FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ze sprzętem rehabilitacyjnym? Czy wiecie, gdzie najlepiej go szukać? Polecam Wam sklep medyczno-rehabilitacyjny Musi Med. Ten sklep jest naprawdę świetnie wyposażony i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Polecam też poczytać o takiej kwestii jak wózek inwalidzki dofinansowanie: https://musi-med.pl/pl/blog/Komu-i-kiedy-przysluguje-refundacja-NFZ-na-wozek-inwalidzki/5.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2022 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://medycznie.com.pl/ . Dla mnie jest to najlepsza hurtownia medyczna i co ważne wybór jest wielki, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2022 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie zdecydowanie warto w przypadku wyboru takich produktów spożywczych, jak oleje rzepakowe z pierwszego tłoczenia posiadając świetny skład, naturalne składniki i dostępność także różnych smaków takich oliw które super sprawdzają się podczas smażenia i oczywiście opcji do sałatek to mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili markę Vertego https://vertego.pl/pl/10-oleje które genialnie smakują. Ja nawet uwielbiam i bardzo dobrze się sprawdza. Do tego są też różne opcje smakowe na przykład papryk chilli. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3384

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2022 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio właśnie moja córka się rozchorowała, ale powiem wam, że bardzo jej pomógł jednak w tym czasie spray do nosa dla dzieci . Dzięki niemu bardzo szybka odczuła ulgę także jestem bardzo zadowolona z jego działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2022 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem po dwóch artroskopiach i szukałam jakiegoś dobrego ortopedy w stolicy, który mógłby co jakiś czas sprawdzić czy wszystko jest okej z moim kolanem. Koleżanka pokazała mi miejsce na Żoliborzu, mianowicie CM Gamma i powiedziała, że pracują tam sami specjaliści, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Mieszczą się na ulicy Broniewskiego 3 i na dniach jestem umówiona na pierwszą konsultacje. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej I nie będzie potrzebny kolejny zabieg. Dajcie znać, czy znacie tą przychodnię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2022 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że każdy z nas chce dobrze wyglądać oraz czuć się dobrze w swoim ciele. Osobom zainteresowanym tematem mogę polecic artykuł na temat odchudzania bez ćwiczeń - kliknij tutaj .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2022 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą zdrowia jest dbałość o odpowiedni sposób odżywiania. Na pewno zdrowa jest kapusta kiszona, która jest naturalnym probiotykiem, a z drugiej produktem niskokalorycznym, który po spożyciu nie podnosi poziomu cukru we krwi. Zawiera między innymi potas, fosfor, wapń, magnez czy żelazo, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3742

PostWysłany: Czw Paź 20, 2022 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu napotkałam na swoje drodze problem związany z nietrzymanie moczu i kompletnie nie potrafiłam sobie poradzić z codziennym funkcjonowaniem. W internecie znalazłam świetny sklep https://chlonne24.pl/majtki-chlonne-dla-mezczyzn, w którym udzielono mi fachowych porad. W ich bogatej ofercie odnajdziecie wszelkie niezbędne artykuły jak wkładki urologiczne, majtki chłonne, podkłady, pieluchomajtki czy środki do pielęgnacji. Ponadto stale pracują także nad tym by dysponować pełną ofertą produktów i by były one w konkurencyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście dzisiaj można uzyskać znacznie skuteczniejszą pomoc, dlatego też warto zawsze sięgać po wsparcie, które realnie będzie dla Was najlepsze. Na stronie https://www.rmfmaxxx.pl/news/Realizacja-internetowych-e-recept-jest-bardzo-prosta-Sprawdz-jak-to-zrobic-krok-po-kroku,60187.html#crp_state=1 czytałem więcej o realizacji e-recept. Macie z tym jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ważne aby dbać o zdrowie. W dzisiejszych czasach nawet w aptece można zrobić zakupy online. Wystarczy odwiedzić Aptekę Galen, gdzie znajdziecie najróżniejsze leki i suplementy diety, a także kosmetyki: https://www.aptekagalen.pl/apap-extra-24tbl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3384

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku problemów ze słuchem warto też postawić na dobry aparat od https://www.marmed.pl/aparaty-sluchowe-kielce . Ogólnie u mnie sprawdził się super, dzięki niemu nareszcie o wiele lepiej słyszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danutaaaxx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 03, 2022 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbajmy o siebie, przecież to na prawdę nie wymaga dużych nakładów ani nie są to zajęcia zbytnio absorbujące. Wystarczy ,że będziemy regularnie uprawiali sporty oraz zdrowo się odżywiali a wszystko powinno być w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 576

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie jest bardzo ważne i nie warto jego lekceważyć. U mnie bóle głowy były non stop i nic z tym nie robiłem, aż wylądowałem w szpitalu. Po wyjściu postanowiłem pójść na wizytę do neurochirurga Macieja Mielczarka o którym dowiedziałem się od znajomych. Teraz wiem co mi jest i jak pozbywać się tego bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie dolegliwości jak bezsenność czy problemy z koncentracją na pewno fajnie zadziałają Olejki CBD które mi osobiście przyniosły oczekiwane ukojenie. Poczytajcie sobie na ten temat
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także do diety włączyć różne preparaty ziołowe. Bardzo duży wybór takich preparatów znajdziecie na tej stronie: https://www.lekinatury.pl/pl/encyklopedia-ziol/rumianek.html . Uważam, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 7 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy