FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szukam ekipy remontowej do wykonczenia domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomek78
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 2:27 pm    Temat postu: Szukam ekipy remontowej do wykonczenia domu Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukam ekipy remontowej do wykonczenia domu. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Martyna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swoich poszukiwań? Skąd jesteś i jaki zakres prac jest do zrobienia? Ja mam trochę doświadczenia z tymi ekipami budowlanymi i naprawdę jest wiele pseudo ekip, które tylko udają specjalistów i ustalają z Tobą warunki płatności, a gdy tylko otrzymają jakąś kasę to już ich nie ma ;/ Jednym słowem masakra;/ W końcu jestem w takiej sytuacji, że mam rozgrzebaną budowę , a ekipy brak;/ Znajomy z Trójmiasta polecał mi swoich fachowców, ale ja jestem z okolic Wrocławia i nie wiem, czy wtedy to ja miałabym organizować im nocleg? Czy oni to już we własnym zakresie? Orientowałam się , że jest coś takiego, jak noclegi pracownicze - http://kwaterydlafirm.pl , więc może w takich kwaterach umieścić taką ekipę? Jak sprawdziliby się u mnie to może też byś skorzystałSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melosh23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto napisać gdzie poszukujesz tej ekipy i do czego konkretnie bo nie wszyscy zajmują się wszystkim i w całym kraju:)
_________________
adaptacja projektu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w krakowie niezawodna jest firma d&d projekt, ja juz z nich pare razy korzystalam i jeszcze sie nie zawiodlam. wszystko wykonuja bardzo starannie i dokladnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurenty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie piszesz jakiego typu to mają być wykończenia. W hydraulicznych nie posłużę Ci namiarem, bo tym u mnie zajmował się zaprzyjaźniony fachowiec. Ale mogę podać namiar na firmę, która robiła mi na wymiar kuchnię jak również sporo innych rzeczy stolarskich. Zerknij na stronę http://www.indecotrojmiasto.pl Oni zajmują się zabudowywaniem w sumie każdej przestrzeni - mnie chodziło też o zrobienie sporej ilości regałów i szafy na ubrania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zdecydowalibyście się na położenie sztukaterii? Spójrz na to! Faktycznie teraz to jest takie popularne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajtek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Gru 17, 2015 9:09 pm    Temat postu: firma budowlana Odpowiedz z cytatem

Witam,

Polecam http://www.mmdiament.pl
Jest na rynku długo, wywiązuje się z umów, nie ma problemu z zachowaniem terminów. Trafiłem do nich z polecenia. Zanim się zdecydowałem sprawdziłem ich dotychczasowe prace i to mnie utwierdziło w decyzji, aby skorzystać z ich usług.

Z poważaniem,
Kajtek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wykonania kompleksowego remontu czy wykonczenia domu trzeba znaleźć konkretną ekipę. Ja proponowałbym Ci http://taniopodklucz.pl/ . Mają spore doświadczenie i dają Ci gwarancje na swoje usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja współpracowałam z Paxbud Professional, którzy stworzyli w mym domu wnętrze zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wszystkie prace remontowe wykonane kompleksowo u jednego wykonawcy to oszczędność czasu i pieniędzy. Paxbud działa na terenie całego kraju i ma bardzo konkurencyjne ceny oraz ekipę doświadczonych fachowców znających się ne swej pracy. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy