FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie ubrania robocze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kosmicza26
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sob Sty 30, 2016 1:22 pm    Temat postu: Jakie ubrania robocze Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Jak w temacie - poszukuję sprawdzonych ubrań roboczych. Trafiłem np. na taką ofertę jak pod linkiem, ale chciałbym mieć ich więcej do porównania. Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić?
_________________
(..) nie należy nigdy pozwolić sobie na załamanie, bo wtedy staje się to pewną skłonnością i nieustannie powtarza. Należy zatem wyrobić w sobie siłę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 2:24 pm    Temat postu: Ubrania robocze dla każdego Odpowiedz z cytatem

Witaj. Nie jestem specjalistą w tym zagadnieniu, jednak wiem, że szefowa mojego męża zamawia ubrania robocze w sklepie internetowym http://aciro.pl/ . Kiedyś z nią rozmawiałam na ten temat i mówi, że tylko im ufa, ponieważ kiedyś jeden z ich kombinezonów uratował życie jej męża. Może i Ty tam zajrzyj? Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz to, czego potrzebujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli waszymi ubraniami roboczymi są mundury to polecam wam w tej sprawie skontaktować się z firmą www.hero-collection.com.pl Mają spore doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju mundurów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kolei odzież ostrzegawczą, kamizelki odblaskowe itd. możecie zamówić na https://kamizelkiodblaskowe.com.pl/kamizelki-odblaskowe-dla-doroslych/ Jest tam też oczywiście opcja zamówienia kamizelek z własnym nadrukiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam wam zakupić ubrania robocze oferowane przez firmę www.scaffo.com Sam zakupiłem od nich ubrania dla swoich pracowników i mogę powiedzieć że są one wysokiej jakości i mają przystępne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy