FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fototapeta do pokoju
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 9

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 12:31 pm    Temat postu: Fototapeta do pokoju Odpowiedz z cytatem

Witam,
Wspólnie z żoną zastanawiamy się nad wyborem fototapety do mieszkania. Myślimy, że najlepiej jakby była to natura.
Polecono nam fotodekoracje.com. Podobno zajmują się drukiem, jak i montażem fototapet. Miał ktoś z nimi do czynienia? Działają przeważnie na terenie województwa mazowieckiego.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Meble-Bogart
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 25

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego co Ci się podoba. Musi być to motyw pasujący również do stylu jaki panuje w pokoju.

Ostatnio zmieniony przez Meble-Bogart dnia Wto Mar 20, 2012 4:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało się wykonać fototapetę, z racji tego że mamy bardzo jasne mieszkanie, to i nasza fototapeta też jest jasna. Zamówiliśmy ją w fotodekoracje.com, ekipa przyjechała i ja nam nakleiła. Fantastycznie się to razem z sobą komponuje. Ja jestem zadowolony, żona również, rodzina pod wrażeniem, czego chcieć więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksiezna katarzyna
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 12
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co przedstawia ta fototapeta, jesli mozna spytac? Jestem ciekawa bo powiem szczerze ze sama mialabym problem z wyborem odpowiedniego motywu do swojego salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 9

PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapeta, którą fotodekoracje.com nam wykonali jest jasna i na niej jest dmuchawiec. Wygląda bardzo fajnie, pasuje do naszego wnętrza idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meble-Bogart.pl
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 52

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej podobają się miejskie motywy, typu czarno-biały pejzaż miasta nocą. Dmuchawiec też musi wyglądać super i wprowadzać spokojny klimat do wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wysp3
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 3

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co zauważyłem można kupić fototapetę na wymiar, ale jest mały wybór co do wzorów. Najładniejsze były jednak wyceniane według 1m2 i były nieco droższe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natura tylko bez jeleni Wink Modne są motywy urbanistyczne, albo duże kwiaty. Zrób jak uważasz, coś co będzie dawało ci wewnętrzny spokój to przecież wasz pokój. gdzie masz wypoczywać a nie się drażnić. Jeżeli zrobiłeś już remont, może foto jak wyszło Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jankam
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie jelenie na rygowisku raczej odpadają. Swoja droga tez rozważałem taka opcje, ale partnerka wybiła mi skutecznie z głowy. Motyw jaki wybrałem , czyli las deszczowy okazał sie lekka tandetka , widziałem identyczna w knajpie i po 30 minutach siedzenie w tej pzrzestzreni nie usmiachalo mi sie dlasze jej kupno. Oczywiscie co kto lubi, kwestia dobrania motywu i gustów, ale czy ta moda nie minie szybko??? sam nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 3:42 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Tej firmy akurat nie znam, ale myśmy kupowali fototapety w sklepie mural24.pl i mogę spokojnie polecić, choć nie sądze by mieli taką fototapeę jak jeleń na rykowisku - moim zdaniem to trochę obciachowy wzór, zwykła natura w odpowiednich kolorach na pewno wyglądałąby ciekawiej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapeta bardzo fajna sprawa, mamy coś takiego w pokoju dziecka z motywem plaży na jednej ścianie, pozostałe są pomalowane na jasno żółty kolor. Teraz zastanawiamy się nad obrazem drukowanym na płótnie do salonu. Znacie może jakieś sklepy gdzie można coś takiego dostać? I czy jest to w ogóle dobry pomysł na ozdobienie ściany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goka12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 6:44 pm    Temat postu: fototapeta Odpowiedz z cytatem

koleżanka ma fototapetę w poczekalni swojego gabinetu dentystycznego - wygląda bardzo fajnie. Ale w domu może się szybko znudzić. Jak dla mnie fajnie wygląda fototapeta na jednej ścianie. Mam tak w swoim mieszkaniu, a wzorowałam się na ścianie jaką zobaczyłam w jednym hotelu. Zobaczcie sami
http://www.nocnykrakow.pl/page_result/gallery.php?link=picture/tiffany/tifnowasypialnia.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
David
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie podobają mi się fototapety, są dla mnie za bardzo oklepane ostatnimi czasy. Co innego obrazy drukowane na płótnie. Posiadam takie ozdoby prawie we wszystkich pokojach. Wyglądają zdecydowanie bardziej efektownie niż fototapeta, są tańsze, łatwiej je zamontować, czy nawet zdemontować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maryśka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapety, fajna sprawa, ale stawiam bardziej na te obrazy. Mam coś takiego w domu i wyglądają dużo lepiej niż fototapety, które widziałam u znajomych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak cenowo wyglądają te obrazy? i gdzie można je kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy