FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Granity, marmury, piaskowce
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korova
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 10:51 am    Temat postu: Granity, marmury, piaskowce Odpowiedz z cytatem

Odkryłem niedawno bardzo fajne miejsce, gdzie można zamówić m.in wysokiej jakości kostkę granitową i schody kamienne. Polecam wszystkim zainteresowanym tą http://www.gagagranit.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie a na elewację ścian co wybieraliście? Podoba wam się taka cegła jak tutaj - klinkier? Moim zdaniem to wygląda bardzo dobrze i raczej nie powinno się szybko znudzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Granitowa kostka jest bardzo dobra szczególnie na wysokie podjazdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór jest naprawdę ogromny, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ja strasznie długo zastanawiałam się nad tym, co wybrać, jednak ostatecznie postawiłam na piaskowca. Polecono mi producenta http://piasmar.com/ , z którego usług zamierzam skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym zakresie polecam również zajrzeć do oferty Pozbruk jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości, barwieniu w masie oraz zabezpieczeniach przed wnikaniem wilgoci oraz mrozem to nie ma lepsze producenta, który potrafi zaskoczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hanhan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie bardzo ciekawe propozycje i wiele produktów mają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie cuda to ja zawsze zamawiam od https://www.bruk-bet.pl/produkty - sprawdzony producent z pewna marka, no i oferte tez maja dobra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak postawiłabym na bardziej estetyczne rozwiązania do których bez dwóch zdań można zaliczyć propozycje od Pozbruk w zakresie elementów Gardeo do wykonania pięknego muru samonośnego wokół domu, ale również pięknego otoczenia domu jak kostka Nostalit 8, czy kostka Wenecja w m. zimowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego już czasu zastanawiam się nad wymianą schodów w swoim domu i bardzo poważnie rozważam schody granitowe. Bardzo lubię kamień a w szczególności granit a także wychodzę z założenia, że lepiej jest zainwestować większą sumę pieniędzy w produkt, który jest wytrzymały i posłuży nam na lata. Tak jak już pisałam skłaniam się ku granitowi, ale potrzebuje Waszej porady w kwestii wyboru konkretnych schodów. Jak myślicie, czy granit brąz królewski schody będą odpowiednie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o jakość wykonania to moim zdaniem nie ma nic lepszego niż kostka brukowa która pod względem wykonania, ceny i do tego zabezpieczenia w przypadku Pozbruk jest wręcz produktem idealnie dopasowanym do potrzeb w zakresie wytrzymałości na obciążenia jak i trudne warunki atmosferyczne które nam doskwierają szczególnie zimą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze podobały mi się takie elementy w pomieszczeniach domowych, na przykład jako schody, ale nie wiedziałam, ile to kosztuje, gdzie szukać, aż w sieci natknęłam się na blog z poradami http://www.mgprojekt.com.pl/blog . Tam w końcu dowiedziałam się dużo na temat granitów i piaskowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 4:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjne piaskowce widziałam w http://piasmar.com/ i uważam że te materiały idealnie się nadają nie tylko na elewację ale też na parapety czy schody. Bardzo ładnie to wygląda też w przypadku ogrodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykończenia z kamienia naturalnego świetnie się prezentują w każdym domu. Trzeba tylko rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się obróbką kamienia. Ja od siebie mogę wam polecić firmę http://www.arkam.krakow.pl/ z Krakowa. Mają szeroki zakres usług i zatrudniają doświadczonych fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniały wybór pięknych kamieni będziecie mieć w zakładzie kamieniarskim z Krakowa - Prokam http://www.prokam.pl/ Wykonują piękne rzeczy a przy tym nie przesadzają tam z cenami. My mamy od nich blaty, kominek i parapety i prezentują się świetnie. Wykonują też tralki i balustrady kamienne a także elewacje, schody i posadzki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą firmą, która zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju elementów z granitu do wykończenia domu oraz do ogrodu jest www.centrumgranitu.eu Jeżeli mieszkacie w województwie zachodniopomorskim to polecam wam skontaktować się z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy