FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Prezent na ślub
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlisko
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 11:14 pm    Temat postu: Prezent na ślub Odpowiedz z cytatem

Mamy już wiosnę, a za chwilę lato, a wiadomo to czas ślubów. Razem z żoną dostaliśmy zaproszenie na wesele w czerwcu. No i pierwsze co przychodzi do głowy: jaki prezent na ślub? Niestety póki co nie dostaliśmy żadnej listy oczekiwanych prezentów, ani informacji, że młodzi woleliby pieniądze, więc trzeba będzie wpaść na jakiś pomysł i zakupić. Możecie coś poradzić co teraz się daje? Przyszły mi do głowy standardowe prezenty: sztućce, albo jakieś dobre kieliszki z zestawem do wina, ale nawet nie wiem gdzie szukać takich rzeczy dobrej jakości. A żeni się mój najlepszy kuzyn, więc chciałbym, aby był zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
loopaciak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam że ja już od dłuższego czasu idę na łatwiznę a może nie na łatwiznę tylko daję to czego oczekują młodzi czyli pieniądze ... sama jednak nie wiem co wolałabym dostać ale wydaję mi się że z takich prezentów jak dobra zastawa czy porządny zestaw sztućców byłabym zadowolona ponieważ często jest tak że nigdy sam sobie człowiek takich rzeczy nie kupi bo zawsze jest coś ważniejszego do kupienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crossik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezent ślubny to zawsze drażliwy temat, jeśli nie ma jasnych kryteriów to też nigdy nie wiem, co zrobić. Koperta z pieniędzmi zawsze się sprawdzi, ale jest to taki nieosobisty prezent, więc może nie będzie odpowiedni dla najbliższego kuzyna. Sztućce, kieliszki to się zawsze przydaje, więc myślę, że możesz spokojnie iść w tym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlisko
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem zwolennikiem dawania prezentów, a nie kopert. Jednak to bardziej osobiste i prezenty młoda para będzie wspominać przez lata i będę im służyły w małżeńskim życiu. My też dostaliśmy właśnie dobre sztućce w prezencie ślubnym. Co prawda jeden komplet już w domu mieliśmy,ale te są faktycznie piękne i wyciągamy je na specjalne okazje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fannAudi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam czasem wychodzę z założenia, żeby dać parze pieniądze jednak dla mnie to zbyt łatwe czasem czekam aż młodzi się określą to kupie, im to, co potrzebują, ale teraz zaczyna wracać moda właśnie z porcelaną, czy to zastawa stołowa czy serwis obiadowy sztućce też bardzo dobry pomysł może jednak takie ładne sztućce?. Na twoim miejscu myślał o tych sztućcach albo niech się określą młodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej spytać się młodej pary czego potrzebują i im to kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajniej jest dostać prezent aniżeli tylko kasę w kopercie, ale z wyborem zawsze jest kłopot, można próbować sprawdzonych sposobów czyli albo kupić coś do mieszkania albo po prostu zapytaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że przed ślubem jak by Panna młoda otrzymała pakiet na takie zabiegi http://www.vici.clinic/#!kriolipoliza-lipocryo/c1qvw była by wręcz wniebowzięta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 8:33 am    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrym pomysłem na prezent ślubny jest coś ze sprzętu agd. Wiadomo, że to zawsze się w domu przyda. Tym bardziej, że w internecie można dostać świetne sprzęty w rozsądnych cenach:) Ostatnio znalazłam coś takiego http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-zmywarek,a-2797 . Ranking najlepszych, topowych zmywarek. Można porównać i wybrać tą idealna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lanka75
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 2

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem że najlepiej jest nie dawać kwiatów bo potem nie wiadomo co z nimi zrobić... lepiej coś co się przyda przed młodej.
_________________
http://www.cvsklep.pl/Jagoda_Acai
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pokochana5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapytać Pary młodej co by chcieli dostać. Często jest tak , że czegoś potrzebują w danym momencie a im może być głupio dzwonić do każdego i powiedzieć jakich prezentów oczekują. Byłam na 4 ślubach i zawsze tak robiłam - Oni zadowoleni a ja nie musiałam nie wiadomo ile chodzić i szukać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sob Paź 03, 2015 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz większość osób daje kopertę dokupuje kwiaty i wino i jest prezent. Niektórzy nie chcą dawać pieniędzy wolą coś kupić ja nigdy nie wiem co kupić na tego typu okazje i albo idę na łatwiznę i daje kasę albo po prostu szukam w takich sklepach https://jakiprezent.pl/dla-niej i się inspiruję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem faktycznie fajnym pomysłem są zabiegi Smile W Vici Clinic polecam Redustim czyli kombinezon wyszczuplajacy. Daje niesamowite efekty, po całej serii zabiegów możemy stracić aż kilkanaście centymetrów w obwodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej koperty są widziane Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej dać pieniądze a zamiast kwiatów taką fotoksiążkę https://www.cewe-fotoksiazka.pl/ ze zdjęciami Młodej Pary w okresie ich znajomości oraz narzeczeństwa.
To świetna pamiątka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy