FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Program dla agencji nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carlos1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys pracowaliśmy na e-Biuro, niedawno przeszliśmy na asariWEB. Program łatwy w obsłudze i bardzo profesjonalny. W środku dużo fajnych funkcji- szybki eksport ofert, wyszukiwanie po mapie czy wbudowany edytor zdjęć. Polecam wszystkim, którzy chcą ograniczyć do minimum papierkową robotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 559
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fają opcją jest enova obczaj ją sobie tu http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace masz mozliwosc dokupienia dodatku dla firm budowlanych i rozbudowania jej. zresztą wiadomo ze większość takiego softu można rozbudować pod siebie tylko kwestia kasy Smile
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 752

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele jest programów CRM na rynku np. COMARCH takie robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucky napisał:
Wiele jest programów CRM na rynku np. COMARCH takie robi.


Możesz coś więcej na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mi kilka osób polecało Comarch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mada
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 74

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W skrócie CRM to taki moduł, który pozwoli Ci zaplanować kanały kontaktu z klientem, a potem zapisywać kiedy umówiłeś się na spotkanie albo co z niego wyszło jak jesteś już po i tak dalej. Poza tym możesz przydzielać zadania pracownikom. Nie znam się na tym tak super, więc nie wytłumaczę. Poczytaj na stronie firmy http://www.connecto.pl oni się tym zajmują od wielu lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucas33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 2:30 pm    Temat postu: program Odpowiedz z cytatem

Ja tworzę spersonalizowane oferty sprzedaży nieruchomości przez program nokazja.pl. Mam wykupiony dostęp abonamentowy. Na jedno stanowisko 20 zł/msc. To jest program stworzony przez pośrednika dla pośredników rynku nieruchomości, co jest dość wyjątkową zaletą moim zdaniem. Łatwo sobie połączysz oczekiwania klientów z twoją główną ofertą. Na tym schodzi strasznie dużo czasu, więc oszczędności są raczej jasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mąż54
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 6:41 pm    Temat postu: Program dla biura nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pojawiło się więcej nowych programów Smile Uśmiecham siębo nie sądziłem że zmienię oprogramowanie, któego używałem od 8 lat, a jednak.. W zeszłym miesiącu zadzwonił do mnie przedstawiciel programu nexporter, o którym wcześniej nie słyszałem. Zadzwonili, zaprosili na testowanie. Wypełniłem prosty formularz i kilka tygodni a może i był to cały miesiąc testowałem na własnych ofertach. Dzisiaj już nie szukam innych programów bo okazał się naprawdę intuicyjny i skuteczny. Dodatkowo mam eksport na nieruchomosci.net.pl i domy.net.pl, bo udało się potargować Smile oprócz oczywiście wszystkich pozostałych ogólnopolskich portali typu otodom czy gratka. Polecam potestować jak macie jakieś propozycje programów, bo to z reguły nic nie kosztuje a daje pewność dobrego wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Sob Lut 20, 2021 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy czytaliście już artykuł https://szukajlokum.pl/programy-dla-biur-nieruchomosci ? Pytam, ponieważ tam zauważyłam, że są wymienione najróżniejsze programy dla biur nieruchomości, możecie sobie sprawdzić. Ja też planuje zapoznać się z nimi, bo sama chce usprawnić swoją firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa72
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 17

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze skoro mowa o nieruchomościach to może znacie jakieś oprogramowanie dla wspólnot mieszkaniowych wiecie jakiś program gdzie można zgłaszać awarie usterki? Coś ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarcelinaK
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o program dla agencji nieruchomości, to szczerze polecam ten, sprawdzony przeze mnie https://edokumenty.eu/system-obiegu-dokumentow/ Mam praktycznie zawsze wszystko pod ręką, nieważne, czy jestem w biurze, czy u klienta. Polecam. Ostatnio pokusiłam się o nowe aplikacje i również spełniają moje oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne takie programy do agencji nieruchomosci Smile duzo pewnie ulatwiaja



_____________________
https://www.9478.pl/zakup-wymarzonego-domu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy