FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki kolor ścian?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bozus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja np zastanawiam się czy w kuchni nie zastosować nad blatem roboczym i obok pieca szkła z jakimś ciekawym nadrukiem takie coś oferuje np firma http://www.cels.pl znajomi mi ich polecali bo sami takie coś mają i mówią że bardzo dobrze się sprawdza bo łatwo to utrzymać w czystości a wiadomo jak w kuchni jest. O pobrudzenie czegokolwiek nie jest trudno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Gru 20, 2015 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy szare a właściwie grafitowe ściany. efekt jest moim zdaniem swietny bo pokój jest od strony południowej więc ciemne ściany nie dają mrocznego efektu. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie położenie takiej fototapety http://www.krainafototapet.pl/product-pol-642-Fototapeta-00659-Chrysler-Building.html na ścianie za łóżkiem. Myślę, że dodałaby pokoju charakteru. A wy co sądzicie o fototapetach? Z tego co zauważyłam coraz więcej osob się na nie decyduje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapeta, niestety, kojarzy mi się trochę z tandetą. Być może dlatego, że ma ją na ścianie co drugi mój znajomy. Indywidualistom większe pole do popisu dają z pewnością farby. Zobaczcie jak fantastycznie można urządzić wnętrze, podkreślając własny, niepowtarzalny styl, a jednocześnie pozostać w harmonii z całością: https://www.dulux.pl/pl/artykuly/trend-kolorystyczny-2017-wspolnota-indywidualistpw. Fantastyczne kolory! Dopóki na własne oczy nie zobaczyłam, jak wspaniale mogą razem funkcjonować: czerwień, żółć, brąz, pomarańcz oraz odcienie niebieskiego i szarości, w życiu nie odważyłabym się na podobną kompozycję w swoim mieszkaniu. Warto szukać inspiracji w sieci, może przez przypadek uda nam się odkryć swój styl. Sama bardzo często przeglądam różne strony w poszukiwaniu inspiracji i porad dotyczących aranżacji wnętrz, bo prawie każdemu nawet mnie w pewnym momencie brakuje pomysłów. Dla miłośników szarego denimu, beżu, bieli czy stylu boho Dulux też ma propozycje. Widzę, że planowany na wiosnę remont to będzie czysta, kolorowa przyjemność Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy