FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nieciekawy zapach w mieszkaniu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ochronaR
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających. Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników plesni i grzybów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Juno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ozonowanie to jest abrdzo praktyczna i przydatna rzecz jeżeli chcemy się pozbyć przykrych zapachów sam z tego korzystałem w swoim mieszkaniu gdy wynajmowałem. Był taki smród że nie dało się wytrzymać i trzeba było coś z tym zrobić bo odsuwanie mebli czy też generalne sprzątanie nie pomagało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachs
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co słyszałem to jest chyba najlepszy sposób na pozbycie się przykrego zapachu z naszego mieszkania. Nawet jeżeli wali fajkami to to pomaga pozbyć się tego przykrego zapachu. Zresztą teraz chyba mało kto pali w domu przynajmniej u mnie tak jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie- szczególnie zimą niestety 'pachnie" wilgocią. Niezbyt ciekawie zreszta. Mieszkanie jest w starym budownictwie i nieocieplone. Ratuje się pochłaniaczami wilgoci i doraźnie pomaga. Znalazłam cos nowego http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/pochlaniacze-wilgoci-dri-pack/ i może na dłużej będzie mi wystarczać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zapewne przez wilgoć ten nie ciekawy zapach warto abyś zainwestowała sobie w pochłaniacz wilgoći taki jak ten http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/pochlaniacze-wilgoci-kontenerowe/ on zniweluje wilgoć dzięki temu zniknie też brzydki zapach który jej towarzyszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sob Lis 28, 2015 11:35 am    Temat postu: zapachy Odpowiedz z cytatem

Często w okresie gdy grzejniki jeszcze nie grzeją, po wejściu do łazienki odczuwamy nieprzyjemny zaduch, spowodowany suszącym się praniem. Ono sie po prostu kisi. Proste rozwiązanie jest takie http://iterma.pl/easy/1/431/ Ceny tych grzejników w tej chwili są bardzo atrakcyjne, można dobrać samemu odpowiadająca nam grzałkę. Zyskujemy nie tylko miejsce na pranie, ale i pozbywamy się nieprzyjemnego zapachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieciekawy zapach najszybciej usuniesz z pomocą ozonowania - http://ozongenerator.pl/ Możesz zamówić taką usługe lub kupić ozonator i pozbyć się brzydkiego zapachu na własną rękę. My też mamy problem z zapachem w mieszkaniu, które kupiliśmy jakiś czas temu. Mam nadzieję, że da się go usunąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betto20
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mam podobny problem... Wietrzenie mało pomaga, chwilę po zamknięciu okna jest to samo... Na pewno skorzystam z waszych rad Smile
_________________
Sekrety najlepiej zachować w sekrecie. Im więcej jest tych, którzy wiedzą, tym mniej są one sekretne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie sami możemy sobie poradzić z nieprzyjemnym zapachem. Wystarczy zamontować właściwą centralę wentylacyjną http://salda.centrumklima.pl/pl,produkty,katalog-produktow,5,centrale-rekuperacyjne-z-wymiennikiem-krzyzowym-ris.html, samo uchylanie okna nic nie da ponieważ pomieszczenie musi być wentylowane cały czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przede wszystkim powinniśmy się postarać o usunięcie źródła nieprzyjemnego zapachu. Czyli na początku gruntowne sprzątanie. Jeżeli to nie pomoże, zawsze pozostają nam świece zapachowe, ale trzeba wybrać produkty dobrej jakości, takie jak tehttp://zapachdomu.pl/bananowy-krem-p393?v=kitchen-canister-coloured-daylight-3a-bananowy-krem-3531 , które nie będą kopcić, a sprawią, że w mieszkaniu pojawi się piękny aromat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oliwia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie świetnie sprawdzają olejki zapachowe Smile Moim ulubionym jest mięta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ryksza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 66

PostWysłany: Sob Mar 19, 2016 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A świece zapachowe? U nas świetnie się sprawdzają zarówno jako element dekoracyjny, jak i z uwagi na funkcję zapachową właśnie Smile A ostatnio nawet sama zrobiłam kilka, okazało się, że nie jest to wcale takie trudne! Zamówiłam wszystko, co potrzeba, z Candleglaze.com i "produkcja" ruszyła Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele dobrych produktów czyszczących z pewnością znajdziecie w produkty Ludwik. Polecam zajrzeć. Myślę, że sklep posiada naprawdę dobrą ofertę oraz produkty wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MieszkamWbloku
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 6

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobnie, w sypialni akurat. I odkąd pamiętam nie za ładnie tam pachniało. Fakt, że sąsiedzi palą i często to czuć, ale raczej w okolicach kuchni. W sypialni utrzymuje się właśnie taki zapach stęchły i wietrzenia, pochłaniacze wilgoci niewiele pomagają :/Staram się mieć tam cały czas otwarte okno, chociaż wywietrznik, bo jak jest wszystko pozamykane to ciężko wejść do środka. Kiedyś miałam wrażenie, że to ściany w tamtym pokoju tak pachną ( w sensie- mury), bo po malowaniu zapach pomieszczenia się nie zmienił :/ Macie jakieś rady?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supergirl
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 28

PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juno napisał:
Ozonowanie to jest abrdzo praktyczna i przydatna rzecz jeżeli chcemy się pozbyć przykrych zapachów


Masz rację. W samochodzie takie ozonowanie wykonuję przynajmniej raz w roku przy okazji serwisu klimatyzacji. Mam wtedy taniej, bo w serwisie http://www.perfectclima.pl jest taka promocja. Na pewno warto raz na jakiś czas taki zabieg wykonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy