy w internecie od czasu do czasu:) Przekonałam się do nich, ponieważ wcześniej miałam duże obawy czy ktoś mnie nie oszuka. Mąż pokazał mi jak używać allegro, jak wystawiać swoje rzeczy na sprzedaż. Teraz coraz częściej właśnie coś sprzedaje i za każdym razem używam do tego aukcjonera https://www.aukcjoner.pl/ wiem, że tez na ebayu można go używać. Zauważyłam, że częściej dostaje zapytania co do mojej aukcji- takie jest moje odczucie Smile Poza allegro odwiedzam różne sklepy. ostatnio też spożywcze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edit

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pią Gru 03, 2021 6:45 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarekj
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zdecydowanie coraz częściej kupuje przez internet, wygodnie, można się zastanowić, większy wybór i zazwyczaj niższe ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także bardzo lubię robić zakupy przez internet. To dla mnie duża wygoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Nie Paź 25, 2015 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy w sieci pozwalaja zaoszczędzić naprawdę sporo pieniedzy:) Ceny tu sa zdecydownie nizsze niz w sklepach stacjonarnych. ostatnio szukałam odziezy ochronnej do naszej firmy i znalazłam sklep Glovex w którym mozna kupic wszystko co związane jest z BHP. Prócz tego prowadzą własny blog http://blog.glovex.com.pl/szkodliwe-warunki-pracy-a-bezpieczenstwo-drog-oddechowych/ w którym mnostwo ciekawych informacji np na temat szkodliwych warunków pracy mozna znależć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gredac
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 25, 2015 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, często można kupić rzeczy w dobrej cenie. Ostatnio udało mi się znaleźć dobre stojaki rowerowe Bardzo wygodne i ładne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez internet kupuję praktycznie wszystko, najczęściej różnego rodzaju elektronikę, kosmetyki i ubrania. Większość rzeczy szukam na allegro i ceneo. Ubrania kupuje natomiast w by Insomnia, ostatnio taki bawełniany t-shirt http://byinsomnia.com/kategoria/nowa-kolekcja/foxy-long-3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 114, 115, 116  Następny
Strona 3 z 116

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy