FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowoczesna lazienka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 2:34 pm    Temat postu: Nowoczesna lazienka Odpowiedz z cytatem

Co waszym zdaniem powinno się znaleźć w nowoczesnej łazience?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to co ci się podoba i pasuje do wystroju. Każdy ma przecież inny gust Smile Mi np bardzo podobają się kolorowe dozowniki i suszarki do rąk z http://blysk-higiena.net/cos-wiecej-niz-zwykle-lazienki,8,pl.html Chciałabym mieć je w swojej łazience niestety za bardzo nie pasują do płytek. Może za jakiś czas gdy będę robić remont zdecyduję się na ich zakup. Poszukaj sobie inspiracji w internecie. Ludzie naprawdę różne rzeczy mają w łazienkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikolinho
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim moim zdaniem w nowoczesnej łazience powinno być możliwie jak najmniej rzeczy. Głównie po to by zmieściła się i wanna z hydromasażem i prysznic ze wszystkimi bajerami i oczywiście z deszczownicą. Tak naprawdę to nie ma za wielu bajerów które można wykorzystać w łazience, dość ciężko wpaść na coś oryginalnego. OStatnio często widuję jakieś projekty luster z wyświetlaczami LED ale nie mam pojęcia czy to prototypy czy też można już je kupić gdzieś w internecie i zainstalować u siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joannis
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 59

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duże fajne lustro oraz dobre oświetlenie led
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
z_tomczak
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 31

PostWysłany: Czw Lis 05, 2015 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze jest mieć możliwość wyboru. Z racji niezbyt pokaźnej łazienki długo zastanawiałam się nad opcją: wanna czy prysznic. Potem pomyślałam, że po co wybierać skoro można mieć to i to: http://www.dopoznania.pl/poznan/pl/porady_i_newsy/porady/wanna_czy_prysznic_a.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pią Lis 06, 2015 5:15 pm    Temat postu: łazienka Odpowiedz z cytatem

A dla mnie najważniejsze jest wykończenie, dobranie odpowiednich kafelek ich struktury. Szukając ofert, trafiłem na stronę http://www.tubadzin.pl/collection/495 Jestem ciekawy co myślicie, ja jestem oczarowany. A przecież jako budowlaniec już wiele widziałem. Jedno pewne, moja następna łazienka nie będzie kolorowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Lis 06, 2015 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesna łazienka to nie tylko sprzęt, ale także kolory czy też rodzaj materiałów wykorzystywanych przy wykańczaniu łazienki.
Jeżeli potrzebujesz inspiracji zajrzyj tutaj www.tubadzin.pl widziałam tam kikla fajnych rzeczy i rozwiązań Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
house
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lis 07, 2015 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdanie w łazience jest najważniejsze oświetlenie ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 548
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak rzeczywiście tylko oświetlenie warto zrobić a wyposażenie to gdzie? Very Happy ja planuje remont za 2 lata jak synek podrośnie bo wiem z jakim sajgonem się to wiąże. Póki co przeglądam ciekawe produkty tutaj http://megalazienki.pl/producent/id/25 i zastanawiam się jak urządzić tą moją małą łazienkę, czy np nie połączyć jej z pralnią i nie zrobić jakiejś dużej Smile
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bryks
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 86

PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo w łazience podobają elementy z kamienia - blat, podłoga czy umywalka. Jest tak duży wybór kamienia, że trudno się na coś zdecydować, np. ostatnio piękny marmur widziałem na http://www.grami-italia.com.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duża, narożna wanna z hydromasażem i jacuzzi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umeblowanie nowoczesnej łazienki z pozoru wydaje się być bardzo łatwe. Ale dobór wyposażenia wcale taki łatwy nie jest. Proponowała bym popatrzeć tu https://lazienkownia.pl/ , za rzeczami do łazienki. Mi spodobało się tam kilka rzeczy własnie w takim stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bairujia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromne lustro, fajne oświetlenie i koniecznie duża wanna Smile
_________________
Geodeta Krzeszowice MT Geodezja


Ostatnio zmieniony przez bairujia dnia Nie Sty 03, 2016 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno taka słuchawka prysznicowa http://therapyshower.pl . Jest rewelacyjna! Usuwa z wody chlor i zanieczyszczenia. Niewiele osób wie, że to właśnie przez chlor nasza skóra się wysusza, a włosy niszczą i plączą. Dodatkowo słuchawka dostarcza nam odpowiedniej porcji kolagenu, który upiększa naszą skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też teraz jestem przed aranżowaniem łazienki i szukam odpowiedniej dla siebie armatury. Bardzo fajny wybór jest w internecie http://megalazienki.pl/kabiny-prysznicowe/ronal-sanswiss-top-line-kabina-polokragla-promien-55cm-srebrny-polysk-90x90cm-44574s
Oglądam teraz sporo kabin i rzeczywiście praktycznie każdą kupicie przez internet. I półokrągło i zwykłą i z lepszy brodzikiem czy deszczownicą. Polecam sobie pooglądaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy