FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie prezenty dla nastolatków kupiliście?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 199

PostWysłany: Sro Gru 23, 2015 9:05 am    Temat postu: Jakie prezenty dla nastolatków kupiliście? Odpowiedz z cytatem

Co kupiliście swoim nastolatkom w prezencie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
antonitrabka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Gru 25, 2015 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wprawdzie dla nastolatków prezentów nie kupowałem jako tako (same drobiazgi), ale widziałem wczoraj co rodzeństwa dzieciaki podostawały.
Największą "popularnością" cieszyły się tablety i telefony. Do tego doszły książki, płyty z muzyką, jakieś ciuchy i no kaaaasa.
No oczywiście nie muszę mówić, że dzieciaki ciszyły się najbardziej z elektroniki (i pieniędzy), ale to chyba znak dzisiejszych czasów, że takie "zabawki" są najbardziej pożądanymi prezentami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tubylec
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 54

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ciuchów, to ja w tym roku kupiłem synowi bluzę z własnym nadrukiem. Zamawialiśmy razem w sklepie http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze-z-wlasnym-nadrukiem.html
On sobie zaprojektował, jak chciał, ja zapłaciłem. Jestem zadowolony z tego zakupu, bo bluza jest dobrej jakości, nie farbuje w praniu, a i syn zachwycony.
Jeśli mowa o telefonach i innych takich gadżetach, to osobiście jestem raczej przeciwnikiem takich drogich gadżetów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beltracht
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie bardzo dobrym rozwiązaniem dla młodej osoby będzie np smartfon albo tablet coś w tym stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To faktycznie dobry pomysł, ale jaki kosztowny. A może jakaś książka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami warto się trochę wykosztować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sro Maj 04, 2016 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie musi być duży wydatek, zwłaszcza jeśli weźmiemy coś z abonamentem u dobrego operatora. Ze swojej strony mogę T-mobile polecić, bo to teraz jedyny operator, który nie dolicza praktycznie żadnych tzw. zwyżek do abonamentu, czyli dopłat za np. brak faktury elektronicznej itp. Konkurencja sporo może doliczać i wówczas faktycznie się nie opłaca, ale w T-mobile spokojnie można brać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 8:44 am    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

Mój syn w tym roku kończy 18 lat. Więc to ważna data w jego życiu, więc i bym chciał żeby ten dzień na zawsze zapamiętał. Znalazłem bardzo fajne propozycje https://jakiprezent.pl/18-stki Myśle nad przejażdżką samochodem wyścigowym. Bardzo fascynuje się tym sportem. Wiec to może być trafiony prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalamar napisał:
Czasami warto się trochę wykosztować


To już zależy kto kupuje prezent. Jeśli rodzice, to owszem. Ale nikt bratanicy/siostrzenicy/koleżance nie kupi tak drogiego prezentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liryka87
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 29

PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na urodziny zamówiłam siostrze buty, o jakich marzyła - air maxy. Nie były tanie, ale znalazłam bardzo dobrą cenę na http://perfektsport.pl i w sumie długo się nie zastanawiałam Smile Z prezentu była bardzo zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może coś bardziej praktycznego, coś do szkoły na przykład? ja proponuję repetytorium maturalne http://www.taniaksiazka.pl/t/teraz-matura/ . będzie dużo łatwiej się przygotować do egzaminu dojrzałości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak lubi czytać to polecam kupić fajną książkę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla swojej siostry zdecydowałam się na zakup plecaka do szkoły. Znam Jej gust więc łatwiej było mi coś wybrać. Zamawiałam ze strony http://www.brytyjka.pl/plecaki-dla-dziewczyn-cat-40.html i jestem bardzo zadowolona. Siostra dostała dobry jakościowo, solidny prezent. Na pewno posłuży jej przez długi czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wiele zależy od tego, ile nastolatek ma lat. Moim zdaniem świetnie się sprawdzają modele. Ja ostatnio zamówiłam taki: http://www.urwis.pl/modele/plastikowe/mp-samoloty/hobby-boss-westland-lynx-mk-90. Bardzo mi się spodobał. Co o nim myślicie? Wasze dzieciaki też takie lubią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że smartfon to dobry pomysł, jeśli nastolatek jeszcze go nie ma. Tylko radziłabym wybierać go z głową.
Warto podeprzeć się przy tym np. artykułami w stylu tego: https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-tani-i-dobry-smartfon-ktory-najlepszy/974/ . Kupowanie najnowszego, wypasionego modelu to nie jest najlepsza opcja, chociaż nastolatek na pewno by się z niego ucieszył.
Trzeba liczyć się z tym, że młodzi ludzie są dość roztrzepani i nieuważni, dlatego u zgubienie czy uszkodzenie telefonu nie jest trudno, a przy droższym modelu to może być naprawdę duża strata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy