FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna pasywne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bari12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 9

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 11:24 am    Temat postu: Okna pasywne Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś może zamontowane w domu okna pasywne? Chodzi o coś takiego http://karmar.rzeszow.pl/oferta/okna/ms-evolution-pasywne/. Rzeczywiście są takie szczelne i ciepłe? Warto zainwestować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
awengerrs
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem solidne okna w lubinie i jestem zadowolony, mam nadzieje że wytrzymają dużo czasu i wszystko będzie ok, wygłuszają odgłosy z dworu bardzo dobrze:P W połączeniu z drewnianymi plisami będą wyglądać modnie i stylowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Sro Lis 04, 2015 5:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zwracaliście uwagę też na linię okien? wolicie takie nowoczesne czy raczej klasyczne, jakie znajdziemy tutaj?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Lis 04, 2015 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA zdecydowanie bardziej wolę te nowoczesne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petratis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wolę te nowoczesne w końcu po coś się rozwija technika żeby z niej korzystać a nie żyć jak w średniowieczu. Warto zainwestować w okna.
_________________
projekty ogrodów poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zoya
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lis 12, 2015 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przyjrzeć się nowym rozwiązaniom, które może na początku są droższe, ale w użytkowaniu mogą okazać się tańsze. Okna to nie jest element, który wymienia się w domu więc warto w nie zainwestować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giero
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lis 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lis 17, 2015 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze musisz rozgraniczyć okna pasywne od energooszczednych chociaż jedne są w "zbiorze" drugich i na papierze niewiele się różnią. Rozgranicz je też dla własnych potrzeb, bo do tradycyjnego oszczędzania nie potrzebne są wcale pasywne, znowu do domu pasywnego potrzebujesz takie, które lepiej pozyskują ciepło.
Sama Veka to dobry wybór, bo mają kilka bardzo ciepłych profili, które producenci dodatkowo docieplają swoimi metodami.
Jeżeli miałbym brac pod uwagę to sprawdź sobie ofertę vetrexu, oknoplastu, peteckiego o ile jeszcze robią coś na vece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raczej wolę okna drewniane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też mam drewniane i bardzo dobrze się sprawdzają, mam z firmy fakro i nie mam przynajmniej problemu żeby dobrać do tego okiennice czy zewnętrzne rolety bo wszystko pasuje pod mój model Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście wybrałabym chyba takie najbardziej energooszczędne okna. Przynajmniej niosą za sobą jakieś korzyści prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłem akurat na okna PCV i moim zdaniem był to jak najbardziej słuszny wybór, jednak przede wszystkim sprawdź również parametry okien które wybrałeś. W naszym przypadku zdecydowanie najlepsza opcją okazał się producent OknoPlast który wyróżnia się parametrami oraz jakością wykonania w przystępnej cenie na jaką trafiliśmy w ofercie firmy Domega Poznań, którą jak najbardziej mogę polecić ze względu na świetną obsługę, bardzo dobrze zorganizowany przebieg zamówienia oraz terminowo wykonany montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAkie okna mam zamówić po remoncie do swojego mieszkania? Szukam takich które pozwolą mi zmniejszyć rachunki za ogrzewanie zimą bo są ogromne. A znajoma polecała tego https://okna-internorm.pl/ producenta i patrzę i mają fajne ceny na okna energooszczędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sob Sie 10, 2019 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli budujesz dom i szukasz najlepszych rozwiązań to jeśli chodzi o okna postaw na produkty firmy https://www.drutex.pl/ Lider europejski jeśli chodzi o stolarkę okienną. Ponadto wprowadza też inne ciekawe produkty jak inteligentne domy czy systemy tarasowe. Myślę że to będzie idealny zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porke napisał:
ja też mam drewniane i bardzo dobrze się sprawdzają, mam z firmy fakro i nie mam przynajmniej problemu żeby dobrać do tego okiennice czy zewnętrzne rolety bo wszystko pasuje pod mój model Smile


W temacie okiennic mogę polecić skontaktowanie się z firmą http://www.inwood.pl/ Oni wykonują świetne okiennice drewniane, które potrafią nadać mieszkaniu niepowtarzalny styl. Sama mam okiennice od nich zakupione i mogę powiedzieć że prezentują się świetnie w moim domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy