FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie znaleźć tanie części części do maszyn budowlanych?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojownik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 12:56 am    Temat postu: Gdzie znaleźć tanie części części do maszyn budowlanych? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Smile

Temat, który postanowiłem założyć nie jest ściśle związany z tematyką tego forum, ale hydepark jest miejscem, gdzie można przecież porozmawiać o wszystkim i o niczym Smile Od niedawna jestem właścicielem firmy budowlanej. Jak to na budowie bywa, często maszyny niezbędne do pracy się psuja i trzeba wymieniać części... W związku z tym mam do Was pytanie - czy znacie jakieś sklepy internetowe oferujące części do maszyn budowlanych? Wiadomo, że mechanicy na miejscu 'śpiewają' za naprawę miliony, a drugie tyle za części, więc wolałbym tego uniknąć... Pomóżcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Bumcytyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi milionami to z pewnością przesadzasz, ale takie części do maszyn budowlanych tanie nie są, bo przecież sama maszyna tez niestety swoje kosztuje;/ Jeżeli chodzi o części do maszyn budowlanych to radzę poszukać na serwisach aukcyjnych, bo tam z pewnością będzie najtaniej, ale można też pomyśleć o sklepach z typowymi częściami do maszyn budowlanych, ale to trzeba poszukać i poczytać opinie na temat danego sklepu, by nie kupić kota w worku;/
_________________
Leje?;/


Ostatnio zmieniony przez Bumcytyk dnia Sro Lip 01, 2015 1:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
predator5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na maszynach budowlanych, bardziej na autach ponieważ te zdarza mi się czasami naprawić jak usterka nie jest skomplikowana i części zamawiam zawsze przez internet ponieważ jest taniej i myślę że w twoim przypadku też tak będzie, czasami nawet jak zamawiam za większą kwotę to nie doliczają mi kosztów przesyłki i ze zwrotem też nie mam problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojownik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesadzam, nie przesadzam... Prawda jest taka, że tego typu części do tanich nie należą i jak się prowadzi dużą firmę budowlaną, to szuka się oszczędności wszędzie - oczywiście w miarę zdrowego rozsądku Wink Jeśli znajdę sklep, gdzie będę mógł nabywać takie części w rozsądnych cenach, to być może chciałbym nawiązać z nimi współpracę na dłuższą metę... A czy Wy znacie jakieś sprawdzone sklepy z takim asortymentem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbanik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, znamy taki sklep, a to dlatego, że kiedy zacząłem budowę domu to zaczęły się schody... Muszę napisać, że oprócz kosztów oczywistych są jeszcze koszty ukryte i nieprzewidziane, tak jak w moim przypadku... W trakcie robót początkowych właśnie w jednej z maszyn padła skrzynia biegów... I całe szczęście, że wykonawca był zorientowany w temacie, bo zamówienie poszło do tego sklepu https://cemasz.pl/czesci-do-maszyn/zf/skrzynie-biegow/ i długo nie musieliśmy czekać na odbiór. Dlatego pamiętam ten sklep, bo sporo nerwów było na początku, a on uratował sytuację...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 5:54 am    Temat postu: częsci Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy używasz na budowie wózków widłowych. Jeśli tak to po pewnym czasie będziesz potrzebował opon do nich. Bardzo dobry wybór znajdziesz na stronie Prestige Tyres ich opony są bardzo trwale, wykonane z dobrej jakości kauczuku, nie pękają nie kruszą i wytrzymują ciężkie warunki budowlane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pią Lis 06, 2015 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam się udało niedawno kupić na sprzedajemy taki taśmociąg: http://sprzedajemy.pl/temat/ta%C5%9Bmoci%C4%85g . Widziałem tam też różne części budowlane, więc zajrzyj tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej szukać u źródła czyli producentów. Jest coś takiego jak wyszukiwarka producentów i z tego co widziałam sporo firm sprzedaje części do maszyn. Musisz tylko przejrzeć oferty i wybrać dla siebie najlepszą. Wydaje mi się, że w ten sposób można sporo zaoszczędzić bo kupowanie w sklepach się nie opłaca za bardzo :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deta12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo można kupić maszynę używaną od sprawdzonej firmy, która serwisuje i naprawia maszyny, które potem działają sprawnie przez kilka dobrych lat. Ja np. kupiłem okleiniarke używana i już mi 3 lata chodzi bez zarzutu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darek109
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli w swojej firmie budowlanej używasz wózków widłowych lub wózków paletowych to sporo części zamiennych dostaniesz w tej firmie www.spare.com.pl. mają części zamienne do wózków widłowych oraz paleciaków https://www.spare.com.pl/c/494/czesci-zamienne-do-wozkow-widlowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej części kupować u sprawdzonego sprzedawcy, warto wcześniej dowiedzieć jakie ma opinie. Pod tym względem pomoże tobie ten artykuł http://www.budowlane24h.pl/budowlane_jak-zima-dbac-o-czesci-do-koparek-1795.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami jest tak , ze jak już mamy ta koparkę, to będziemy potrzebować części na wymianę do tego typu sprzętu. Mój znajomy potrzebował łyżki do koparek. Nie powiem bo sporo się naszukał i dopiero tutaj http://zmg.pl/ udało mu się znaleźć potrzebne części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w firmie nie mamy problemu z zakupem części do maszyn, z prostego powodu. Większość maszyn wypożyczam z firmy http://bellator-mb.pl/. Jest to wygodne opcja, w dodatku opłacalna jeśli chodzi o koszty. Wynajmuje to co w danej chwili jest nam potrzebne, więc nie mamy żadnych przestojów, odchodzi kłopot z serwisowaniem, naprawą, przeglądami itd. W gruncie rzeczy za ułamek ceny kupna, dostajemy sprzęt w 100% sprawny, gotowy do użycia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 123

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Ci firmę Serwis-Kop. Mają bardzo duży wybór różnych części do koparek, ładowarek i innego ciężkiego sprzętu. Ja kupowałem u nich ostatnio dyferencjał, taki jak tutaj http://serwis-kop.pl/pl/category/158-dyferencjal-jcb. Część pasuje idealnie, nie była zbyt droga jak na ten model i markę, a przesyłka została zrealizowana bardzo szybko. Szczerze ich polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za częściami do hydrauliki siłowej, która jest wykorzystywana w maszynach budowlanych to skontaktujcie się z firmą www.prefa-zuraw.pl Na ich produktach można w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy