FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupno mieszkania 30m2, warto?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 8:28 pm    Temat postu: Kupno mieszkania 30m2, warto? Odpowiedz z cytatem

Witam.
Od kilku dni borykam się z myślą kupna własnego mieszkania.
Jest to trudne, ponieważ mam 21 lat i jeszcze nigdy nie byłem na swoim.
Od ponad roku pracuje w Niemczech i odkładam 80% wypłaty na kupno czegoś własnego.
Znalazłem kawalerkę położoną w samym centrum miasta, dosłownie 100m od mostu granicznego do Niemiec, nie wymaga wkładu finansowego.
Za 4 miesiące powinienem mieć pełną kwotę z niewielką pożyczką od rodziców.
Kawalerka kosztuję 85000 zł.
Myślicie, że warto inwestować w tak małe mieszkanie?
Pewnie po 2 latach będę chciał ją odsprzedać i przerzucić się na coś większego.
Mogę mieć problem ze sprzedażą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kondzil
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 69

PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy ile wyjdzie za metr, ile wymaga doinwestowania, gdzie jest położona itp. W sumie to z zasady opłaca się inwestować w nieruchomości, zawsze można wynająć jak w okolicy jest dobrze z pracą.

_____________________
chwilówka online od 18 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby lepsze to niż nic, ale myśląc przyszłościowo kupno takiego mieszkania nie jest dobrą inwestycją. Nie da się długo mieszkać w 30m2 zwłaszcza jak pojawią się dzieci. Zdecydowanie lepiej jest kupić mieszkanie nawet 2 pokojowe, które w zasadzie nie jest dużo droższe, bo z reguły ma 10-15m2 więcej. Sama od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego mieszkania dla siebie i chyba zdecyduje się na 3 pokojowe mieszkanie, które widziałam na stronie http://vantage-sa.pl/ . Kilka mieszkań jest w promocji i dzięki temu będe mogła zaoszczędzić sporo pieniędzy i wydać je na coś innego. Nie chcę kupować mieszkania z mniejsza ilością pokoi, bo chcę mieć jedno lub dwoje dzieci i w mniejszym mieszkaniu byłoby nam niewygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kontolny
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć swoje m.
_________________
Galwanizacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
playskin1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 82

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zalezy moim zdaniem, jeśli chcesz brać kredyt na 30 lat i spłacać takie mieszkanie to lepiej przeczekać a jeśli masz na to gotówkę może i warto

перейдите к этим людям
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LukiGa
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz to zalezy czy ty sama chcesz, ja natomiast bardzo bym chciała mieć takie mieszkanie w Warszawie i juz zamierzam się do kupna a firma wykona mi remont w jednym z pomieszczeniem przeznaczonym na biuro http://dmcompany.pl/remont-biura/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że mieszkania z takim metrażem są świetne dla singli ale też pod wynajem i z tego co wiem można takie mieszkanka znaleźć też na Targówku u Atala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aronia77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że warto. Jeżeli to przygraniczna miejscowość to z wynajmem później też nie powinno być problemu. Jeżeli taki metraż na razie będzie wystarczający to dlaczego nie. Cena nie jest jakaś specjalnie wysoka, ale też nie wiem, co to za budynek i jak wygląda mieszkanie w środku. Ale 2,8 tys. zł za m kw. to nie jest źle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, warto moim zdaniem. Lokalizacja niezła, jak na Twój młody wiek (pewnie planujesz póki co mieszkać sam) taki metraż wystarczy, a cena jest bardzo atrakcyjna np. w porównaniu do kawalerek w Warszawie czy Wrocławiu. Tym bardziej, że piszesz, że mieszkania nie trzeba remontowaćSmile Za 85 tys. w stolicy rudery nie dostaniesz. Ja bym kupił na Twoim miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zavylon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 189

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeg anbefaler, at du prøver dette sted følgende link, fordi det er her, at de sælger piller, der helt sikkert kan hjælpe dig med at løse dette problem, ligesom de kunne hjælpe mig
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie z kredytami to jest tak, że nie powinniśmy sobie pozwalać na zbyt duże kwoty, żeby potem nie mieć problemów ze spłatą. Sama wiem, że to takie proste nie jest, ale w razie czego, macie tutaj https://kredytykielce.com/ekspert-finansowy-skarzysko-kamienna/ pomocnika. Można tak szybko sobie odpowiedni kredyt zaciągnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To oczywiście zależy co to za oferta i zależy ile masz funduszy. Ja dla siebie i rodziny wybrałabym większe mieszkanie ale jeśli miałabym pieniądze to kupiłabym takie mieszkanie i wynajmowała.
_________________
polubienia na Instagramie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Formica1234 napisał:
To oczywiście zależy co to za oferta i zależy ile masz funduszy. Ja dla siebie i rodziny wybrałabym większe mieszkanie ale jeśli miałabym pieniądze to kupiłabym takie mieszkanie i wynajmowała.



tez fakt, zalezy od funduszy, ja szukam mieszkania troche wiekszego



___________________
https://www.pogodna.waw.pl/jak-polaczyc-nowoczesny-design-z-atrakcyjna-cena-mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można takie nieduże mieszkanie kupić pod wynajem, a jeszcze lepiej zainwestować w apartamenty inwestycyjne takie jak te na osiedlu Śląska 12 w Trójmieście zlokalizowane w biznesowej części miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
włókno
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 106

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym stawiał na wynajem, aczkolwiek mówi się że ostatnio nawet z tym jest spory kłopot! Także istotne okazały się poszukiwania właściwego mieszkania. Szeroką oferta takich lokali dysponują WGN Nieruchomości http://nieruchomoscilubin.com/wyniki-wyszukiwania/?slg=property&mdf_cat=36&page_mdf=11342 z którymi to udało się znaleźć to, czego szukałem.Na stronie posiadają z resztą bardzo konkretną wyszukiwarkę mieszkań pod kątem miejscowości czy województwa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy