FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowa inwestycja na Żeraniu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicja.Alicja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 11:06 am    Temat postu: Nowa inwestycja na Żeraniu Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam biuro na Pradze. Słyszałam o nowej inwestycji biurowej tworzonej na Żeraniu. Planuję przenieść tam swoje biuro. Ktoś słyszał o tej inwestycji ? Dodatkowo powstaje inwestycja drogowa, dzięki której będzie lepszy dojazd do tego miejsca. Bardzo interesują mnie eleganckie biura i jestem ciekawa czy ktoś z Was już coś wie na ten temat i jak zapatrujecie się na mój pomysł ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Misiaczek1412
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że to dobry pomysł. Świetna lokalizacja moim zdaniem. Może to być bardziej opłacalny biznes. Na pewno wpłynie to pozytywnie na przyszłość firmy. Znalazłam stronę o tej inwestycji. http://www.biuro-hala.pl/ . I poczytałam i uważam to za bardzo ciekawą rzecz. Ja na Twoim miejscu bym bez zastanowienia przeniosła biuro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojemyslizabralktos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeran to całkiem dobra dzielnica Smile .W sumie gdybym miał możliwość to pewnie bym postawił tam mieszkanko, a takto musze gnić w swoim... Sad Życie jednak nie jest takie wspaniałe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwester Ołdak
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 24

PostWysłany: Sro Sie 17, 2011 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to ta Marywilska to wygląda dobrze. A jakie biuro i jakie usługi? czy często przyjeżdżają do Ciebie klienci? Bo jak tak to chwilowo jest tam koszmar komunikacyjny, niby to ma się zmienić, ale kiedy?
Okolica jest też trochę zapyziała, choć znajduje się tam dużo prestiżowych biur. Na pewno Żerań bardzo się rozwija, więc w zależności od tego co to za biuro i jak długo będziesz do niego od siebie dojeżdżać to może być to dobry pomysł.
_________________
http://centruminwestycje.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arturk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 17, 2011 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żerań to świetnie rozwijająca się okolica. Coraz więcej firm decyduje się na przenoszenie swoich siedzib właśnie tam. Niedługo zostaną uruchomione lepsze drogi dojazdowe do centrum, co jest dodatkowym atutem.
Co do samego Business Center to polecam je nowoczesnym firmom dbającym zarówno o swoich klientów, jak i pracowników. Wydaje mi się, że to idealne miejsce np. dla firm z branży IT, reklamowych, usługowych etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuba_27
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konsolidacja biznesu w jednym miejscu to bardzo wygodna rzecz. ułatwia pracę firmom, kurierom oraz klientom...
_________________
Rób co możesz, żeby robić co chcesz... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arturk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba_27 napisał:
konsolidacja biznesu w jednym miejscu to bardzo wygodna rzecz. ułatwia pracę firmom, kurierom oraz klientom...


Masz rację, dzięki tego typu inwestycjom o wiele łatwiej odnaleźć różnego rodzaju firmy. Jeżeli klient chce znaleźć biuro danej firmy to tutaj nie będzie z tym żadnego problemu. Natomiast inne firmy, których siedziby są schowane za uliczkami, w bramach etc. tracą klientów.
Pod tym względem Business Park jest świetnym miejscem do założenia firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuba_27
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie, przemysłowy park też. mieszkam i pracuję w bydgoszczy, więc znam to z autopsji... dobrym przykładem jest ogromny teren Zakładów Chemicznych, tam jest wszystko, to wręcz małe miasto.
_________________
Rób co możesz, żeby robić co chcesz... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zorro
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 44

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne te biura na Żeraniu. Nie dość, że znakomicie wyglądają i można je dostosować do swoich wymagań, to jeszcze położone są w Warszawie a moim zdaniem to bardzo ważne - w końcu to stolica Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 928

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Business Park Marywilska to jedna z ciekawszych inwestycji jaka realizowana jest w Warszawie, a szczególnie na Żeraniu. Zapowiada się, że będą to jedne z najnowocześniejszych biur w okolicy i to właśnie powinno być najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy