FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sztućce, ile elementów?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marektrapal
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 3:46 pm    Temat postu: Sztućce, ile elementów? Odpowiedz z cytatem

Hej,

jaki zestaw sztućców kupić do domu? Sztućce dla 6 osób? 12? Czy może 18?
Jak uważacie?

W sumie jak dla 6 osób, to może być tego typu komplet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
trampek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od tego jak liczną masz rodzinę, jak duże organizujesz imprezy, święta itp. Najlepiej niech Twoim odnośnikiem będzie wigilia, święta lub imieniny... ile wtedy osób gości u siebie w domu? Z drugiej strony... jeśli masz kupić komplet na 12 osób, a używać go tylko raz w roku, to chyba też bez sensu. Może lepiej kupić wtedy zestaw na 6 osób i w razie czego dokupić drugi taki sam, lub mieć zapasowe sztućce z innego kompletu. Poza tym... na ile osób masz serwis obiadowy? To też jakiś odnośnik Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zoya
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lis 12, 2015 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam sztućce i serwis obiadowy na 12 osób, a dodatkowo mam też takie codziennego użytku i jak trafia się impreza więcej niż 12 osobowa to mam coś na wszelki wypadek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Petratis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na moje to taki 48 częściowy zestaw to minimum lepiej kupić wiekszy bo potem mamy komplet albo kupić ze dwa żeby było na zapas
_________________
projekty ogrodów poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jak dużą macie rodzinę i jak często odwiedzają was goście. Ja sama mam zestaw sztućców dla 12 osób - nie za mało, ani nie za dużo. Moim zdaniem w sam raz Smile Co ciekawe, takie zestawy wcale nie są drogie. Sprawdźcie, chociażby ten zestaw https://europ24.pl/Sztucce-EdelHoff-72-elementy-12-osob-sztucce-zestaw-widelece-lyzki-walizka Smile Moim zdaniem naprawdę się opłaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno lepiej postawić już na większe zestawy, nigdy nie wiadomo kiedy cała rodzina wam się zleci na imprezę Very Happy Jak już inwestujecie w zestawy sztućców to według mnie minimum tak z 72 elementy. Na stronce https://hefra.pl znajdziecie spory wybór eleganckich zestawów srebrnych sztućców, na pewno coś dla siebie znajdziecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardziej przyda taki komplet na 12 osób. Wolę kupić większy niż martwić się później, że zabraknie, gdy gości będzie więcej Smile Sztućce na Ceneo.pl są godne uwagi, ponieważ wyglądają na bardzo solidne i wykonane są z wysokiej jakości stali. Nie wiem jeszcze jednak czy zdecydować się na takie w walizce, czy też luzem. Muszę się zastanowić, zanim zamówię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się chyba zdecyduję na taki zestaw 24 dlatego, że czasem bywają różne okazje i organizuje się przyjęcia dla znajomych czy rodziny. Nawet oglądałam kilka kompletów ze stali szlachetnej w tym sklepie https://swiat-agd.com.pl/zestawy-sztuccow/ tylko jeszcze muszę przemyslec jaki wybrać. Niektóre są z bardzo delikatnym zdobieniem i na takie zwróciłam szczególną uwagę. Jest promocje, więc jeszcze dziś złożę zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
conrad03
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam na 12 osób i nigdy mi nie brakowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vandervort.paula
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przeglądam sztućce Gerlach https://serwisy-obiadowe24.pl/katalog/sztucce/gerlach/, które charakteryzuje elegancja oraz klasyczny design. Są funkcjonalne i będą pasować do każdej zastawy. Sztućce wykonane są ze stali nierdzewnej, więc mają dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Przy kupnie najlepiej jest zaopatrzyć się w więcej elementów, zawsze lepiej jest mieć zapas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2020 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio byliśmy na etapie doboru dobrej jakości sztućców natomiast do naszego lokalu gastronomicznego i zamiast stawiać na plastikowe rozwiązania zdecydowaliśmy się pójść w stronę wersji drewnianych i jak znajdziecie trochę wolnego czasu to zajrzyjcie do oferty SlowPack https://slowpack.pl/pol_m_Sztucce_Sztucce_Sztucce-drewniane-231.html Maja rozbudowaną ofertę, ceny są przystępne i jednocześnie będziecie mogli liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony obsługi jak macie tylko jakiekolwiek pytania i zależy Wam na krótkim czasie realizacji. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy