FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzątanie domu po remoncie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 3:31 pm    Temat postu: Sprzątanie domu po remoncie Odpowiedz z cytatem

Przeraża mnie sprzątanie domu po większym remoncie i wpadłam na pomysł, żeby zatrudnić do tego profesjonalną ekipę.
Trafiłam na taką: http://www.spartaclean.pl/ z kategorii sprzątanie Kolbuszowa i cenowo odpowiadałaby mi ta oferta, jednak cały czas się waham.
Myślicie, że to niepotrzebna fanaberia z tym zatrudnianiem ekipy sprzątającej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie posiadasz czasu na własnoręczne sprzątanie, zawsze możesz skorzystać z usług takiej firmy, lecz jak dla mnie jest to strata pieniędzy, szczególnie jeżeli potrafiłabym to wykonać sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klapkak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio zmagałam się z remontem w domu i wiem ile po jego zakończeniu jest do roboty.. Smile Ja zamówiłam firmę sprzątająca, znalazlam ją w internecie- http://clipper.pl/sprzatanie Mogę śmiało Ci polecić takie rozwiązanie. Firma jest bardzo solidna, szybka, ale przy tym dokładna. Dom później ślinił a mi zostały przyjemne zajęcia do roboty- układanie książek, szkła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alfredos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzątania po remoncie jest sporo, jeżeli nie masz czasu jesteś przytłoczony pracą to wynajmij ich po to została założona ta firma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem sprzątanie po remoncie nie jest niczym przyjemnym jednak wszystko jest do ogarnięcia. Ja zawsze sprzątam sam. Wszystko co należy do obowiązków domowych ograniam ja. Niedługo wiosna i też trzeba się ogarnąć. Muszę jeszcze zainwestować w nową suszarkę na pranie. Chciałabym wybrać coś z tych http://leifheitsklep.pl/?do_search=true&search_query=pegasus jednak nie wiem co wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze jest dużo sprzątania, ja mam mieszkanie 40m2 i jak zrobiłam remont to sprzątałam przez dwa dni. Końca nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie po remoncie zajmuje sporo czasu. Dlatego warto się do tego dobrze przygotować. Polecam wam zajrzeć na stronę https://www.szczotkidozamiatarek.pl/ Tam możecie zakupić szczotki ręczne oraz szczotki do maszyn sprzątających.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to komuś zlecić bo to nie jest łatwe zadanie. Wiem to z własnego doświadczenia. Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy sprzątającej z Krakowa: http://sprzatanie-krakow.pl/uslugi/sprzatanie-po-remoncie/. To bardzo dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie takiego domu nie jest łatwe, dlatego polecam zaopatrzyć się w odpowiednie produkty. Może spodobają Ci się mopy na stronie https://najutro24.pl/ Widziałam, że są bardzo fajne i ja właśnie czegoś takiego w swoim domu potrzebuję. Sprawdźcie też sobie inne produkty. Może coś Wam w oko wpadnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kara-ol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej możesz spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowując się do sprzątania domu po remoncie na pewno musicie wyposażyć się w środki czystości wysokiej jakości. Tego typu produkty znajdziecie w ofercie firmy www.petrusserwis.pl, która zajmuje się dystrybucją chemii gospodarczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie domu po remoncie, szczególnie generalnym, może przysporzyć wielu problemów. Podczas dużych prac remontowych powstaje wiele odpadów, które trzeba w prawidłowy sposób zutylizować. Jeśli nie wiecie jak pozbyć się pozostałości po remoncie to skorzystajcie z pomocy firmy DPR oferującej wywóz odpadów w Krakowie. DPR dysponuje odpowiednimi kontenerami i autami do przewozu różnych rodzajów odpadów. Ekipa z firmy szybko i sprawnie wykonuje załadunek odpadów, pozostawiając dokładnie oczyszczone pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz321123aaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sprzątanie domu po remoncie zawsze jest bardzo trudne.Sam o tym wiem dobrze.
_________________
projektowanie i aranżacja wnętrz Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 35

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie takie sprzątanie oczywiście jest trudne i czasochłonne ale odpowiednie rozplanowanie prac na pewno to zadanie ułatwi. Myślę, że niektórym przydać się może też opublikowany na stronie http://m2net.pl/jak-czyscic-ekskluzywne-meble/ artykuł, który opisuje w jaki sposób czyścić meble, aby zrobić to skutecznie i nie uszkodzić przy tym ich powierzchni. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 374

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt z nas nie lubi sprzątanie po remoncie, ponadto nie zawsze łatwo poradzić sobie z tym w pojedynkę. Warto zamówić odpowiednie środki sprzątające http://mkj-chemia.pl/ które znacznie ułatwią naszą pracę. Z tej hurtowni zamawiam także mydła i środki do mojej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy