FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
sprawna klimatyzacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bolobars
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 540
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Sie 27, 2022 2:22 pm    Temat postu: sprawna klimatyzacja Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://klima-pro.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku zdecydowałam się na montaż klimatyzacji w domu i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam takie rozwiązanie jak klimatyzacja Poznań - Śrem i okolice: https://klimatyzacja-srem.pl/ . To świetni fachowcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 246

PostWysłany: Pon Lis 21, 2022 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja Wrocław - tutaj pomogą Ci od ręki. Fantastyczni specjaliści i fachowcy. Można im w 10000% zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1125

PostWysłany: Sob Gru 03, 2022 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie raczej każdemu z nas by zależało na tym aby nasza klimatyzacja zawsze byłą sprawna i ja jestem zdania, że również fajnie jest coś więcej wiedzieć na ten temat. Uważam, że także bardzo ciekawie w https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/jak-wybrac-odpowiedni-klimatyzator-do-domu-poznaj-rodzaje-klimatyzatorow-domowych-i-wybierz-najlepszy-dla-siebie/ opisano to którą klimatyzację do domu zdecydowanie najlepiej jest wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Warden
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 04, 2022 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba to chyba regularnie konserwować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 246

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 4:46 am    Temat postu: Automotive Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o branżę automotive, bardzo ważna jest kwestia kontroli jakości . Dzięki temu na drogach jest mniej wypadków, wszyscy możemy czuć się bezpieczniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martaszefc
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2022
Posty: 6
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne czy jest to klimatyzacja w domu czy w samochodzie jest jedna rzecz, którą koniecznie trzeba zrobić przy każdym serwisie, a którą często pomijamy chcąc zaoszczędzić parę groszy. Mówię tu o odgrzybianiu. Dlaczego to takie ważne przeczytać można w artykule, który znalazłam w sieci "Odgrzybianie klimatyzacji – niezbędny zabieg dla zdrowia i komfortu"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitaleks
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w firmie szef założył klimatyzację 3 lata temu, kupił po kosztach używaną z jakiejś rozbiórki. Montowali też jacyś pseudo mechanicy, niby uprawnienia mieli ale od razu było widać, że ledwie wiedzą co robić. Tego lata klima była włączona raz ale tak z niej śmierdziało, że strach było siedzieć w biurze. Uwaga do wszystkich dusigroszy pokroju mego szefa, jak już macie robić takie coś to sobie darujcie, kupcie zwykłe wiatraki.


____________
Czy warto zadbać o klimatyzację w domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy