FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
łazienka marzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ondak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim największym marzeniem jest wielki pokój kąpielowy, ale niestety nie mogę sobie na to pozwolić ponieważ mam małą łazienkę i ws wszystko jest umieszczone na styk a i tak jest bardzo ciasno, mam nadzieję że z czasem doczekam się takiej wielkiej łazienki z prysznicem wanną podwójnymi umywalkami bidetem i tak dalej, marzą mi się też piękne meble łazienkowe na wymiar ale w mojej małej łazience mogłam sobie pozwolić co najwyżej na szafkę pod umywalką. A co do jasnych łazienek to faktycznie wyglądają najlepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tomasik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto inwestować w dodatki, dobrze dobrane drobne elementy mogą znacznie ożywić i poprawić wygląd naszej łazienki. W tym miejscu może być wykorzystana porównywarka cen Sami możemy określić kwotę, jaką chcemy wydać i za pomocą wyszukiwarki znajdziemy szukane produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 7:01 am    Temat postu: łazienka Odpowiedz z cytatem

Mnie się marzy łazienka w ciemnych kafelkach, czarne,granatowe. A do tego biale wykończenia. Na stronie electro.pl znalazłem pralkę boscha i ją na pewno kupię, bo to dobra firma.I są tez różne akcesoria, remont na wiosnę, więc powoli się rozglądam, co gdzie mogę nabyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaS93
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam właśnie łazienkę w bieli i czerni z kolekcji Vivian marki Ceramika Pradyż, mają też granatowe w tej kolekcji, ale ja wolę zdecydowanie czerń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sob Paź 31, 2015 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia pomysłu i odpowiedniego doboru płytek. Na stronie http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/marazzi/ masz duży wybór, ale nie wiem ile chcesz wydać no i jaki masz gust. Ja lubię płytki lakierowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łazienka moich marzeń jest przestronna i duża, w której się wszystko mieści. Niestety realia są inne moja rzeczywista łazienka jest chuda i długa. Podczas remontu bardzo długo głowiłam się jak tu wszystko pomieścić, w końcu znalazłam w internecie stronę która rozwiązała moje problemy http://modaija.pl/w-twojej-lazience-wciaz-brakuje-miejsca-zobacz-co-radza-eksperci/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się duża łazienka z wanną i prysznicem. Niestety rzeczywistość jest jaka jest i mam łazienkę 6m2. Nie narzekam jednak i po świętach chcę się wziąć za remont łazienki zeby wyglądała jak najlepiej. Myslę o wymianie prysznica z brodzikiem na taki bez. Znalazłam już całkiem fajne odpływy liniowe, które mąż będzie mógł zamontować w podłodze. o tego szaro srebrne płytki i jakieś ozdoby. efekt końcowy powinien być super Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Lis 17, 2015 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja niestety mała i wąska łazienka musi jeszcze trochę poczekać na remont, ponieważ brak funduszy. Ale już powoli zaczynam sobie w głowie wymyślać co chcę w niej zmienić. Na pewno chcę mieć druk na szkle http://produkcjafototapet.pl/druk_na_szkle.html i najlepiej byłoby gdyby był to las, jestem zachwycona tą nową technologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz pomysłu, to może sprawdzisz jakieś inspiracje. Może takie wnętrza kraków? coś wpadło Ci w oko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łazienka marzeń powinna być też odpowiednio zabezpieczona przed ewentualną awarią Wink Dlatego polecam zaopatrzyć się w jakieś profesjonalne urządzenia do czyszczenia kanalizacji np. z http://rafnar.pl/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bryks
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 86

PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A lubicie kamień połączony z drewnem? Bo mnie się takie połączenia bardzo podobają, tym bardziej że jestem wielkim fanem kamienia naturalnego, w szczególności marmuru Smile http://www.grami-italia.com - tutaj widziałem piękny wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się w domu takie niewielkie, własne SPA. Aby taką atmosferę stworzyć w domu wiem , ze trzeba się niezłe postarać. Sporo niezbędnych rzeczy do takiej łazienki znalazłam tu https://lazienkownia.pl/ i chyba nie tylko ja znajde tam rzeczy do łazienki marzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 61

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ondak napisał:
Moim największym marzeniem jest wielki pokój kąpielowy, ale niestety nie mogę sobie na to pozwolić ponieważ mam małą łazienkę i ws wszystko jest umieszczone na styk a i tak jest bardzo ciasno, mam nadzieję że z czasem doczekam się takiej wielkiej łazienki z prysznicem wanną podwójnymi umywalkami bidetem i tak dalej, marzą mi się też piękne meble łazienkowe na wymiar ale w mojej małej łazience mogłam sobie pozwolić co najwyżej na szafkę pod umywalką. A co do jasnych łazienek to faktycznie wyglądają najlepiej


Mnie również podobają się przestronne jasne łazienki. Małą łazienkę można optycznie powiększyć stosując w niej jasną kolorystykę. A lubisz grę faktur? Zobacz jakie ładne wnętrze łazienki można uzyskać wykorzystując kolekcję płytek ściennych All in white 2 STR Tubądzin http://www.tubadzin.pl/collection/495. Te delikatne subtelne wzory na płytkach oraz zastosowanie dużych luster optycznie powiększyły wnętrze łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Razbeirtys
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak łaźnia parowa w domu ja zawsze marzyłem o takiej a teraz przystępuje do realizacji swojego marzenia są fajne opcje żeby to wykonać.
_________________
Polecam - łaźnia parowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamczyk.adam
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 2

PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomóżcie jaki kolor płytek w małej łazience w bloku ? preferuje nowoczesny styl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy