FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobry prawnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 389

PostWysłany: Pon Gru 12, 2022 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o rozwód Bydgoszcz to serdecznie polecam https://sj-legal.pl robią bardzo dobrą robotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Wto Gru 13, 2022 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych z prawem.

tabletki na potencję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forthpotential
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 8

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy masz problem, potrzebujesz dobrego prawnika. Mój wujek ostatnio potrzebował pomocy prawnej z zakresu prawa leśnego, a znalezienie specjalisty w tej dziedzinie jest trudne.
------------------------------------ slope game
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forthpotential
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 8

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytlak napisał:
Znalezienie porządnej kancelarii adwokackiej, w której pracują doświadczeni specjaliści jest ważne. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.kancelaria-js.com/ Jest to sprawdzona kancelaria z Wrześni z usług, której sam korzystałem. Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc prawną. cuphead

Bardzo przydatne dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiza.khalid
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2022
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy byliście kiedykolwiek w takiej sytuacji, gdzie musieliście skorzystać z pomocy prawnej? Mi osobiście nigdy się to nie zdarzyło, ale mój brat potrzebuje tego typu usług, dlatego rozglądamy się za kancelarią w naszym mieście.
_________________
adwokat Częstochowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym radcą prawnym od prawa administracyjnego i samorządowego jest pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl/. Prowadzi kancelarię w Szamotułach, ale przyjmuje sprawy z całej Polski. Od lat współpracuje z różnymi rodzajami jednostek samorządu terytorialnego, pomaga gminom, urzędom miast i powiatów prawidłowo prowadzić ich działalność, ale także pomaga uzyskiwać dotacje europejskie oraz zajmuje się uchwalaniem uchwał oraz innymi czynnościami z zakresu prawa administracyjnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maude91
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2023
Posty: 6
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 16, 2023 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od adwokata oczekuje się przede wszystkim tego, że będzie skuteczny, dlatego gdy już znajdziesz kancelarię prawną, która mogłaby poprowadzić twoją sprawę, warto zorientować się jakie kancelaria ma statystyki spraw wygranych i przegranych, najprościej więc zapytać o to adwokata, który ma zająć się twoją sprawą. Czy znacie tego prawnika z gdańska do spraw karnych - https://adwokat.suszynski.com.pl/gdansk/prawo-karne/adwokat-gdansk-sprawy-karne/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Wto Sty 17, 2023 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Casus wyłącznie https://www.casus.biz/ Jeśli macie problem m.in. z wypłatą odszkodowania, to walcie jak w dym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3339

PostWysłany: Pią Lut 03, 2023 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mnie ostatnio spodobały się opinie o https://alkancelaria.pl/ . Jest to kancelaria prawna, w której pracują osoby z dużym doświadczeniem, więc wydaje mi się, że to by było dobre rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3683

PostWysłany: Wto Lut 21, 2023 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim którzy poszukują pomocy w zakresie prawa rodzinnego polecam kontakt z https://adwokatdrejewicz.pl/prawo-rodzinne-adwokat-warszawa/. Pani Weronika posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach o rozwód, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ustalenie władzy rodzicielskiej, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, a także w sprawach o podział majątku wspólnego oraz ustalenie rozdzielności majątkowej. Pomaga Klientom na każdym etapie postępowania, od konsultacji wstępnych po reprezentację w toku postępowań sądowych oraz egzekucyjnych. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1975

PostWysłany: Sro Lut 22, 2023 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie ja mam do Was pytanie odnośnie oferty https://marekwasilewski.pl/oferta/prawo-karne-w-gdyni/ czy waszym zdaniem jak chodzi o Trójmiasto i dużą liczbę kancelarii to w przypadku prawa karnego warto się zwrócić do nich? Szukam profesjonalistów, poniewaz sprawa jest dość skomplikowana...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
schuppe.michale
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw Lut 23, 2023 4:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecicie mi kogoś z Sosnowca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Pią Lut 24, 2023 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia, że jeśli chodzi o kwestie prawne, to trzeba zawsze sięgać po najlepsze wsparcie. Wyzwanie może pojawiać się w chwili, gdy sprawa toczy się poza granicami Polski. Na stronie https://www.emiliakruk.com/pl/ czytałem trochę na temat tego, w jaki sposób można dzisiaj uzyskać pomoc prawną we Włoszech. Co myślicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Sob Mar 11, 2023 6:10 am    Temat postu: Best Facts For Deciding On Disposable Vapes Odpowiedz z cytatem

For the guy talking about mr fog disposable vape, disposable vape explode, disposable vape not working, disposable vape light stuck on, oze disposable vape, zero nicotine disposable vape uk, juicy disposable vape flavors, 3500 puff disposable vape, 1500 puff disposable vape, disposable e cig 4000 puffs, zero nicotine disposable vape, I highly suggest this funny post for disposable vape blog and don't forget no nicotine disposable vape amazon, yolo disposable vape, disposable vape 600 puffs, disposable vape 8000 puffs, disposable vape flum, disposable vape explosion, disposable vape texas, disposable vape overnight shipping, loy disposable vape xxl, flum disposable vape, vibez disposable vape, eureka disposable vape pen, again disposable vape, 7-11 disposable vape, disposable vape ban, look at this directory on disposable vape advice not to mention 4000 puff disposable vape near me, disposable vape 4500 puffs, disposable vape quebec, disposable vape 3000 puffs, disposable vape won't turn off, disposable vape same day delivery, most popular disposable vape, 888 disposable vape, light up disposable vape, disposable vape 6 nicotine, disposable vape bulk, 40mg disposable vape, disposable vape 30mg nicotine, disposable vape inside, bang disposable vape xxl, try this read this post here for disposable vape forum for disposable vape side effects, disposable vape 900 puffs, disposable vape 50 nic, disposable vape za, uno disposable vape, what is a disposable vape pen, 5000 puff disposable vape uk, disposable vape pen blinking, strongest disposable vape, 900 puff disposable vape, kang disposable vape, . See More Handy Suggestions For Picking Disposable Vapes 71e0f97
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 705

PostWysłany: Nie Mar 19, 2023 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim to jest to, że adwokat musi być naprawdę fachowy, żeby faktycznie nam pomógł, a nie tylko zgarnął pieniądze. A wiadomo, że dzisiaj różnie bywa. Ja przykładowo jak teraz sprawdzałam, który adwokat do spraw nieletnich w Warszawie jest polecany dokładnie analizowała różne oferty i teraz wiem do kogo się zgłoszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy