FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jadalnia/kuchnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3382

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyborem będzie oczywiście zgrzewarka próżniowa FOODSAVER FFS014X. Dzięki niej można przedłużyć świeżość produktów spożywczych, więc jest naprawdę przydatna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Nie Lip 10, 2022 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak już zabieracie się za poszukiwania pięknych mebli do swojej jadalni to na pewno mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę jednego z moich ulubionych sklepów meblowych, czyli Świat Mebli i tutaj podrzucam do sprawdzenia https://www.swiatmebli.pl/pokoj-dzienny-jadalnia/ gdzie znajdziecie różne kompozycje m.in u nas swoje miejsce znalazł biały komplet Antwerpen. Udanych zakupów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polka1234 napisał:
Najlepszym wyborem będzie oczywiście zgrzewarka próżniowa FOODSAVER FFS014X. Dzięki niej można przedłużyć świeżość produktów spożywczych, więc jest naprawdę przydatna


Jaki jest koszt zakupu takiej zgrzewarki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1462

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie krzesła, hokery polecacie do kuchni i jadalni? Co się u was sprawdza? Mnie spodobał się hoker welurowy ale zastanawiam się jak z jego funkcjonalnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że akcesoria takie jak deski też Wam się przydadzą. Polecam więc zajrzeć do Sklepu Technica. Tam znajdziecie między innymi właśnie takie artykuły: https://sklep.technica.pl/deski-drewniane/deska-pod-pizze-455x305-mm-forest-dro-455-305 . Uważam, że to trafione rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melissa39
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadalnia to pomieszczenie, w którym spożywasz posiłki z rodziną i przyjmujesz ważnych gości. Co w takim razie powinno się w niej znaleźć? Jakie meble do jadalni wybrać? W sieci znalazłam ten sklep internetowy https://meblekatmandu.pl/jadalnia z ogromnym wyborem. Przy wyborze mebli do jadalni należy przede wszystkim postawić na wygodę i funkcjonalność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam inspiracji do aranzacji mojego mieszkania i liczę na Waszą pomoc w tym temacie.

holowanie Trójmiasto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Lip 18, 2022 3:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz wyposażenia do kuchni to polecam zajrzeć tutaj https://comitor.pl Oferta tej firmy jest bardzo rozbudowana i jestem pewna, że cię zainteresuje. Ja chcę zamówić stamtąd zlewozmywak do kuchni oraz kilka akcesoriów kuchennych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 328

PostWysłany: Pon Lip 18, 2022 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni potrzeba nam wielu różnego rodzaju sprzętów, które ułatwią nam gotowanie. Jeśli jesteśmy na diecie warto pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu posiłków i sprzęcie który nam w tym pomoże.Przygotowując potrawę, warto stosować się do gramatury podanej w przepisie. Do prawidłowego odmierzania poszczególnych składników z pewnością przyda się waga kuchenna. Jaką zatem wybrać ? Tutaj możecie sprawdzić co najlepiej sprawdzi się w tej kwestii https://mamyrade.pl/jakie-funkcje-powinna-miec-dobra-waga-kuchenna/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 576

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy aranżacji wnętrza najlepiej sprawdzą się do tego nie kto inny jak www.architetto.pl Sama korzystałam z ich pomocy, wykonali profesjonalny projekt wnętrza i nadzorowali wszystkie prace remontowe. Proponowali mi wiele ciekawych rozwiązań jak zagospodarować przestrzeń i przede wszystkim dostosowali wszystko pod moją wizję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andziar
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2022
Posty: 19

PostWysłany: Nie Lip 24, 2022 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o! ile poleceń i wskazówek, tego szukałam:) dzięki!
____
jeśli szukasz ciekawej oferty ramek, włączników i gniazdek elektrycznych - koniecznie sprawdź : KONTAKT SIMON
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak do kuchni to można też popatrzeć na rozwiązania Solgazu. Ich płyty gazowe (kilka różnych linii) czy piekarniki są całkiem fajne. Nowoczesne jeżeli chodzi o design ale i funkcje. No i okapy są też ciekawym dodatkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 576

PostWysłany: Pią Sie 12, 2022 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam najlepszych w swoim fachu https://architetto.pl/ stworzą taki wystrój wnętrz, że szczęka opada. Mi bardzo się podoba ich praca, są profesjonalni, wszystko wykonywane jest na czas i przede wszystkim solidnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemke.karelle
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Pon Sie 15, 2022 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim domu bezapelacyjnie serce bije w kuchni i jadalni. To tutaj spędzamy całą rodziną najwięcej czasu, lubimy wspólnie gotować i spożywać posiłki. Dla mnie to dwa najważniejsze pomieszczenia, dlatego bardzo zadbałam o wystrój wnętrz. Postawiłam na meble do jadalni z tego sklepu https://meblezych.pl/jadalnia i bardzo polecam. Przy okazji zapytam, w jakim stylu urządzone są te dwa pomieszczenia? Jestem bardzo ciekawa i chętnie zobaczę zdjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Wto Sie 16, 2022 5:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w parach remont mojej kuchni i szukam inspiracji do jej aranżacji.

firma sprzątająca Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy