FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont pomieszczenia biurowego.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert223
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 1:42 pm    Temat postu: Remont pomieszczenia biurowego. Odpowiedz z cytatem

Mam problem, jestem w trakcie remontu pomieszczeń biurowych, a problem polega na tym że jest w nich strasznie brudna posadzka i poszukuje firmy która wynajmuje maszyny czyszczące. Znacie jaką godną polecenia firmę oferująca maszyny czyszczące ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie pomogę Ci z maszyna czyszaca, ale ze tez jestem świeżo po remoncie biura to moge polecic Ci sklep http://www.classic-meble.pl/home/ jesli bedzisz szukac mebli do swojego biura. bardzo szeroki wybór, dobre ceny- w koncu i biuro i sala konferencyjna wyglada bardzo profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam się szykuje remont biura i już mi się odechciewa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też niestety nadchodzi czas remontów. Nie wiem jak to będzie bo za remont ma zabrać się mój maż... Normalnie śmierć w oczach :/ Będę musiała zamówić mu nakrętki klatkowe - http://www.ansteel.pl/katalog/nakretki-klatkowe/ śrubki, narzędzia i materiał bo znając życie on połowy rzeczy nie kupi. Chcę też sobie na wszelki wypadek zaklepać ekipę bo nie wiem czy mąż dotrwa do końca remontu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób bardzo lubi remonty, chociaż moim osobistym zdaniem, jak już mamy brac się za remont to lepiej zrobić go porządnie przy użyciu odpowiednich narzędzi. Róznego rodzaju mierniki w tym przypadku będą niezbędne. Orientowałam się trochę w temacie i wiem, ze te marki Peaktech , są już takie konkretne. Widziałam też że tutaj http://dmtrade.pl/index.html można kupić je w całkiem przyzwoitej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz więcej firm przy remontach zatrudnia projektantów wnetrz. tak aby biuro równiez było wizytówką firme. w Warszwie ta firma ma bardzo dobre opinie http://370studio.pl/projektowanie-wnetrz-biur . Projektują na prawdę rewelacyjne wnętrza. Na stronie znajdziesz kilka projektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co zamontować na oknach? myślicie, że sprawdzą się takie proste żaluzje jak tu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teonan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na podłogę na pewno warto położyć ładne wykładziny tkane. Przyjemnie odmienią zazwyczaj nudne i ponure biurowe wnętrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem aranżacja biura jest bardzo ważnym elementem, nie powinno zabraknąć w nim także odpowiednich urządzeń typu niszczarka. Jeżeli ktoś z Was jest na etapie urządzania biura, mogę polecić niszczarki biurowe Wallner.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A takie niszczarki http://niszczarkaideal.pl/ ? Myślicie, że sprawdza się w niewielkim biurze, przy ok. 5-7 pracownikach? Nie chcę wydawać majątku na sprzęt tego rodzaju. Poczytałam trochę na stronie o funkcjonalności i przeznaczeniu konkretnych niszczarek. Myślę, że nie tylko w biurach, ale i domach niszczarki są potrzebne w czasach, gdy ochrona danych jest tak ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 5:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie w biurze trzeba by chyba zamontować też jakieś żaluzje na oknach. Spójrz na to! Mają całkiem ciekawą kolekcję może akurat uda się coś wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 61

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z maszyną czyszczącą Tobie nie pomogę ale gdybyś potrzebował wykładziny biurowe to firma No Name Office ma duży wybór płytek dywanowych, płytek i paneli winylowych oraz wykładzin biurowych. Gdybyś chciał je obejrzeć to w Katowicach i Krakowie, znajdują się ich salony ekspozycyjne. Znajdziesz tam wszystko co jest potrzebne do wyposażenia wnętrza biurowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ryksza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 66

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont biura to jedno, potem jeszcze urządzenie wnętrza... Myślałeś już, jakie meble biurowe wybierzesz? Mogę Ci polecić świetny sklep http://ergoexpert.pl, w który kupisz dobrej jakości meble w dobrej cenie, z gwarancją na 5 lat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elka12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio robiliśmy remont biura, malowanie, aranżacja, dość czasochłonne. Wybraliśmy też nowe meble stąd http://www.impet-meble.pl/meble-biurowe-so68.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldisarnowska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eliza napisał:
Wiele osób bardzo lubi remonty, chociaż moim osobistym zdaniem, jak już mamy brac się za remont to lepiej zrobić go porządnie przy użyciu odpowiednich narzędzi. Róznego rodzaju mierniki w tym przypadku będą niezbędne. Orientowałam się trochę w temacie i wiem, ze te marki Peaktech , są już takie konkretne. Widziałam też że tutaj http://dmtrade.pl/index.html można kupić je w całkiem przyzwoitej cenie


Dokładnie, takie mierniki ułatwią i uprzyjemnią pracę, a można je wykorzystać nie tylko do remontu, mój mąż ma taki miernik wielofunkcyjny peaktech i jest bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy