FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Segregacja odpadów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcol81
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 448
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Sob Gru 03, 2022 6:56 am    Temat postu: Segregacja odpadów Odpowiedz z cytatem

Witam! Tak jak w temacie. Zastanawiam się nad tym jak działa segregacja odpadów. Chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat. Dzisiaj rano trafiłem w sieci na taki link https://sklep.pamfolie.pl/segregacja-odpadow-co-gdzie-wyrzucac,24,2 . Wiele się dowiedziałem dzięki temu artykułowi. Co o nim myślicie? Dajcie znać proszę.
_________________
Komuniści są jak krokodyle, które kiedy otwierają paszcze, nie wiemy – uśmiechają się, czy chcą nas pożreć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zkshlerin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2023
Posty: 1
Skąd: Krosno Odrzańskie

PostWysłany: Pią Sty 27, 2023 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście dla mnie bardzo ważna jest ekologia, przez co na co dzień staram się dbać o naszą planetę. Z tych powodów między innymi segreguję śmieci, dzięki czemu one potem mogą być poddane procesowi recyklingu.
_________________
SEGREGACJA ŚMIECI W MAŁYM MIESZKANIU – CZY TO MOŻLIWE?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 922

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o odpadach, to nie ukrywam, że sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie utylizacji elektrośmieci. Na rynku jest sporo firm, takich jak na przykład https://odbiorydomowe.pl/ ale nie wiem na jaką powinnam się zdecydować. Jeżeli macie w tym temacie jakieś większe doświadczenie, to chętnie przyjmę wszelkie wskazówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
talon66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas powinien segregować odpady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno zainwestować w odpowiednie kosze na śmieci. Jest to niezwykle ważne. Wiele różnych ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji na pewno znajdziecie tutaj https://www.lawkaogrodowa.pl/kosz-na-smieci . Myślę, że w obecnych czasach zakupy online, to naprawdę super sprawa. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Być może coś wam wpadnie w oko. Jest tam bowiem wiele różnych opcji do wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
whuels
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja segreguję odpady, przez co za domem mam kilka koszy na śmieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Sro Mar 29, 2023 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Zarządzanie odpadami to obecnie temat na czasie. Nasza planeta ma jeszcze szanse skoro przedsiębiorcy zmieniają swoje postępowanie. Warto zwrócić uwagę na recykling ldpe i produkty od https://contalen-recycling.com/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2023 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmieci segregować trzeba. Niestety, nadal wiele osób tego nie robi... Myślę, że rozwiązaniem tej sytuacji jest przypisywanie odpadów do konkretnych lokali, a to umożliwiają worki na śmieci oferowane przez Ecosorting. W ofercie firmy można znaleźć specjalne dyspensery, które przydzielają worki z odpowiednim kodem i które w przypadku wystąpienia nieprawidłowości w sortowaniu odpadów pozwalają na szybkie znalezienie winowajcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nrft3fd3
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 01, 2023 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie zakupujecie odpowiednie worki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sob Gru 09, 2023 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zastanawiałam się, gdzie szukać pomocy w uzyskaniu decyzji związanej z ochroną środowiska. Usłyszałam, że eksperci z https://www.ekomeritum.pl/decyzja-srodowiskowa/ posiadają duże doświadczenie w tej dziedzinie. Jednakże, jeśli macie inne rekomendacje, proszę dajcie mi znać. Będę bardzo wdzięczny za Wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tfjfo487
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Gru 14, 2023 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzice prowadzą hurtownię spożywczą, która wytwarza ogromne ilości śmieci w ciągu miesiąca. Chcą zainwestować w sprzęt, który pomoże się im pozbyć tego w sposób oszczędny i łatwy. Znajomi podpowiedzieli im,że prasa do smieci 1100l jest dobrym rozwiązaniem. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku, gdy śmieci jest sporo i zajmują dużo miejsca albo są nieporęcznych rozmiarów, warto rozważyć wynajem kontenera na tego typu odpady. To może się przyczynić do lepszej organizacji pracy. W sieci jest wiele firm, które świadczą takie usługi, przykładem może być https://zamow-kontener.pl/malopolskie/wywoz-gruzu-krakow/ jeśli chodzi o Kraków i Małopolskę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolenka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 444

PostWysłany: Pią Gru 22, 2023 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Segregacja odpadów to tylko jeden z wielu tematów jeśli chodzi o ekologię. Warto także odwiedzić tą witrynę https://babskiepytania.pl/biznes/pomiar-emisji-a-raportowanie-zgodnie-z-przepisami-i-normami-miedzynarodowymi/ i dowiedzieć się jak wygląda pomiar emisji gazów i pyłów w przemyśle oraz do czego jest potrzebny. Musimy dbać o środowisko jeśli chcemy zostawić planetę czystą następnym pokoleniom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cormier.syble
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 22, 2023 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że większość Polaków nie potrafi segregować odpadów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 434

PostWysłany: Sob Gru 23, 2023 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że szczególnie dla firm to ważna sprawa, aby zdecydować się na kosze do segregowania śmieci. Zazwyczaj różne firmy generują codziennie duże ilości odpadów. Jeśli zastanawiacie się, gdzie kupić takie kosze w sprawdzonej ofercie, to zwróćcie uwagę na propozycje od https://4store.pl/ - Wyposażenie sklepów, magazynów - 4store.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy