FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pomoc przy budowie domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 6:53 pm    Temat postu: Pomoc przy budowie domu Odpowiedz z cytatem

Nie każdy jest z wykształcenia budowlańcem, dlatego nie zawsze wiemy na jakie rozwiązania i technologie powinniśmy się zdecydować. Sama szukałam przy tym pomocy fachowca. Wtedy dowiedziałam się o tej firmie http://www.ekointegrator.pl/ . Czy ktos z was miał już przyjemność korzystania z ich usług? Wiem, ze proponują korzystne rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z dobraniem okien do domu? faktycznie teraz warto zamówić na przykład te z te kolekcji - finestre in pvc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ryksza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 66

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra ekipa budowlana we wszystkim Ci doradzi. Np. firma Auris - godna polecenia Smile[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jinoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 112

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio korzystałam z fachowej firmy, kiedy zdecydowałam się na zrobienie czegoś takiego jak opaska budynku. chodzi mi o taki pas z kostki brukowej dookoła obiektu. Wiem, że to bardzo dobrze wygląda i robi niesamowite wrażenie. Osobiście mogę polecić taka firmę: http://www.vegabrukarstwo.pl/?id=konsultacje_projektowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 101

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie prace chyba jednak trzeba zacząć od znalezienia projektu domu prawda? Może sprawdzić tę ofertę - projekty domów jednorodzinnych? Takie parterowe albo z poddaszem chyba będą najlepsze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie chcecie się męczyć z budową domu, która może potrwać nawet kilka lat, to warto wynająć doświadczoną firmę, która zrobi to za was np. http://s3-bud.pl/ , budują domy od A do Z pod klucz, na stronie w galerii możecie sobie zerknąć na zdjęcia z realizacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bodzio8841
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem Cię. Wiesz, że proponowane rozwiązania są korzystne a i tak pytasz czy ktoś korzystał z ich usług.
_________________
Koło łańcuchowe - sklep EBMiA.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jinoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 112

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem zdania, że lepiej zlecić takie zadanie komuś doświadczonemu, kto zrobi to raz-dwa. Z własnego doświadczenie polecam takie ogrodzenia ażurowe: http://wcserwis.pl/przenosne-ogrodzenie-azurowe/ Mogą się okazać bardzo przydatne zwłaszcza jeżeli ktoś ma dzieci. Maluchy mogą do nich wpaść...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o ogrodzeniach panelowych? Ostatnio coraz częściej się je wykorzystuje. Moim zdaniem ogrodzenia panelowe świetnie sprawdzają się w każdych warunkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 9:52 am    Temat postu: pomoc Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujecie pomocy i odpowiedzi na konkretne pytania, to zobaczcie tą stronę http://www.immergas.com.pl/Wsparcie-techniczne Tu dowiecie się wszystkiego o produktach, ich montażu i pierwszym uruchomieniu. Bardzo przydatna strona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RobertKarzel
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2023
Posty: 31

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 7:22 pm    Temat postu: karzel Odpowiedz z cytatem

Co do tych Espiro Investments to mają taki projekt nazywa sie Dom w Pierwiosnkach wyjatkowo ladnie wyglada na ich stronie. PRosze zobaczyc, zawsze to jakas inspiracja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy