FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3282

PostWysłany: Sob Cze 25, 2022 5:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie jaka jest praca w polsce dla rosjan ? Powiem wam, że tutaj w artykule znalazłam bardzo dużo ciekawych informacji na ten temat, więc moim zdaniem warto tutaj zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
inherit
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 122

PostWysłany: Pon Sie 15, 2022 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy mówił, że teraz zupełnie nie jest aż tak ciężko jeśli chodzi o pracę, trzeba jednak wiedzieć jak ją znaleźć. Gdyby potrzeba była np. Praca Gdańsk uważam, że najlepiej jest sprawdzić online, gdzie dostępne są liczne portale ogłoszeniowe z ofertami pracy z tego miasta i całej Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vernice88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 03, 2022 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy u Was w pracy zdarzają się nieprzyjemne sytuacje związane np. z mobbingiem? W sieci znalazłam informacje na temat nowej aplikacji Whiblo - https://whiblo.pl/ jest to aplikacja dla sygnalistów. Można anonimowo zgłosić jakąś nieprawidłowość. Jedną z form dyskryminacji jest molestowanie. Oznacza ono niepożądane zachowanie, którego celem lub skutkiem jest naruszenie godności pracownika i stworzenie wobec niego zastraszającej, wrogiej, poniżającej, upokarzającej lub uwłaczającej atmosfery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Sob Lis 05, 2022 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca jest. Jeszcze na tym rynku nie ma u nas problemu. Może w jakiś branżach, specyficznych, ale nadal spokojnie można coś znaleźć. A jak nie u nas to w Niemczech. Tam nadal sporo ofert. Jak się nie chce samemu szukać, to można przez agencje. Jedna z lepiej znających rynek pracy w Niemczech to Mondi Polska. Zna rynek, bo wywodzi się z DE Smile więc może zaoferować niezłe warunki. Warto sobie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Troken
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 238

PostWysłany: Nie Lis 06, 2022 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy, praca jest, ale ktoś musi chcieć do niej pójść, to pierwsza kwestia i chyba najwazniejsza.

nmap course
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lisowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2022
Posty: 35

PostWysłany: Wto Lis 08, 2022 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj trafiłam na pracę tester oprogramowania i powiem szczerze, ze mnie zainteresowała. Jeśli chcesz pracować w IT to ta praca na początek będzie świetna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zikw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 328

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super oferty można znaleźć na portalu ogłoszeniowym https://szukam24.pl/praca/ Ja korzystałam z tego portalu, jest łatwy w użyciu i samodzielnie można wystawić tam jakieś ogłoszenie, nic to nie kosztuje, a jest to ciekawa opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 255

PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracuje z domu i zdecydowałem się na wirtualne biuro Warszawa Śródmieście z którego jestem zadowolony. Wynajem takiego biura nie jest wysoki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roberthook38
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2022
Posty: 20
Skąd: United States

PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In today's high unemployment situation, our healthcare staffing agencyprovides a variety of jobs. If you are also unemployed I think you should visit their website.
_________________
Private label clothing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3282

PostWysłany: Sro Lis 16, 2022 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej jest postawić na inwestycję w https://www.wealthseed.eu/ ? Sama korzystam z tej aplikacji i szczerze mówiąc sprawdza się u mnie super, dodatkowo jest też prosta w obsłudze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Sro Lis 16, 2022 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mówimy o pracy, to ja ostatnio znalazłem na stronie http://www.16ptd.pl/jak-zalozyc-firme-przez-internet/ informacje odnośnie tego jak wyglada zalozenie firmy przez internet. Szczerze mowiac nie sadzilem, ze to takie proste. Prowadzicie własne biznesy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Gru 22, 2022 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W razie czego można wyjechać do pracy za granicą. Tym bardziej, że teraz możliwości są duże m.in dostępna jest praca w Niemczech dla par z Fachpracy. Jednak niektóre firmy szukają polskich pracowników i oferują dużo lepsze zarobki niż te na które można liczyć w naszym kraju. A co najważniejsze szybciej uzbieracie razem na swój wspólny cel np. mieszkanie. No i łatwiej będzie wytrwać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johathan20
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 17, 2023 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej alternatywą dla tradycyjnych form zatrudnienia staje się praca w trybie projektowym, którą można wykonywać zdalnie. W zależności od konkretnego stanowiska, osobiste stawiennictwo w firmie może być wymagane rzadko lub nawet wcale.
_________________
Co wyróżnia warszawski rynek pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonaa89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 486

PostWysłany: Pon Mar 20, 2023 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie praca w branży modowej. Czy wiecie, która firma oferuje pracę w tej branży? Głównie chodzi mi o pracę projektantki. Jak na razie znalazłam w Internecie ViaModa Szkoła Wyższa w Warszawie https://www.viamoda.edu.pl/viamoda/kariera-i-praca/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2022
Posty: 85

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prace to ja niedawno czytałam artykuł z https://itwiz.pl/work-life-fit-nowy-trend-na-rynku-pracy/ opisuje nowy trend na rynku pracy - work life fit. Jest to podejście, które stawia na równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Coraz więcej firm oferuje swoim pracownikom pracę w systemie hybrydowym lub zdalnej, co umożliwia im bardziej elastyczne zarządzanie czasem i pozwala na realizację własnych pasji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy